MasterChef Česko 5 – 30.díl

1/5 - (1 {hlasů})

MasterChef Česko 6

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Na zbývající amatérské kuchaře dnes čeká již šestá venkovní výzva, která bude opět týmová. Tentokrát prověří jejich schopnosti pracovat pod stresem v uznávané restauraci jednoho z porotců. Který tým získá výhodu do dalšího kola?..(TV NOVA)

MasterChef Česko 5 – 26.díl

Přidej hodnocení

MasterChef Česko 6

MasterChef pokračuje! Zbývá už jen posledních 8 soutěžících. Čím vším museli projít? A co je ještě čeká na cestě za vysněným titulem? Speciální epizoda vás provede osudy vyvolené osmičky, znovu prožijete dramatickou pouť touto kuchařskou soutěží a dozvíte se, co naše soutěžící ještě čeká. A nezapomeňte, na nové díly se můžete těšit už v úterý 25. 8. na Nově!..(TV NOVA)

MasterChef Česko 5 – 21.díl

Přidej hodnocení

MasterChef Česko 6

Boj o titul MasterChef Česko a půl milionu korun pokračuje! Na 8 nejlepších amatérských kuchařů čekají další dvě výzvy! V první budou muset soutěžící nečekaně spojit síly ve dvojicích a ve druhé zase vařit pod vedením speciálního hosta! Pro koho to bude poslední večer v kuchyni MasterChefa? Pusťte si celý 21. díl oblíbené kulinářské show MasterChef Česko!..(TV NOVA)

MasterChef Česko 5 – 20.díl

Přidej hodnocení

MasterChef Česko 6

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Vyhrát v první výzvě je skutečným snem pro každého soutěžícího. Pro všechny ostatní bude druhá výzva loterie – a to tentokrát doslova. Pusťte si celý 20. díl oblíbené kulinářské show MasterChef Česko!..(TV NOVA)