Mise nový domov 3 – 8.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Mise nový domov

Marek a Eliška tvořili šťastný pár se třemi malými dětmi. Před časem si koupili starý dům, který Marek svépomocí pomalu upravoval. Dětem slíbil krásné pokojíčky, manželce pergolu. Jeden dubnový den ale zhatil všechny jejich plány a dům už Marek nikdy neopraví. Všechny díly Mise nový domov najdete na Voyo…(TV NOVA)

Loading

Mise nový domov 3 – 7.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Mise nový domov

Sedmiletého Adámka a devítiletou Petrušku opustila maminka a otec o ně nejeví zájem. Naštěstí mají milující prarodiče, kteří, ač se starají o prababičku, nechtěli dopustit, že by vnoučata skončila v dětském domově. Rozhodli se je vychovat sami. Třetí vnouče, dvouletého Martínka, už si ale vzít nezvládli. Bydlí u pěstounů a Dočekalovým se po něm stýská… Všechny díly Mise nový domov najdete na Voyo…(TV NOVA)

Loading

Mise nový domov 3 – 6.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Mise nový domov

Celý národ se skládal, aby Tomášovi a jeho třem dětem pomohl udělat novou střechu nad hlavou. Tereza Pergnerová a její tým zjistili, že na opravu domu jejich rozpočet nestačí a chybí neuvěřitelných 900 tisíc. Na sehnání však měli jen deset dní. Požádali o pomoc diváky. Učitel Tomáš, který si kdysi se svou manželkou vzal do pěstounské péče čtyři děti a k tomu vychovali čtyři vlastní, si pomoc jistě zasloužil… Všechny díly Mise nový domov najdete na Voyo…(TV NOVA)

Loading

Mise nový domov 3 – 5.díl

Přidej hodnocení

Mise nový domov

František je malý zázrak v historii „absolventů“ dětských domovů! S dvaceti tisíci v kapse si dokázal najít práci, zařídit sirotčí důchod a z ušetřených peněz složit jistinu na hypotéku. Ano, tři roky po odchodu z instituce má svůj byt! Snaží se jej dát do pořádku vlastními silami. Nadšení má dost, na nábytek mu ale nezbývá… Všechny díly Mise nový domov najdete na Voyo…(TV NOVA)

Loading

Mise nový domov 3 – 4.díl

Přidej hodnocení

Mise nový domov

Osudem zkoušená Jana putuje životem na vozíku. Žije ve zchátralém bytě a často jen z potravinových darů, které dělí mezi své dvě dcery. Kromě vzájemné lásky nemají nic. Jen obrovské dluhy za jídlo, za léky, za poplatky u doktora. A ještě daleko větší jsou nároky exekutorů. Ty Jana ze svého invalidního důchodu nesplatí do konce života… Všechny díly Mise nový domov najdete na Voyo…(TV NOVA)

Loading

Mise nový domov 3 – 3.díl

Přidej hodnocení

Mise nový domov

Ve dvaceti byla Kateřina atraktivní žena provdaná za lásku svého života, měla pěkné bydlení a perspektivní práci. Ze dne na den jí zákeřná nemoc vzala úplně všechno. Lékaři jí dávali rok života. Následovalo stěhování, rozvod, ztráta práce. Léky změnily její obličej k nepoznání. Kateřina se ale rozhodla bojovat. Na nemocničních postelích ležela měsíce a vyplatilo se. Mohla se dokonce částečně vrátit do pracovního procesu. Udělala si nové kamarády a otěhotněla. Nemoc ale bohužel neodešla. Za každý větší pohyb ji trestá velkými křečemi dodnes. A jediný, kdo jí je v takových chvílích nablízku, jsou její děti, které se o nemocnou maminku musí starat. Pomoci by mohl někdo, kdo by s nimi bydlel. Jenže byt je příliš malý… Všechny díly Mise nový domov najdete na Voyo…(TV NOVA)

Loading

Mise nový domov 3 – 2.díl

Přidej hodnocení

Mise nový domov

Vše si pamatuje, mozek mu funguje, ale nemůže se hýbat ani mluvit. Kamil je uzamčen ve vlastním těle. Se svou milovanou ženou Zdeňkou a dvěma syny je schopen komunikovat pouze prostřednictvím počítače, který snímá pohyby jeho očí, a přenáší je na psané slovo. Dokáže Mise nový domov zázrak a nechá jeho oči mluvit? Všechny díly Mise nový domov najdete na Voyo…(TV NOVA)

Loading

Mise nový domov 3 – 1.díl

Přidej hodnocení

Mise nový domov

Hned první příběh třetí řady Mise nový domov je tak silný, že během jeho vyprávění neudržel slzy ani štáb. Hlavní aktér Milan přišel jednoho dne o svoji sestru Olgu, kterou zavraždil její přítel v opilecké žárlivosti. Olga utrpěla více než dvacet bodných ran, kvůli kterým jí už lékaři nedokázali pomoc. Její čtyři dcery tak zůstaly ze dne na den bez matky. Milan se rozhodl prozatím alespoň dvěma z nich pomoct a vzal si je k sobě. Bohužel i kvůli tomu mu začal krachovat vztah s jeho přítelkyní. To, jak se nakonec zachoval, dojalo moderátorku pořadu Terezu Pergnerovou. Ta propukla v pláč, který ovšem znamenal štěstí… Všechny díly Mise nový domov najdete na Voyo…(TV NOVA)

Loading