Metoda Markovič: Hojer – 5.díl – Chyba systému

Přidej hodnocení

Metoda Markovič: Hojer

 

Vstupte do nevšedního světa televizního dramatu a prožijte vzrušující příběh Jiřího Markoviče, neustrašitelného badatele do naší minulosti. Tento jedinečný seriál o jeho dobrodružstvích vás zcela pohltí. Speciálně pro Voyo | Originál natočený, šestidílný pořad vás nadchne a nechá se vtáhnout do svých spletitých zápletek…(VOYO)

Loading

Metoda Markovič: Hojer – 4.díl – Rodinná záležitost

5/5 - (1 {hlasů})

Metoda Markovič: Hojer

 

Zde je vzrušující televizní příběh Jiřího Markoviče, neohroženého vyšetřovatele našich dějin. Tentokrát budeme prožívat jeho dobrodružství skrze šest částí seriálu, který byl speciálně vytvořen pro Voyo | Originál. Odhalí nám okouzlující svět policejního vyšetřování, psychiatrie a jedinečných metod tohoto neuvěřitelného detektiva…(VOYO)

Loading

Metoda Markovič: Hojer – 3.díl – Poslední facka

Přidej hodnocení

Metoda Markovič: Hojer

 

Originální seriál na Voyo přináší neobvyklé drama s vzrušujícím příběhem Jiřího Markoviče, odvážného vyšetřovatele naší minulosti. Tentokrát se ponoříme do jeho dobrodružství prostřednictvím šestidílného seriálu, speciálně vytvořeného pro Voyo | Originál. Odkryjeme fascinující svět policejního vyšetřování, psychiatrie a unikátních metod tohoto neobyčejného detektiva…(VOYO)

Loading

Metoda Markovič: Hojer – 2.díl – Ženská oběť

Přidej hodnocení

Metoda Markovič: Hojer

 

Neobvyklé televizní drama nám přináší vzrušující příběh Jiřího Markoviče, neohroženého pátrače do naší minulosti. Tentokrát se dozvíme o jeho dobrodružstvích prostřednictvím šestidílného seriálu, který byl speciálně natočen pro Voyo | Originál. Poodhalí nám fascinující svět policejního vyšetřování, psychiatrie a jedinečných postupů tohoto neobyčejného detektiva…(VOYO)

Loading

Metoda Markovič: Hojer – 1.díl – Možnost léčby

5/5 - (2 {hlasů})

Metoda Markovič: Hojer

 

Příběh jednoho z nejznámějších vyšetřovatelů naší historie, Jiřího Markoviče, se dočkal seriálového zpracování. Šestidílná série natočená pod značkou Voyo | Originál vykresluje, jak pracovaly policejní složky, psychiatrie a především specifické metody vyšetřovatele…(VOYO)

  

Loading