Lajna 3 – 8.díl – Finále

4.7/5 - (3 {hlasů})

 

Stane se Hrouzek jako trenér nesmrtelným? Finále MS v hokeji je tady!…(Televize Seznam)

 

Lajna 3 – 6.díl – První slova

Přidej hodnocení

 

Hrouzkovi se zatím na MS vůbec nedaří. Boj o všechno ho dokonce čeká už v základní skupině. Pokud neporazí Švýcary jede domů, tedy zpět na Slovensko…(Televize Seznam)

 

Lajna 3 – 5.díl – Vlak

3.7/5 - (6 {hlasů})

 

Všichni na MS létají letadlem nebo jezdí svým autobusem. Ne tak Slováci pod Hrouzkem. Ti jedou vlakem, protože D1… Co všechno asi tahle dlouhá cesta přinese? A co přinese pro tým?…(Televize Seznam)

 

Lajna 3 – 4.díl – Dvojramenný kříž

3/5 - (1 {hlasů})

 

Příprava slovenského národního týmu na mistrovství světa vrcholí. Luboš organizuje soustředění přímo v srdci Evropy. Už v sobě našel vnitřního Slováka. Snesou chlapci jeho brutální trénink?…(Televize Seznam)

 

Lajna 3 – 3.díl – Borovčík

4/5 - (1 {hlasů})

 

Luboš Hrouzek přijíždí do Bratislavy, aby přebral národní mužstvo. Je odhodlán nikoho na Slovensku neurazit. Dokáže to ale? A dá se udělat ze Slováků supertým?…(Televize Seznam)

 

Lajna 3 – 2.díl – Omluva

Přidej hodnocení

Hrouzek nebude trénovat reprezentaci a v týmu má slovenskou lajnu. Předseda svazu Dolinek navíc Slávii hází klacky pod nohy a nechce je pustit do extraligy…(Televize Seznam)

Lajna 3 – 1.díl – Nová lajna

5/5 - (1 {hlasů})

Trenér Hrouzek je zpět a čeká ho skutečná výzva. Do týmu mu přichází hokejová lajna ze země, které hokejový Bůh nepřál…(Televize Seznam)

Seriál Lajna hlásí velký návrat! Nových 8 dílů na podzim v Televizi Seznam

Přidej hodnocení

Od 11. října 2021 se můžete těšit na velký návrat trenéra Hrouzka, Denisky a dalších oblíbených tváří seriálu Lajna, tentokrát na Televizi Seznam. Podívejte se na upoutávku z prvního dílu třetí řady.