Labyrint 3 – 7.díl

5/5 - (2 {hlasů})

Labyrint 3

Policisté mají podezření, že Adama kreslícího obrázky někdo záměrně ovlivňuje, aby policii zmátl. Remeš je v napětí, protože případ se čím dál víc komplikuje a otazníků ve vyšetřovacích verzích přibývá. Kromě toho je pátrání po Remešově kolegovi, se kterým strávil u policie celou kariéru, zatím bezvýsledné a žádná dobrá stopa či nová myšlenka nepřichází. Detektivům se ale podaří dořešit některé okolnosti života Stolařových (V. Kratina, V. Freimanová), i když tuší, že zřejmě neodhalili zdaleka všechno. Do již tak zapeklitého případu zasáhne díky náhodě soukromý detektiv Bartoš (M. Taclík), který už delší dobu pracuje na případu podvodnice vědmy Simony (J. Čvančarová). Oba dva se v jednu chvíli sejdou na hradě, který radost a štěstí rozhodně nepřináší…(Česká televize)

Loading

Labyrint 3 – 6.díl

4.5/5 - (1 {hlasů})

Labyrint 3

Vyšetřování rodiny Stolařových vyústí ve velmi překvapivý výsledek. Jejich spojení s nalezeným Adamem (M. Valenta) je rozhodně užší než si doposud všichni mysleli. Stejně tak překvapující je i fakt, jakým způsobem přišla Heřmánková (V. Žilková) o Adama těsně po jeho narození. Detektiv Marek (P. Řezníček) se dlouho neozývá a všem je jasné, že přišel na horkou stopu. Tu se rozhodne rozklíčovat sám velitel kriminálky (M. Donutil). Netuší, že se dostává na stopu vedoucí přímo k maskovanému muži a za svoji neopatrnost musí zaplatit. Jestli se stane obětí i samotný mozek vyšetřovacího týmu v tuto chvíli neví ani sám pachatel…(Česká televize)

Loading

Labyrint 3 – 5.díl

4.7/5 - (2 {hlasů})

Labyrint 3

Detektiv Marek (P. Řezníček), který se v minulosti díky svému tajnému působení u policie stýkal s podsvětím, využije svých bývalých kontaktů a začne i přes spolupracovníky mafiána Konráda pátrat po zlodějích omamné látky. Policisté zjistí totožnost neznámé dívky nalezené v lese a díky výsledkům její DNA přicházejí na velice zarážející skutečnost a spojení s jiným případem, kterým se zabývají. Kriminalista Viktor (P. Stach), který vyšetřuje Adamův případ, podezírá Stolařovou (V. Freimanová), že se mohla v léčebně od Adama (M. Valenta) dozvědět důležité informace, ale doma ji nenajde. Jeho „novou“ matku, bývalou narkomanku Heřmánkovou (V. Žilková), kontaktuje novinář, který jí slibuje vysokou finanční částku za exkluzivitu při zveřejnění celého Adamova příběhu. Později se ale ukáže, že Heřmánková naletěla a honba za penězi jí i jejího syna přivede do velkého nebezpečí…(Česká televize)

Loading

Labyrint 3 – 4.díl

5/5 - (3 {hlasů})

Labyrint 3

Valenta (Z. Dušek) z podzemí zmizel. Detektivové zjišťují totožnost Adama (M. Valenta) a vypátrají i jeho pravou matku. Policisté rekapitulují všechny případy a dávají do souvislostí oběti a všechny poznatky a přemýšlejí nad tím, jestli se už mohou soustředit jen na jednu vyšetřovací verzi. Stolařová (V. Freimanová) se rozhodne zničehonic z léčebny odjet. Policisté zjišťují, že se v případech objevuje jeden typ uspávací látky. Stejným roztokem je uspán také bodyguard mladé dívky Sandry Konrádové (T. Vítů), dcery mafiána Konráda (K. Rímský), kterou někdo unesl z podzemních garáží…(Česká televize)

Loading

Labyrint 3 – 3.díl

4.7/5 - (2 {hlasů})

Labyrint 3

Remeš (J. Langmajer) a jeho tým spojují Adamovy kresby s náboženským motivem. Odborníci z akademie věd potvrdí, že obrázky i vraždy mohou mít se způsoby smrti apoštolů souvislost. Adam (M. Valenta) stále nemluví, ale na psychiatrii s ním tráví spoustu času Stolařová (V. Freimanová), jejíž manžel (V. Kratina) se doma připravuje na dlouhou cestu a jde zřejmě po někom pátrat do lesa. Tam pak nachází mrtvolu mladé dívky. Tu evidentně poznává a z její smrti je v šoku. Policie vytipuje ze seznamu lidí, kteří přežili záhadným způsobem svoji smrt, dva potencionálně hodně ohrožené. Soustředí se na Jeronýma Valentu (Z. Dušek), který přežil pád letadla a detektiva Marka (P. Řezníček) z útvaru pro organizovaný zločin, který přežil ostrou blízkou střelbu při policejní akci.

Loading

Labyrint 3 – 2.díl

5/5 - (3 {hlasů})

Labyrint 3

Maskovaný muž odveze Danu Svobodovou (L. Krbová) z podzemí a shodí ji z věže kostela. Svobodová pád přežije, ale je v kritickém stavu. Policisté nacházejí u tohoto případu a Pánkovy vraždy shodné stopy, a proto oba skutky v jedné z vyšetřovacích verzí spojují. Tuto tezi navíc podpoří i fakt, že němý nalezenec Adam (M. Valenta) nakreslí v léčebně obrázky s výjevy, které se shodují s okolnostmi smrtí Pánka a Svobodové a stává se tak dalším tajemným článkem celé kauzy. Jedním z podezřelých z vraždy Svobodové je i její manžel Mertl (O. Kavan), který nemá na kritickou noc alibi. U případu Pánka je pro Remeše (J. Langmajer) hlavním podezřelým Koláčný (M. Pospíchal). Detektivové ho nechají zavřít kvůli výtržnostem, které Koláčný ze zoufalství tropí po vesnici, ale i kvůli hrozícímu lynči. V podzemní kobce se objevuje nový „nájemník“, důchodce Jeroným Valenta (Z. Dušek). Toho maskovaný muž unesl a uvěznil ve stejné cele jako před tím Svobodovou…(Česká televize)

Loading

Labyrint 3 – 1.díl

4.5/5 - (1 {hlasů})

Labyrint 3

Major Remeš (J. Langmajer) přijíždí spolu s novou kolegyní Ester (L. Vlasáková) k případu vraždy podnikatele v zemědělství Pánka. Ten i jeho dospělý syn zmizeli cestou do práce i s autem. Po týdnu našel farář v moravské vesničce jeho zvláštně upravenou mrtvolu na oltáři. V Remešově týmu jsou i nováčci Viktor (P. Stach) a Bára (D. Nesvačilová), kteří spolu s místním policistou Jonášem (D. Švehlík) vytipují možné pachatele. Zajímavý je pro ně jen hrobník František Koláčný (M. Pospíchal), který nemá alibi a Pánkovi staršímu v minulosti často vyhrožoval. Mladý Pánek (R. Hájek) se ocitá v tajemném podzemí, v cele připomínající středověké vězení. Brzy poté se v kobce objeví další osoba – podnikatelka a mecenáška Svobodová (L. Krbová).

Loading