Kukačky – 13.díl

3/5 - (4 {hlasů})

Kukacky

Jakub nechce odpustit Tereze (M. Dancingerová) s Martinem (M. Adamczyk), že nemohl zůstat přes noc u Tomáše. Naštvaný je i Tomáš. Martin tlačí v Praze na své rodiče, ať stáhnou žalobu. Promluví si i s kolegyní Janou (A. Petřeková). Myslí si, že už ví, kdo vyměnil před šesti lety jejich děti, a pokouší se v tom vyznat. Těhotná Marcela (D. Barešová) přijede domů z nemocnice, ale všichni jsou jak na trní. Tesař (J. Dolanský) poštval obě rodiny znovu proti sobě. Schází se proto v kostele u farářky (H. Dvořáková) a snaží se vyřešit vztahy do budoucna. Jenže chvíli potom konečně vyjde pravda najevo…(Česká televize)

Loading

Kukačky – 12.díl

Přidej hodnocení

Kukacky

Olga (S. Remundová) připravuje překvapeného Karla (D. Novotný) na zvláštnosti, které bude muset dodržet během plánované návštěvy Jakuba. Třeba velikost špaget. Jakub se nemůže dočkat a chystá se za Tomášem tak brzy ráno, že probudí Terezu (M. Dancingerová). Odmítá i snídani a čeká s kufrem venku. Jindřiška (L. Švormová) nařizuje Rudolfovi (L. Veselý) s Vladimírem (P. Kostka), aby spolu začali mluvit a vyříkali si všechny křivdy. Ani teď ale nenajdou společnou řeč. Vladimír chce přesto něco udělat. Svátečně se oblékne a projde s chodítkem kolem Jakuba ven. Dokáže dojít ke Karlovi a primářce Kateřině (K. Cibulková)? A co jim chce vůbec říct?…(Česká televize)

Loading

Kukačky – 11.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Kukacky

Martin (M. Adamczyk) uvažuje, že by dal výpověď v pražské kanceláři a zůstal s Terezou (M. Dancingerová) v Hranicích. Nepotěší tím ale dědu Vladimíra (P. Kostka), který má obavu, že kvůli Martinovi nepřestanou experimenty s výchovou kluků. Naléhá, aby Jakub i Tomáš měli jen jedny rodiče a jednu postel. Olga (S. Remundová) s ním ale nesouhlasí a snaží se Vladimírovi vysvětlit, že čím častěji se všichni potkají, tím mají větší šanci poznat se a synům pomoci. Jenže Tomáš chce zůstat u Jakuba přes noc. Zvládnou rodiny ustát i tuto novou zkoušku?…(Česká televize)

Loading

Kukačky – 10.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Kukacky

Olga (S. Remundová) přestává chápat Terezinu (M. Dancingerová) výchovu Jakuba. Čím dál víc se jí zdá, že nezvládá Jakubův autismus. Tereza ale nejlépe ví, jak s Jakubem jednat a jak se ho snažit pochopit. Bohužel, ale ani tak nikdy nemůže vyloučit další záchvat nebo jinak nepředvídatelné chování na veřejnosti. Tereza v sobě dusí i další výpady od Martinových rodičů, kterým se Martin (M. Adamczyk) nedokáže postavit. Chce respekt a empatii. Ne, aby ji pořád někdo kritizoval. Stačí jediná další jiskra a Tereza se už nevydrží tvářit, že se nic neděje…(Česká televize)

Loading

Kukačky – 9.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Kukacky

Už i Olga (S. Remundová) si všímá, že Jakub potřebuje tátu a nabádá Terezu (M. Dancingerová), aby se s Martinem (M. Adamczyk) nerozcházela. Tereza i přesto prosí Karla (D. Novotný), aby místo Martina naučil Jakuba jezdit na kole. Tereza musí uznat, že když Martina odstavila na vedlejší kolej, neuvědomila si, jak těžko to bude syn Jakub snášet. Když chce jet za tátou, nedokáže mu to už rozmluvit a Jakub z toho dostane záchvat. Tereza musí do Prahy, aby pozvala Martina zpět do Hranic. Nechce rozbíjet rodinu, ale také neví, jestli se už Martin nerozhodl jinak…(Česká televize)

Loading

Kukačky – 8.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Kukacky

Marcela (D. Barešová) tají své těhotenství, ale Olga (S. Remundová) to stejně pozná. Proto je první, které se svěří. Nechce ale prozradit, kdo je otcem dítěte. Luboš (A. Ernest) těžko nese nezájem a neopětování citů od Marcely. Když zjistí, že se Marcela schází s Hynkem (Š. Benoni) na motokrosovém okruhu, dojde ke střetu. Marcela sbírá odvahu říct o těhotenství tátovi Karlovi (D. Novotný), který řeší znovuobjevenou zálibu bratra Davida (M. Isteník) v hraní karet. Dává to za vinu Tereze (M. Dancingerová), která je překvapená, že k ní David i mnoho let po škole stále něco cítí. Karel s Olgou pořádají grilování pro přátele, aby oslavili dítě Marcely. Jen dva lidé ale ví, že otec dítěte je mezi nimi…(Česká televize)

Loading

Kukačky – 7.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Kukacky

Tereza (M. Dancingerová) se snaží čím dál více propojovat obě rodiny, aby synové byli spolu. Olga (S. Remundová) to cítí podobně a nevědomky s tím Tereze pomáhá. Vnitřně rozpolcená Tereza si uvědomuje, že to takto chtěl Martin (M. Adamczyk) už na začátku, ale ona byla proti. Přesto nechce Martina vídat a pouští ho k Jakubovi jen v nejnutnějších případech. Jen Karlovi (D. Novotný) se námluvy obou rodin nelíbí. Nesouhlasí ani s Olgou, která slíbí Jakubovi s Tomášem návštěvu Karlovy strojvůdcovské kabiny během jízdy vlaku. Vydrží Karel Olze vzdorovat? A jak se zachová Martin?…(Česká televize)

