Modus smrti – 8.díl

Přidej hodnocení

Modus smrti

 

Stina učiní rozhodnutí, které ji a její sestru ohrozí. Inger Johanne a Ingvar vidí z očí do očí motivy vraha, ale nesouhlasí s tím, jak postupovat. Existuje jedna konečná zamýšlená oběť; kdo to je a dostanou se tam před vrahem?

 

Loading

Modus smrti – 7.díl

Přidej hodnocení

Modus smrti

 

Inger Johanne se blíží k vrahovi, ale poté ve svém domě obdrží velmi znepokojivou zprávu. Je přesvědčena, že klíč k tomu, jak vše do sebe zapadá, najdete pod vrstvou černé barvy. Marcus Ståhl dosáhne bodu, kdy už nemůže lhát.

 

Loading

Modus smrti – 6.díl

Přidej hodnocení

Modus smrti

 

Smyčka se napíná kolem Marcuse Ståhla, který skončil ve velmi nejisté situaci. Co se majitel lodi skrývá před lidmi kolem sebe? Uprostřed briefingu o MO vraha Inger Johanne objeví mrazivé spojení mezi profilem vraha a její vlastní dcerou.

 

Loading

Modus smrti – 5.díl

Přidej hodnocení

Modus smrti

 

Ingvar odkrývá vodítko, které zřejmě podporuje teorii Inger Johanne o motivu vražd. Inger Johanne si pamatuje něco ze svého působení na FBI, které se zdálo, že souvisí s případem; může jí FBI pomoci? Syn biskupa jde navštívit Ingvara, aby sdílel podezření, které má.

 

Loading

Modus smrti – 3.díl

Přidej hodnocení

Modus smrti

 

Po dlouhém váhání Inger Johanne souhlasí s připojením k vyšetřování. Zároveň se snaží pochopit informace od svých dcer; existuje souvislost mezi vraždami? Rolf má podezření, že ho jeho manžel podvádí, a vymyslí plán, jak zjistit pravdu.

 

Loading

Modus smrti – 2.díl

Přidej hodnocení

Modus smrti

 

Uvědomení si, že Stina prošla strašlivým zážitkem, se Inger Johanne opravdu začíná potápět. Ingvar jde do Uppsaly vyšetřovat vraždu biskupky Elisabeth Lindgrenové, která se stala na Štědrý večer. V Uppsale je jasné, že tajemství rostou pod povrchem.

 

Loading

Modus smrti – 1.díl

Přidej hodnocení

Modus smrti

 

Inger Johanne Vik dříve pracovala jako profilerka pro FBI a nyní je zpět ve Švédsku se svými dvěma dcerami. Rozhodla se trávit více času se svými dětmi a méně času prací, protože její nejstarší dcera Stina, u níž byl diagnostikován autismus, se stane svědkem vraždy.

 

Loading