Mise nový domov 2 – 8.díl

Přidej hodnocení

Mise nový domov

Moderátorka Tereza Pergnerová nás seznámí s dalším příběhem a lidmi, kteří prostřednictvím pořadu Mise nový domov dostali šanci na nový začátek. Roman nedopustil, aby jeho mladší sourozenci skončili v dětském domově, a ze dne na den vyměnil mládenecký život za roli rodiče. Byt, ve kterém společně žili, prošel díky Misi nový domov neskutečnou proměnou a bouralo se opravdu hodně! Více dílů Mise nový domov najdete na Voyo…(TV NOVA)

Loading

Mise nový domov 2 – 7.díl

Přidej hodnocení

Mise nový domov

Dětský domov byl pro Kristýnu a její sourozence vysvobozením. Dnes je matkou syna, má v péči svého bratra a oběma se snaží vytvořit rodinné zázemí, které sama nepoznala… Vzpomíná na paní učitelku Sedláčkovou, která Kristýnu učila. Změnila jí život a měla pocit, že našla novou rodinu. Jenže osud to chtěl jinak. Tereza Pergnerová zkusí situaci rozmotat, aby vše bylo tak, jak má. Všechny odvysílané díly Mise nový domov můžete vidět hned a bez reklam na Voyo…(TV NOVA)

Loading

Mise nový domov 2 – 6.díl

Přidej hodnocení

Mise nový domov

Když si bral jedináček Petr Amálii z jedenácti dětí, těšili se na společný rodinný život. Vše jim vycházelo, než jedno z jejich čtyř dětí, tříletá Hanička, těžce onemocněla. Rodiče jsou si vědomi, že nouze, ve které žijí není pro malou holčičku odpovídající a navíc všudypřítomná plíseň poškozuje zdraví i jejímu pětiletému bráškovi Honzíkovi. Celá rodina je věřící a modlí se za zázrak – aby se Hanička uzdravila. A nejen oni, ale i celá vesnice a teď už i všichni z Mise nový domov…(TV NOVA)

Loading

Mise nový domov 2 – 5.díl

Přidej hodnocení

Mise nový domov

Erich se na stará havířská kolena zamiloval do Heleny, a ani jeden z nich netušil, že do jejich vztahu vstoupí tři vnoučata, která budou mít v pěstounské péči. A netuší ani, kolik jich ještě mít budu, jsou však rozhodnuti zachránit všechny děti, které se narodily a zřejmě ještě narodí v podivném vztahu syna Heleny a jeho přítelkyně…(TV NOVA)

Loading

Mise nový domov 2 – 4.díl

Přidej hodnocení

Mise nový domov

Paní Terezka má v rodném listě zdrobnělinu svého křestního jména, tím ale veškerá vlídnost osudu k ní skončila: manžel zemřel, přítel propadl alkoholu a začal rodinu týrat. Pět dětí ve věku od 1,5 roku do 11 let však jejich mámu vyburcovalo k rázným krokům-přítele vyhodila a byt prodala, aby mohla začít likvidovat dluhy, které nasekal. Nastěhovala se do panelákového bytu ke své nechodící mámě a pečujícímu tátovi. Kde jich tedy žije momentálně osm. Dluhy poctivě splácí, na domácnost rodičů přispívá, ale sama se z tohoto nevyhovujícího bytu nedostane nikdy? Všechny odvysílané díly Mise nový domov najdete na Voyo…(TV NOVA)

Loading

Mise nový domov 2 – 3.díl

Přidej hodnocení

Mise nový domov

Osamělá ve zchátralém domě. S dětmi tesknícími po tátovi a marnou nadějí, že se její muž vrátí z léčebny domů zdravý. Takový je osud Roziny, které náhle ochrnul manžel. Mladá maminka doufá, že díky vroucí lásce překoná rodina všechny problémy! Každým dnem je však patrnější, jak křehké Rozině ubývá sil…(TV NOVA)

Loading

Mise nový domov 2 – 2.díl

Přidej hodnocení

Mise nový domov

Simona zemřela pouhé čtyři hodiny před vlastní svatbou! Ze svatebčanů se rázem stali pozůstalí, ze ženicha ani ne vdovec, hlavně však ze tří dětí polosirotci mezi nimiž je i Blanka, která není biologickou dcerou Mirka. On však o ní chce zabojovat – vždyť mu už léta říká táto. K tomu, aby se nedostala do dětského domova, může přispět i naprosto nevyhnutná úprava domu, v němž smutná rodina teď žije…(TV NOVA)

Loading

Mise nový domov 2 – 1.díl

Přidej hodnocení

Mise nový domov

Šárka a její tři děti bydlí na miniaturním prostoru. Může za to táta, který bezmyšlenkovitě, tajně a na dluh skupoval vše, co uviděl. Otec je pryč, ruina zůstala a v ní čtyři lidé, co se mají rádi – ale na slušný život to zdaleka nestačí…(TV NOVA)

Loading