Lež na pláži – 7. díl – Konec

4/5 - (1 {hlasů})

Lež na pláži

 

Chlapci jsou uvězněni v pasti. Ivan je na jejich stopě a holky právě objevily jejich klamství. I když je barbuska snadno opravitelná, kluci se nechtějí rozloučit s Adélou, Jarmilou a Hankou. Snaží se jim upřímně vysvětlit svou situaci, ale holky jim nevěří. Zdá se, že opuštění hotelu bude pro kluky bezpečnější volbou…(TV PRIMA)

Loading

Lež na pláži – 6. díl – Pasy

Přidej hodnocení

Lež na pláži

 

Adéla touží strávit co nejvíce volného času s Gabrielem a připravuje pro kluky a Hanku s Jarmilou nezapomenutelný výlet. Oba páry si naplno užívají letní lásku a kluci se rozhodují, že odhalí své tajemství před holkami. Ivan naléhá na Filipa, aby mu pomohl realizovat jeho plány. Kluky však nečekaně ohrožuje možnost dopadení kvůli rutinní kontrole ze strany strážníka…(TV PRIMA)

Loading

Lež na pláži – 5. díl – Narozeniny

Přidej hodnocení

Lež na pláži

 

Na ostrově je každý nadšený z legendární plážové party, o které ví snad všichni. Avšak kluci musí řešit, jak zaplatit další nocleh v hotelu. Adéla se rozhodne oslavit své narozeniny u barbusu a vzniká nezapomenutelná oslava. Adélino blízké setkávání s Hankou, Jarmilou a kluky pokračuje. Kluci se však stále musí vyrovnávat se stínem Adéliného strýce Ivana, aniž by tušil, jak blízko je svému cíli…(TV PRIMA)

Loading

Lež na pláži – 4. díl – Strejda

Přidej hodnocení

Lež na pláži

 

Po vítězství v soutěži pro barmany se ocitají v hotelu jako hvězdy. Přestože už jim dorazily falešné pasy, oprava barbusu je stále v nedohlednu. Kluci se snaží odjet včas, protože si v hotelu užívají společnosti Adély, Jarmily a Hanky stále víc a víc. Ale když do hotelu přijede strýček Adély, Ivan, je jasné, že se situace začíná komplikovat…(TV PRIMA)

Loading

Lež na pláži – 3. díl – Barmanská soutěž

3/5 - (1 {hlasů})

Lež na pláži

 

Kluci se dozvídají, že na ně byla vydána mezinárodní zatykač. Nemají kam utéct bez nových pasů. Proto se rozhodnou pokračovat v přestrojení za barmany a účastnit se prestižní soutěže. Jarmila je zklamaná z chování zmrzlináře a začíná se jí líbit Hynek. Martin se snaží znovu získat Adélu, ale ta má zájem o celou trojici kluků. Něco na nich jí prostě nesedí…(TV PRIMA)

Loading

Lež na pláži – 2. díl – Barbus

3/5 - (1 {hlasů})

Lež na pláži

 

Gabriel, Štěpán a Hynek, tři mladí geekové z Prahy, utíkají před neohroženým mafiánským bossem a nalézají útočiště v hotelu na chorvatském pobřeží. Během snahy najít dílnu, která opraví jejich poškozené auto, Gabriel je nadšený, že může mít více času se Adélou. Avšak aby mohli zůstat v hotelu, musejí se zbavit skutečných barmanů, kteří je zaměňují za zaměstnance. Naprosto nečekaně dorazí Martin, bývalý Adélin přítel, a setkává se s Hankou…(TV PRIMA)

Loading

Lež na pláži – 1. díl – Útěk

1/5 - (1 {hlasů})

Lež na pláži

 

Gabriel, Štěpán a Hynek, tři mladí IT specialisté z Prahy, jsou v úzkých před mocným mafiánským bossem. Najdou útočiště v hotelu na chorvatském pobřeží, kde se skrývají pod falešnými identitami. Adéla, dcera českého majitele hotelu, přijíždí sem každý rok na prázdniny. Mezi Adélou a Gabrielem to vzplane silným plamenem, ale kluci vědí, že musí ráno pokračovat v útěku…(TV PRIMA)

Loading