Mordparta 2 – 8.díl – Řešení

4.2/5 - (2 {hlasů})

Mordparta

Smrt mafiána Naďa s pomocí kolegů z Mordparty vyřeší neobjasněnou vraždu Mykoličové , a tím i případ svého manžela, který se zapletl s podsvětím do praní špinavých peněz. Kdo stojí v pozadí celé této kauzy, vyšetřuje Mordparta…(TV Prima)

 

 

Loading

Mordparta 2 – 7.díl – Krev

4/5 - (1 {hlasů})

Mordparta

brutální vražda zdravotní sestry místo činu: fakultní nemocnice V laboratoři fakultní nemocnice probíhá výzkum experimentální léčby pomocí embryonálních kmenových buněk. Ředitelka nemocnice a vedoucí výzkumu v jedné osobě – Anita Glaserová, se připravuje na tiskovou konferenci, kde hodlá oznámit úspěchy v léčbě Parkinsona I některých onkologických onemocnění její novou metodou, a kde bude žádat o další granty a nemalé investice do jejího výzkumu. V den konání tiskové konference je však nalezena mrtvola zdravotní sestry. Jestli má tato brutální vražda nějakou souvislost s výzkumem, to vyšetřuje Mordparta – tým vyšetřovatelů…(TV Prima)

Loading

Mordparta 2 – 6.díl – Bratři

1/5 - (2 {hlasů})

Mordparta

Vražda galeristy a majitele aukční síně místo činu: galerie Chystá se aukce obrazu, o kterém se nevědělo od konce 2. světové války a odborníci ho považovali za ztracený. Nejasná historie tohoto díla a dohady kolem skutečných majitelů přilákají velké množství zájemců… a zdá se, že jsou I důvodem k vraždě Samuela Beckera, majitele galerie…(TV Prima)

 

 

Loading

Mordparta 2 – 5.díl – Teambuilding

3.5/5 - (1 {hlasů})

Mordparta

Smrt majitele webmagazínu místo činu: bývalý vojenský prostor. Aleš Kudela je majitelem webového magazínu ZOOMER. Své zaměstnance pozve na víkendové stmelování kolektivu – teambuilding – do prostor bývalého vojenského cvičiště. Ráno ho najdou oběšeného v lese. Mohlo by jít o sebevraždu, kdyby ovšem neměl v hrudi zabodnutý nůž…(TV Prima)

 

 

Loading

Mordparta 2 – 4.díl – Motivátor

4.5/5 - (2 {hlasů})

Mordparta

Smrt vedoucího motivačních seminářů místo činu: hotelové konfrenční centrum Ivo Höst už leta jezdí po republice a přednáší o tom, jak čelit osobnímu vyhoření, jak prožít život naplno. Po jedné takové přednášce je ráno nalezen v hotelovém pokoji mrtev. Může za jeho smrt někdo z účastníků semináře, nebo je to osobní pomsta?…(TV Prima)

 

 

Loading

Mordparta 2 – 3.díl – Klášter

3.5/5 - (1 {hlasů})

Mordparta

Páter Bertram se připravuje na pohřební obřad, má pohřbít dceru jednoho svého známého. Ke zděšení všech přítomných je však v rakvi nalezena mrtvola někoho úplně jiného. Jak mohlo dojít k záměně v zamčené místnosti… ? Není za tím vším temná minulost přítomných pozůstalých?…(TV Prima)

 

 

Loading

Mordparta 2 – 2.díl – Lom

4/5 - (1 {hlasů})

Mordparta

Bohdan Mauer, majitel lomu na těžbu žuly, objevil, že se na jeho pozemku nachází ložisko uranu… a od té chvíle má už jen problémy. Práci sabotují aktivisté, blokují lom, ničí stroje… a jednoho dne Mauer nalezne mrtvolu jednoho svého zaměstnance. Kdo ho zavraždil?…(TV Prima)

 

 

Loading

Mordparta 2 – 1.díl – Potomek

2/5 - (2 {hlasů})

Mordparta

Majitel stavebního impéria Stanislav Reiner, odchází z vedení rodinné firmy a chce do čela jmenovat jednoho ze svých synů. V den jmenování nového prezidenta společnosti je však na pozemku nalezena mrtvola, jedná se o soukromého detektiva. Kdo si ho najal? Co měl odhalit?…(TV Prima)

 

 

Loading