Loading

Kukačky – 6.díl

Přidej hodnocení

Kukacky

Malému Tomášovi je jedno, že spolu obě rodiny nemluví. Chce donést Jakubovi med, který se strejdou Davidem (M. Isteník) sám vytočil. Karel (D. Novotný) se návštěvě brání, dokonce Tomáše odhání od včel, ale zakročí Olga (S. Remundová). Ani pro ni to není lehké, ale když Tomáš chce, půjdou. Karel a děda Jakuba Rudolf (L. Veselý) se při setkání neudrží a zase se do sebe pustí. Nejen Olga nebo Martin (M. Adamczyk) s Terezou (M. Dancingerová), všichni se ptají, proč došlo k záměně synů právě v těchto rodinách. Proč mezi nimi panuje napětí už dlouhá desetiletí? Rudolf a Karel ale odmítají mluvit…(Česká televize)

Loading

Kukačky – 5.díl

Přidej hodnocení

Kukacky

Karla (D. Novotný) ničí vzpomínky na zemřelého syna Káju. Nechce přijít o dalšího syna a snaží se hledat kompromis. Ani doma se situace nevyvíjí dobře. Tomáš těžce nese, že Olga (S. Remundová) s Karlem nejsou jeho praví rodiče a ke všem se staví nepřátelsky. Lámou si hlavu, jak Tomáše uklidnit, aby se nebál, že bude muset odejít k jiným rodičům. Tereza (M. Dancingerová) se chce s Jakubem zavřít ve své bublině a počkat, až se vše přežene. Všichni se ale mají setkat na každoroční slavnosti k výročí založení Hranic. Podaří se zkrotit emoce nebo bouřící kotel vybuchne?…(Česká televize)

Loading

Kukačky – 4.díl

Přidej hodnocení

Kukacky

Olga (S. Remundová) s Karlem (D. Novotný) myslí jen na jednu věc. Co bude dál? Do života obou rodin totiž zasahuje policie. Utěšování okolí, že půjde jen o rutinu, nepomáhá. Vyšetřování záměny dětí začíná a nikdo už nemá situaci jen ve svých rukou. Ani Tereza (M. Dancingerová) s Martinem (M. Adamczyk), kteří se musí bránit nařčení, že mohli v porodnici děti vyměnit sami. Jde do tuhého. K tomu Tereza stále nesouhlasí s Martinem, který chce častěji vídat svého biologického syna Tomáše. I Karel to cítí a nechce mezi nimi dovolit jakýkoli kontakt. Také Olga těžko snáší představu, že by se Tomáš mohl o záměně dozvědět. Ale je možné synům tajit pravdu věčně?…(Česká televize)

Loading

Kukačky – 3.díl

Přidej hodnocení

Kukacky

Martin (M. Adamczyk) přesvědčuje Terezu (M. Dancingerová), že se Jakuba vzdát nechce, ideálním řešením by podle něho bylo mít kluky oba. Jeho postoj samozřejmě vzbuzuje nervozitu a napětí v rodině Karla (D. Novotný) a Olgy (S. Remundová). Oba mají strach, že o Tomáše přijdou. Olga se proto rozhodne, že zkusí navrhnout řešení, které by bylo pro obě rodiny přijatelné. Zdá se, že by se jí to mohlo podařit. Jenže ve chvíli, kdy poprvé vezme za ruku Jakuba, je zase všechno jinak. Malý Tomáš se ocitne v situaci, s níž si bez maminky neví rady, a Karel má čím dál větší vztek, protože správně tuší, že věci, které se daly do pohybu, už nepůjdou zastavit…(Česká televize)

Loading

Kukačky – 2.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Kukacky

Testy DNA, které si Martin (M. Adamczyk) s Terezou (M. Dancingerová) nechají udělat, potvrzují, že Jakub není jejich biologický syn. Tereza tuto skutečnost odmítá. Nechce milovat jiné dítě, miluje Jakuba. Stejně tak Olga (S. Remundová) s Karlem (D. Novotný), který celou situaci díky svému temperamentu prožívá nejbouřlivěji. Martin s Terezou se s Olgou a s Karlem potkají, aby se domluvili, co dál. Schůzka proběhne na motokrosových závodech, ve kterých závodí i Tomáš.

Loading

Kukačky – 1.díl

4.5/5 - (4 {hlasů})

Kukacky

Martin (M. Adamczyk) s Terezou (M. Dancingerová) a synem Jakubem žijí šťastný život. Vyrovnali se i s chlapcovým autismem. Při zápisu do školy si ale Martin uvědomí, že něco je špatně. On a Tereza mají jinou krevní skupinu, než má Jakub. Vysvětlení se zdá být jediné – Jakub není Martinův syn, Tereza Martinovi celé ty roky lhala. Vysvětlení, které se objeví, je ale ještě horší. V porodnici došlo k záměně. Skutečný syn Martina a Terezy žije ve městě Hranice ve velké rodině nádražáka Karla (D. Novotný) a jeho ženy Olgy (S. Remundová). Jmenuje se Tomáš a všichni jeho blízcí ho milují a považují za svého. Má tahle situace vůbec nějaké správné řešení?…(Česká televize)

Loading