Málo mě znáš – 3. díl – Nulté roky

Přidej hodnocení

Málo mě znáš

 

Příběh první dámy popmusic skrze zraky ženských duší, které jí nejvíce blíží. Buď přes Terezu Pergnerovou, ikonu moderátorství, společně s Lenkou Hornovou, nebo Vendulu Svobodovou, manželku hudebního génia Karla Svobody, či dokonce Ludmilu Štinglovou, Ivety vizážistku. Dokumentární seriál vám představí originální záběry, natočené v 90. letech fotografem společně s Ivou Bartošovou….(VOYO)

Loading

Málo mě znáš – 2. díl – 90. léta

Přidej hodnocení

Málo mě znáš

 

Tento emocionální dokumentární cyklus vám přináší příběh popové princezny z pohledu žen, které jsou jí nejblíže. Přes Terezu Pergnerovou, ikonu moderování, spolu s Lenkou Hornovou, či Vendulou Svobodovou, manželkou hudebního magnáta Karla Svobody, a dokonce i Ludmilou Štinglovou, Ivetou vizážistkou. Jedinečné záběry, které v 90. letech natočil fotograf se Ivou Bartošovou, jsou v tomto seriálu představeny…(VOYO)

Loading

Málo mě znáš – 1. díl – 80. léta

Přidej hodnocení

Málo mě znáš

 

Příběh popové princezny očima žen, které jsou jí nejblíže. Buď prostřednictvím Terezy Pergnerové, ikony moderátorství, spolu s Lenkou Hornovou, nebo Venduly Svobodové, manželky hudebního magnáta Karla Svobody, nebo dokonce Ludmily Štinglové, Ivety vizážistky. Dokumentární cyklus vám poprvé představí autentické záběry, které v 90. letech natočil fotograf společně s Ivou Bartošovou…(VOYO)

Loading

Třídílný dokument Málo mě znáš

Přidej hodnocení

Málo mě znáš

 

Třídílný dokumentární pohled na kariéru zpěvačky Ivety Bartošové s názvem Málo mě znáš nabídne řadu výpovědí pěvaččiných blízkých a celou řadu dosud nezveřejněných materiálů. „V hrané minisérii se zaměřujeme především na život Ivety Bartošové. Mnoho z jejího profesního života jsme záměrně zjednodušili. A mnoho z toho nás mrzelo, že se nám do vyprávění jednoduše nevešlo. Dokumentární minisérie nás zavede do showbyznysu, jak vypadal před rokem 89 a jak se hledal a rodil v 90. letech,“ říká Michal Reitler…(VOYO)

Loading