Mentalista 6 – 22.díl – Modrý pták

Přidej hodnocení

  

Překvapený Patrick se od Choa dozvídá, že Lisbonová skutečně za 10 dní odjíždí do D.C. Těsně před jejím odjezdem přichází do FBI dopis týkající se nevyřešeného případu z minulosti. Vyšetřování Patricka s Lisbonovou přivádí do hotelu Modrý pták na Floridě.

 

Mentalista 6 – 21.díl – Černá srdce

Přidej hodnocení

  

Tým FBI pokračuje v pátrání po šéfovi zločineckého gangu unášejícího ženy. Ukazuje se, že dívkám, které byly ze skupiny vyčleněny, byly odebrány životně důležité orgány. V opuštěné nemocnici forenzní technici objeví DNA bývalého chirurga Larka, který prováděl pro šéfa gangu.

 

Mentalista 6 – 20.díl – Italská restaurace

Přidej hodnocení

  

Velká porota předvolá Patricka kvůli obvinění z vraždy, ale je to jen léčka, která nakonec usvědčí zkorumpovanou státní zástupkyni. Jane odhalí muže, který sjednával vraždy přes italskou restauraci Il Tavolo Bianco.

 

Mentalista 6 – 19.díl – Hnědooká děvčata

Přidej hodnocení

  

Patrick sleduje podezřele vyhlížejícího muže a s pomocí Lisbonové najdou v jednom domě těžce zraněnou dívku, která krátce nato umírá. Poblíž onoho místa objeví opuštěný objekt, jenž zřejmě sloužil jako dočasný úkryt pro nelegální imigranty. Tam v krytu pod zemí objeví další mladou ženu.

 

Mentalista 6 – 18.díl – Klub vyvolených

Přidej hodnocení

  

V národním parku je nalezena mrtvá mladá žena. Na místo je přivolán tým FBI, který zjistí, že dívka pracovala jako společnice v pánském klubu. Jeho prezident Kenyon Russell zprvu popírá, že by ženu vůbec kdy viděl.

 

Mentalista 6 – 17.díl – Stříbrná křídla času

Přidej hodnocení

  

David Ronaldo, který se stal obětí výbuchu bomby na autobusové zastávce, se pokoušel očistit Luise Cruze, obviněného z vraždy Sarah Feinbergové. Teď čeká v cele smrti na popravu. Jane s FBI mají poslední dva dny, aby prokázali jeho nevinu a zabránili vykonání rozsudku.

 

Mentalista 6 – 16.díl – Fialky

Přidej hodnocení

  

Během loupeže v galerii je kvůli bezcennému obrazu zavražděn její majitel. Případ vyšetřuje jednotka FBI, která se specializuje na krádeže uměleckých předmětů. Jane naplánuje velkou akci, od agenta Pikea si půjčí ukradené obrazy, které FBI drží v tajném skladu.

 

Mentalista 6 – 15.díl – Bílá jako padlý sníh

Přidej hodnocení

  

Patrick Jane a celý tým FBI hledají unesenou Grace Van Peltovou. Richard Haibach je však chytrý protivník, a když to vypadá, že díky pomoci své právničky policii unikne, Patrick a Rigsby ho unesou.

 

Mentalista 6 – 14.díl – Špinavá voda

Přidej hodnocení

  

Rigsbyho s Van Peltovou přímo doma napadne maskovaný útočník a mají co dělat, aby vyvázli i s malou Maddy živi. Útok je spojován s vraždami Ardilese a LaRocheho. Tým FBI pomáhá s vyšetřováním potenciálních podezřelých.

 

Mentalista 6 – 13.díl – Černý vrtulník

Přidej hodnocení

  

Patrick pomáhá vyšetřovat vraždu státní zástupkyně. Stopy vedou do bio farmy. Jane se tam vetře, a když přijede FBI, stane se vyjednavačem a odhalí vražedkyni. Mezitím Rigsby s Van Peltovou požádají La Rocheho o pomoc v případě odposlechů.

 

Mentalista 6 – 12.díl – Kdo s čím zachází

Přidej hodnocení

  

Programátor, jehož firma pracuje pro Pentagon, zemře záhadnou smrtí a Patrick odhalí špionáž, které se překvapivě dopouštěla sekretářka. Mezitím Lisbonovou kontaktuje dávný kolega Ardiles, jenž se domnívá, že je odposloucháván.

 

Mentalista 6 – 11.díl – Bílá linka

Přidej hodnocení

  

Patrick pomáhá FBI odhalit šéfa drogového gangu. Během vyšetřování ho zaujme dívka Crystal a domlouvá si s ní schůzku. Nakonec se ukáže, že právě Crystal je tou, která má kontrolu nad veškerými obchody s drogami ve městě.

 

Mentalista 6 – 10.díl – Tajemný flash disk

Přidej hodnocení

  

FBI neochotně požádá Jane o pomoc při hledání chybějícího počítačového programátora, ale nepomůže, dokud nebude na palubu přiveden Lisabon.

 

Mentalista 6 – 9.díl – Můj blankytný ráj

Přidej hodnocení

  

Dva roky poté, co byl případ Red Johna dán k odpočinku, je Jane nově nalezený mír přerušen překvapivou nabídkou práce, která by pro něj mohla všechno změnit.

 

Mentalista 6 – 8.díl – Rudý John

Přidej hodnocení

  

Zatímco FBI vypíná tým CBI agenta Lisabona, Patrick se vydává sám, aby vystopoval muže, kterého veřejně označil jako Red John.

 

Mentalista 6 – 7.díl – Velký rudý drak

Přidej hodnocení

  

Po výbuchu v Patrickově domě se seznam podezřelých z Red John zúžil na dva a Patrick se dozví, že Red John je součástí tajné společnosti zaměstnanců donucovacích orgánů.

 

Mentalista 6 – 6.díl – Oheň a síra

Přidej hodnocení

  

S posledním vodítkem v ruce se Jane pokouší shromáždit zbývající podezřelé z Red John – Gale Bertram, Bret Stiles, Reede Smith, Ray Haffner a Tom McAllister – na jednom místě v naději, že konečně odhalí svou identitu.

 

Mentalista 6 – 5.díl – Rudé tetování

Přidej hodnocení

  

Patrick je nucen pracovat po boku jednoho ze svých podezřelých z Red John, protože CBI přijme dvě vraždy spojené s Visualize.
 

Mentalista 6 – 4.díl – Rudý pořadník

Přidej hodnocení

  

Patrick je o krok blíže k nalezení osoby, která ukradla jeho fiktivní seznam podezřelých z Red Johna, a možná bude potřebovat pomoc starého kolegu, aby ho srazil.
 

Mentalista 6 – 3.díl – Svatba v rudém

Přidej hodnocení

  

Patrick vezme případ vraždy v Napě, aby mohl pokračovat ve vyšetřování šerifa McAllistera a Reda Johna, a Rigsby a Van Pelt uvažují o jejich budoucnosti nyní, když jsou zatím k dispozici po vydání nové kancelářské politiky.

 

Mentalista 6 – 1.díl – Pouštní růže

Přidej hodnocení

  

Poté, co Patrick zjistí, že Rudý John už ví o jeho seznamu sedmi podezřelých, jeho nebezpečné činy během vyšetřování vraždy ho dostanou a Lisabon vyhnal na kůl.