Malé lásky 6 – 6.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Malé lásky

 

Tereza pochází ze tří dětí. Její sestra je také maminkou tří dětí. A sama Tereza nyní čeká třetí miminko! Je pro ni trojka magické číslo? Veronice po diagnostice rakoviny oznámili, že už nemůže mít děti, což ji velmi zasáhlo. Dnes ale přivádí na svět druhého zdravého chlapečka! Jak velkou oporu má v partnerovi? Jurij a Olena se miminka nemůžou dočkat, ale obavy z porodu mají oba! Jak to dopadne? Sledujte Malé lásky každou středu večer na Nově. Nebo už teď na Voyo(TV NOVA)

Loading

Malé lásky 6 – 4.díl

3/5 - (2 {hlasů})

Malé lásky

Kristýna a František už o dítě přišli dvakrát, na třetí miminko se opravdu těší. Helena má velké obavy z porodu, při příchodu komplikací je jí partner velikou oporou. Jan a Jitka se seznámili na mistrovství světa ve florbale. Bude jejich dcera také florbalistka? Sledujte další díl Malých lásek ve středu 6.dubna od 21:50 na Nově. Nebo už teď na Voyo(TV NOVA)

Loading

Malé lásky 6 – 3.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Malé lásky

Krásná kadeřnice Bára a její platonická láska z dětství hasič Lukáš čekají své první dítě. Ona se na porod těší, nebojí se bolesti a naopak si ho chce užít. Mezi Nicolet a Bedřichem je věkový rozdíl 32 let. Zamilovali se do sebe, nyní čekají dítě. Myslivecký pár se rozešel, když zjistil, že nemůže mít děti, ale jejich láska je svedla opět dohromady. Sledujte další díl Malých lásek ve středu 30. března od 21:50 na Nově. Nebo už teď na Voyo(TV NOVA)

Loading

Malé lásky 6 – 2.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Malé lásky

Eliška má nízký práh bolestivosti a pomáhá jí mít u sebe svou adoptivní maminku, která sama mít děti nemohla. Porod Elišky je tedy i její první. Michaela a Stanislav se těší na své druhé dítě, ale Michaela dostala hroznou chřipku a nastávají komplikace. Lukáš se do Hany zamiloval, jakmile mu ukázala své fotky v bikinách. Dokáže být Haně nápomocný i při porodu? Sledujte další díl Malých lásek ve středu 22. března od 22:10 na Nově. Nebo už teď na Voyo(TV NOVA)

Loading

Malé lásky 6 – 1.díl

Přidej hodnocení

Malé lásky

Třetí porod, třetí císař. „Strašně se bojím, možná o to víc, že vím, do čeho jdu“, říká trojnásobná maminka Zdeňka, která čeká dítě s o sedmnáct let mladším partnerem. „Věřím, že napodruhé nezklamu,“ svěřuje se Lenka, jíž s výchovou prvního syna musela pomoct její teta. „Je mi líto, že jsem Janu nepoznal o dvacet let dříve,“ vypráví Marián, který založení rodiny bere jako svou druhou šanci…(TV NOVA)

Loading