Moje místa – 212.díl – Nela Boudová

3.5/5 - (2 {hlasů})

Moje místa

 

Školu elitních koučů začala studovat, aby našla odpovědi na některé své otázky. Pro sebe. Zaujalo ji to natolik, že co se naučila, předává dál. Jak jí při koučování pomáhá, nebo naopak překáží, že je herečka? Co jí dává otužování? Co si vzala z maminky do postavy učitelky v představení Občan první jakosti? Proč, když si sedře koleno na koloběžce, nenamaže si ho mastí z lékárny, ale namíchá si esenciální oleje?…(Televize SEZNAM)

 

 

Loading

Moje místa – 211.díl – Osmany Laffita

4/5 - (1 {hlasů})

Moje místa

 

Osmany, vystudovaný malíř, navrhuje módu s nádechem exotiky. Jeho manžel Guy je v jejich dvojici ten praktický. Vzali se v Belgii, odkud Guy pochází, protože tam stejnopohlavní páry můžou uzavírat manželství už dvě desítky let. Žijí v Nižboru – zamilovali se tu do polorozpadlé hvězdárny a postupně ji opravují. Kde plánují žít, až nebudou zvládat desítky schodů? Proč si zřejmě nepořídí děti? A jaký náboženský rituál Osmany praktikuje?…(Televize SEZNAM)

  

Loading

Moje místa vánoční SPECIÁL – 195.díl – Jan Čenský, Jan Budař a Sabina Laurinová

Přidej hodnocení

Moje místa

 

Čtvrtý speciál oblíbeného pořadu je monotematický: vánoční. Blanka Kubíková a Roman Vojtek si tentokrát pozvali pohádkové prince a princezny. Jana Čenského, Sabinu Laurinovou a Jana Budaře…(Televize SEZNAM)

  

Loading

Moje místa Speciál – 192.díl – Miroslav Hanuš, Petra Špalková, Aneta Krejčíková

Přidej hodnocení

Moje místa

 

Oblíbený pořad se potřetí vydal za diváky do pražského Divadla Palace. Blanka Kubíková a Roman Vojtek tentokrát vyzpovídali Miroslava Hanuše, Petru Špalkovou a Anetu Krejčíkovou…(Televize SEZNAM)

 

 

Loading