MasterChef Česko 5 – 34.díl

1/5 - (1 {hlasů})

MasterChef Česko 6

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Ze zbývajících soutěžících se dnes večer stanou šéfkuchaři, kteří budou velet týmu nečekaných pomocníků. V semifinále zbývají poslední dvě volná místa!..(TV NOVA)

Loading

MasterChef Česko 5 – 33.díl

4/5 - (1 {hlasů})

MasterChef Česko 6

Boj o titul MasterChefa a půl milionu korun pokračuje! Na čtyři nejlepší amatérské kuchaře Česka čekají tentokrát dokonce tři náročné zkoušky, na jejichž konci bude jasné, kdo si zajistil první místo v semifinále…(TV NOVA)

Loading

MasterChef Česko 5 – 32.díl

2/5 - (1 {hlasů})

MasterChef Česko 6

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Na 5 nejlepších amatérských kuchařů Česka čekají dvě neobvyklé výzvy. První může toho nejlepšího posunout k jeho snu, druhá naopak rozhodne o tom, kdo dnes večer soutěž opustí!…(TV NOVA)

Loading

MasterChef Česko 5 – 30.díl

1/5 - (1 {hlasů})

MasterChef Česko 6

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Na zbývající amatérské kuchaře dnes čeká již šestá venkovní výzva, která bude opět týmová. Tentokrát prověří jejich schopnosti pracovat pod stresem v uznávané restauraci jednoho z porotců. Který tým získá výhodu do dalšího kola?..(TV NOVA)

Loading

MasterChef Česko 5 – 28.díl

2/5 - (1 {hlasů})

MasterChef Česko 6

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Na sedm nejlepších amatérských kuchařů Česka čekají dvě výzvy. První prověří kreativitu a představivost, druhá určí, kdo se dnes večer bude muset se soutěží rozloučit!..(TV NOVA)

Loading

MasterChef Česko 5 – 26.díl

Přidej hodnocení

MasterChef Česko 6

MasterChef pokračuje! Zbývá už jen posledních 8 soutěžících. Čím vším museli projít? A co je ještě čeká na cestě za vysněným titulem? Speciální epizoda vás provede osudy vyvolené osmičky, znovu prožijete dramatickou pouť touto kuchařskou soutěží a dozvíte se, co naše soutěžící ještě čeká. A nezapomeňte, na nové díly se můžete těšit už v úterý 25. 8. na Nově!..(TV NOVA)

Loading

MasterChef Česko 5 – 25.díl

Přidej hodnocení

MasterChef Česko 6

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Na 9 nejlepších amatérských kuchařů Česka čekají dvě neobvyklé výzvy. První může toho nejlepšího posunout k jeho snu, druhá naopak rozhodne o tom, kdo dnes večer soutěž opustí…(TV NOVA)

Loading

MasterChef Česko 5 – 24.díl

Přidej hodnocení

MasterChef Česko 6

Na 10 nejlepších amatérských kuchařů Česka čekají dvě výzvy spojené s blízkou, ale neznámou kuchyní. I dnes večer jeden soutěžící odevzdá svou zástěru. Kdo tak definitivně ztratí možnost bojovat o titul MasterChef?..(TV NOVA)

Loading

MasterChef Česko 5 – 23.díl

Přidej hodnocení

MasterChef Česko 6

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Na 10 nejlepších amatérských kuchařů Česka dnes čeká již čtvrtá venkovní výzva, která snad rozetne dávný kulinářský spor. Který tým získá výhodu do dalšího kola?..(TV NOVA)

Loading

MasterChef Česko 5 – 21.díl

Přidej hodnocení

MasterChef Česko 6

Boj o titul MasterChef Česko a půl milionu korun pokračuje! Na 8 nejlepších amatérských kuchařů čekají další dvě výzvy! V první budou muset soutěžící nečekaně spojit síly ve dvojicích a ve druhé zase vařit pod vedením speciálního hosta! Pro koho to bude poslední večer v kuchyni MasterChefa? Pusťte si celý 21. díl oblíbené kulinářské show MasterChef Česko!..(TV NOVA)

Loading

MasterChef Česko 5 – 20.díl

Přidej hodnocení

MasterChef Česko 6

Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Vyhrát v první výzvě je skutečným snem pro každého soutěžícího. Pro všechny ostatní bude druhá výzva loterie – a to tentokrát doslova. Pusťte si celý 20. díl oblíbené kulinářské show MasterChef Česko!..(TV NOVA)

Loading