Místo zločinu Plzeň – 6.díl – Smrt na biofarmě

3/5 - (1 {hlasů})

Místo zločinu Plzeň

Milena je již druhou brigádnicí, která se po svém odchodu z biofarmy podezřele ztratila. Z plzeňské kriminálky je do „terénu“ vyslán nejdříve mladý kriminalista Jakub Lepší, ale kromě podezřelých momentů nic zásadního neobjeví. Po něm se do Lhoty vypraví jeho kolegyně Mirka Ondrová, aby se v utajení na biofarmě zaměstnala. V obci i na samotné biofarmě se potká s řadou lidí s tajemným osudem. Patří mezi ně zejména majitel biofarmy Klas. Místní šlechtic Rohan Mirku Ondrovou seznamuje s historií Lhoty i s příběhy jejích obyvatel. Nakonec ji pozve i do svého podivného domu, kde jí láskyplně vypráví o své dceři Leoně žijící na farmě v Německu.

Loading

Místo zločinu Plzeň – 5.díl – Návrat staré lásky

3.5/5 - (1 {hlasů})

Místo zločinu Plzeň

Pohřešuje se atraktivní Renata Kormannová. Kapitán místní kriminálky Tomáš Karas a jeho kolegové pátrají po zmizelé manželce šéfa plzeňské opery. Než objeví její zahrabané tělo v nedalekém lese, zjistí, že Renata vedla dvojí život. Na jedné straně reprezentovala významného manžela a na straně druhé si přivydělávala jako eskort servis. V této souvislosti znala i členy drogové mafie a dle nejednoho svědectví Kosťu Ševčenka svým udáním dostala do vězení. Jenomže Kosťa se po odsezených letech dostal na svobodu, a právě on se mohl mstít a zavraždit Renatu. Kriminalista Viktor Knapp má v tomto případě nelehkou úlohu, protože z Německa se vrací jeho bývalá přítelkyně Bára a právě ona je podezřelá ze spolupráce s Kosťou.

Loading

Místo zločinu Plzeň – 4.díl – Opožděná vražda

3.5/5 - (1 {hlasů})

Místo zločinu Plzeň

Odehrává se v obci Loučka, kde byl uškrcen důchodce Alois Koula. Vrah se snažil vraždu narafičit jako Aloisovu sebevraždu. Kriminalista Viktor Knapp a jeho kolegové hledají vrahův motiv a pátrají i v minulosti Aloise Kouly. Alois Koula nebyl v obci oblíbený. Jako bývalého komunistu ho nesnášejí sousedé, ale četné rozepře měl i s terapeutickou komunitou drogově závislých léčených na místním statku. Vyšetřovatelé zjistí, že Koulova minulost je velmi pestrá. Nejdříve po válce zabil barona Huberta Weimana, a poté vstoupil do StB, kde ho řídil jakýsi Skalický. Vraždu Weimana doprovázela krádež vzácné sbírka poštovních známek. I vražda Aloise Kouly nese stopy loupeže.

Loading

Místo zločinu Plzeň – 3.díl – Nehoda paní učitelky

3.2/5 - (2 {hlasů})

Místo zločinu Plzeň

Dojde k vraždě učitelky Dany Kalinové. Srazí ji avie neznámého původu. Mezi podezřelé patří i její exmanžel, doktor Kalina, avšak i on je záhy zavražděn. Co spojuje obě vraždy? Motivem je milionové dědictví? Doktor Kalina kromě nemocnice pracoval i v sanatoriu, a právě zde vyšetřovatelé hledají klíč k odhalení vraha…(Česká televize)

Loading

Místo zločinu Plzeň – 2.díl – Smrt v rybníku

3/5 - (1 {hlasů})

Místo zločinu Plzeň

Vražda významného plzeňského podnikatele Janáčka je hlavolamem i pro tak zkušené vyšetřovatele, jakým je kapitán Viktor Knapp a jeho kolega Tomáš Karas. Zločin se stal na břehu rybníka a chybí jakýkoliv vražedný předmět a jakékoliv stopy po pachateli. Záhadou je i motiv: byla to msta nebo vražda kvůli penězům nebo se Janáček zapletl s organizovaným zločinem?…(Česká televize)

Loading

Místo zločinu Plzeň – 1.díl – Kapka krve

3.5/5 - (1 {hlasů})

Místo zločinu Plzeň

Šestidílný kriminální seriál Místo zločinu Plzeň sleduje práci plzeňského kriminalistického oddělení. Pod vedením plukovníka Karla Drtiny pracuje zkušený kapitán Tomáš Karas s Viktorem Knappem. Hlavním tématem prvního dílu je vražda půvabné Lenky Steinerové. Surový čin nasvědčuje, že se jedná o vraždícího psychopata. Vražda druhé mladé ženy Lady Brůnové toto podezření jen potvrzuje. Vyšetřování se zaměří na místního fotografa Kepku, který obě ženy fotil. Kriminalistům však chybí přímé důkazy a jejich pátrání jde i směrem k charitativní nadaci Lenky Steinerové. Pátrání stojí kapitánku Mirku Ondrovou málem život…(Česká televize)

Loading