Malé lásky – 8.díl

Přidej hodnocení

Malé lásky

V osmé epizodě seriálu poznáme mladičký pár, jenž si rozhodl dítě ponechat navzdory nesouhlasu rodičů i kamarádů. S dalším párem ale pochopíme, že obdobný šok dokáže vyvolat i miminko v pětačtyřiceti. Nakonec uvidíme, jak vypadá, když přímo v porodnici konkuruje lékařům alternativní porodní asistentka, jež v noci na pokoji zapaluje vonné svíčky. Všechny díly Malých lásek bez reklam najdete na Voyo(TV NOVA)

Loading

Malé lásky – 7.díl

4.3/5 - (3 {hlasů})

Malé lásky

Přijede fanoušek fotbalové Sparty za svou manželkou do plzeňské porodnice, i když Plzeň připravila Spartu o pohár? Poněkud nepraktický tatínek zabloudí na cestě do porodnice a málem nedorazí. A ve třetím příběhu zažijeme šok mladých rodičů, kterým se narodí dítě postižené nepříjemnou nemocí, se kterou si ale dnešní lékaři naštěstí umí poradit. Všechny díly Malých lásek bez reklam najdete na Voyo(TV NOVA)

Loading

Malé lásky – 6.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Malé lásky

Tentokrát přijede do porodnice policistka i tanečnice u tyče. Uvidíme, jak se končí s nočním životem i dramatický zvrat v přirozeně se vyvíjejícím porodu. Půjde tatínek na test otcovství? A po kom se bude miminko jmenovat? To nám odhalí další díl Malých lásek Sledujte celé epizody Malých lásek dopředu a bez reklam na VOYO(TV NOVA)

Loading

Malé lásky – 5.díl

Přidej hodnocení

Malé lásky

Tentokrát poznáme podnikatelku, která musí pracovat i v porodnici, a stres se tak podepíše na jejím zdravotním stavu. Druhý příběh nám ukáže, jak velká láska udělá tlustou čáru za minulostí. Ale vydrží i nástrahy na porodním pokoji? Malé lásky sledujte každou středu večer na Nově! Nebo kdykoliv jindy na Voyo(TV NOVA)

Loading

Malé lásky – 4.díl

Přidej hodnocení

Malé lásky

Tři maminky, tři porody, tři příběhy. Zachová si hudebník Ali na porodním sále image drsného gangstera? Nebo se dojme nad narozeným synem? Do nemocnice dorazí i impulzivní tatínek, který nevydrží čekání. Před porodem se tak strhne hádka. Třetí pár se seznámil, když jí bylo 32 a jemu 19. Kdo koho podpoří na porodním sále?..(TV NOVA)

Loading

Malé lásky – 3.díl

Přidej hodnocení

Malé lásky

Ve třetí epizodě budeme sdílet zmatky, obavy a bolesti dvou mladých nezkušených lidí na porodním sále. V kontrastu s nimi zažijeme porod mnohem zkušenějších rodičů, kteří hned po narození dítěte hodlají odjet do cizokrajné země. A nakonec potkáme tatínka, který nevydrží pohled na porodní bolesti své družky a slovně napadne lékařský personál..(TV NOVA)

Loading

Malé lásky – 2.díl

Přidej hodnocení

Malé lásky

Ve druhé epizodě Malých lásek se setkáme s mladým párem, který počal miminko již po tříměsíční známosti. Seznámíme se s vězeňským bachařem, který se odhodlal oslovit svou partnerku až po devíti letech oťukávání, ale naopak do porodnice dorazili na poslední chvíli. On je neplodný, ale přesto bude otec. Pár ve třetím případě spojuje nejen láska, ale i jedna vzácná choroba…(TV NOVA)

Loading

Malé lásky – 1.díl

Přidej hodnocení

Malé lásky

Tři osudy, tři ženy, tři porody. A emotivní chvíle, které sledujeme zblízka přímo na porodních sálech, chodbách nemocnice i v sesternách. Ukážeme, jak fyzická bolest zaskočí mladou ošetřovatelku zvířat Evu, jež do té doby znala pouze porody telat. Uvidíme, jak se jinak ctihodná úřednice Lenka před svým druhým porodem „opije“ rajským plynem. A dozvíme se, zda narození dítěte dokáže po letech opět stmelit rozhádanou rodinu…(TV NOVA)

Loading