Malé lásky 2 – 8.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Malé lásky

 

„Otěhotněla jsem, až když jsme se smířili s tím, že nebudeme mít děti a koupili jsme si auto“, svěřuje se Kristýna. „S mojí diagnózou mi dvojčata nedoporučovali“, vzpomíná maminka ve druhém příběhu. “ Seznámili…(VOYO)

  

Loading

Malé lásky 2 – 7.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Malé lásky

 

„Proč tady vůbec jsem?“ ptá se tatínek na porodním sále v prvním příběhu. Druhý příběh je plné lásky, obětavosti a odhodlání. „Láska nezná hranice. To, že je Lucie na vozíku jsem vůbec neřešil,“ říká…(VOYO)

  

Loading

Malé lásky 2 – 6.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Malé lásky

 

„Máme idylu, že mě to děsí,“ svěřuje se barmanka a krupiér, kteří se do sebe zamilovali v kasinu. „Helenko, modli se,“ vyzývá věřící maminka svou dceru na porodním sále, kam ji přišla podpořit s její sestrou, jež…(VOYO)

  

Loading

Malé lásky 2 – 5.díl

Přidej hodnocení

Malé lásky

 

Stalo se to těsně po mých patnáctých narozeninách,“ říká Katka, která otěhotněla s přítelem, který má alergii na latex. „Doktoři nevědí, jestli můj organismus to zvládne,“ říká maminka ve druhém příběhu…(VOYO)

  

Loading

Malé lásky 2 – 4.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Malé lásky

 

„Vůbec netušíš, jak moc to bolí. Bolí to,“ výhrůžně se otáčí maminka na svého vyděšeného partnera. A to ani jeden netuší, že je ještě čeká příchod nastávající babičky s kamarádkou, které ovládnou chodby…(VOYO)

  

Loading

Malé lásky 2 – 3.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Malé lásky

 

Stejný pokoj, stejný čas, jen o rok později. Bude ale stejný i samotný průběh porodu? „Taky se vám na to můžu vykašlat,“ rozčiluje se maminka, která by ráda porodila již v 7. měsíci, aby to už měla za sebou. A jak…(VOYO)

  

Loading

Malé lásky 2 – 2.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Malé lásky

 

„Porušili jsme snad všechny pravidla silničního provozu,“ říká tchyně nastávající maminky, která téměř porodila v autě. „S mámou se už dva roky nebavím, protože stojí na straně mé bývalé přítelkyně,“…(VOYO)

  

Loading

Malé lásky 2 – 1.díl

1/5 - (1 {hlasů})

Malé lásky

 

Tři osudy, tři ženy, tři porody. A emotivní chvíle, které sledujeme zblízka přímo na porodních sálech, chodbách nemocnice i v sesternách.“Po smrti svého partnera jsem udělala restart a po dvou letech jsem otěhotněla…(VOYO)

  

Loading