Místo v životě – 17.díl – Pravda

Místo v životě

Louda chce zlikvidovat Fiřta i Petru. Nechá je svázat a zapálí skládku. Honza se Šrédrem jim jdou na pomoc, ale proti přesile nemají šanci. Naštěstí přijede posila. Louda a Fiřt jsou zatčeni. Ale co Janata?…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 16.díl – Na stopě

Místo v životě

Honza nevěří Simoně, že za článkem očerňujícím Petru nebylo nic osobního. Klára se jde s Mirkem vykoupat a v rybníce narazí na mrtvé ryby a chemikálie…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 15.díl – Rána pod pás

Místo v životě

Mirek vyzná Anetě lásku a vzápětí mu Klára oznámí, že s ním čeká dítě. Petra se definitivně rozchází s Janatou. Milanovi se ozve Martina a zve ho do Ameriky. Aneta to přijme s klidem, ale začíná jí to vadit…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 14.díl – Přiznání

Místo v životě

Petra čelí podezření, že při prodeji Reinerovky záměrně poškodila město. Rokyta chodí za Vojtou tajně do školky. Lukeše rozčílí pomluvy, že bere úplatky…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 13.díl – Léčka

Místo v životě

Starý Kadlec oslavuje opravení veterána a Honza mu představuje Anetu. Ta se líbí i Mirkovi a Klára žárlí. Rokyta finguje služební cestu a přistihne Andreu in flagranti s Pavlem…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 12.díl – Sblížení

Místo v životě

Honza varuje Petru před Janatovými podvody. Ta svého bývalého muže brání a Honzovi vyčte jeho vztah se Simonou. Lenka je těhotná a znervózňuje ji, že o Tomášovi nic neví…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 11.díl – Táta

Místo v životě

Honza chce říct Anetě, že je její táta, ale svou nervozitou v ní vzbudí dojem, že ji svádí. Zdrcený skončí v náruči Simony a šokovaná Aneta je přistihne. Simoně nezbývá, než jít s pravdou ven…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 10.díl – Aneta

Místo v životě

Honza dává Šrédrovi vzorek svých a Anetiných vlasů k porovnání DNA. Rokyta přestává Andree tolerovat pozdní noční návraty. Honza zjistí, že Janata kdysi zastupoval Loudu…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 9.díl – Divadlo

Místo v životě

Honza se lépe poznává s Anetou. Společná noc Tomáše a Lenky v penzionu skončí fiaskem. Balabánová se svěří starému Kadlecovi, že viděla před havárií řídit Honzu…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 8.díl – Bod zlomu

Místo v životě

Honza s Petrou si vyříkají minulá nedorozumění a domluví si večeři. Milan se ve společnosti Moniky pokouší zapomenout na Martinu. Stejně tak se rodí i náklonost mezi Richterem a Lenkou…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 7.díl – Podezření

Místo v životě

Petra s Honzou si dávají oddechový čas. Aneta Klívrová pozve Honzu na oslavu narozenin. Mirek definitivně procitá a Janata rozhoduje o jeho převozu do Prahy…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 6.díl – Naděje

Místo v životě

Petra nechce vidět Honzu ani Janatu, zajímá ji jen stav zraněného Mirka. Honza přespí u Simony a ta mu vylévá své srdce. Lukešovi nabízejí kandidaturu ve volbách…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 5.díl – Havárie

Místo v životě

Honza Kadlec pustí Mirka k volantu, ale jízda skončí těžkou nehodou, po níž je Mirek v bezvědomí. Janata dává vinu Kadlecovi a odhání ho od své bývalé rodiny, kde se snaží zaujmout jeho místo…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 4.díl – Svatba

Místo v životě

Klívrová pozve Honzu na pivo a vyzvídá. Honza kvůli tomu zapomene na oslavu narozenin Kadlece seniora, kam dorazí pouze Petra. Když se Petra dozví s kým byl, naštve se…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 3.díl – Hospodyně

Místo v životě

Janata z okna pozoruje odjíždějící Petru s Honzou. Z Anglie se vrací Martina Lukešová s Milanem Rokytou. Je vidět, že to mezi nimi neklape. Klívrová se sbližuje s Honzou…(VOYO)

 

 

Místo v životě – 2.díl – Domov

Místo v životě

Janata přinesl Petře kytici. Ta jeho city odmítá, ale lituje ho kvůli zdravotním problémům. Honza Janatovi nevěří. Petra se seznamuje s Klívrovou…(VOYO)