Most 3 – 9.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Broen

Ve světle nedávných událostí a konfliktů musí Saga Norenová od případu odstoupit a jít na nucenou dovolenou. Na její místo přichází Rasmus Larsson, ambiciózní kriminalista, který ale v předchozím vyšetřování ekoteroristických vražd kvůli své zbrklosti vážně pochybil. Zatímco policie hlídá Freddieho Holsta coby potencionální příští oběť, pachatel se zmocní Jeanette…(Česká televize)

Loading

Most 3 – 8.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Broen

Na Sagu Norenovou doléhají události předchozích dní v čele s interním vyšetřováním. Pátrání po sériovém vrahovi nabere zvrat, když osoba, která platila za hlavního podezřelého, se sama stane obětí. Vše ukazuje na to, že dalším terčem by mohl být Freddie Holst…(Česká televize)

Loading

Most 3 – 7.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Broen

Série vražd má další dvě oběti, jejichž těla vykazují shodné klíčové prvky s předchozími – od cejchu v ústech po naaranžování evokující jedno z uměleckých děl ve sbírce Freddieho Holsta. Nečekaný zvrat ve vyšetřování přinese paparazzo Tina, přítelkyně IT specialisty kriminálky v Malmö Johna Lundqvista…(Česká televize)

Loading

Most 3 – 6.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Broen

Groteskní aranžmá mrtvol z minulých dní dostává nečekanou spojitost se sbírkou uměleckých děl, která je momentálně vystavena v nově otevřené části muzea umění a patří zámožnému kodaňskému podnikateli Freddiemu Holstovi. U něho se navíc sbíhají také osudy těhotné dívky Jeanette i životního kouče Claese Sandberga…(Česká televize)

Loading

Most 3 – 5.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Broen

Náhradní šéfová kriminálky v Malmö, Linn Björkmanová, se pokouší Sagu na žádost její matky více začlenit do sociálního života, což vyšetřovatelku zahání do kouta. Náhodou se objeví nová spojitost mezi vraždami, která ale diskvalifikuje dosavadního hlavního podezřelého. Ambicióznímu mafiánovi Lucasovi začíná téct do bot, ale má v rukávu ještě jeden trumf, který by mu mohl zachránit kůži…(Česká televize)

Loading

Most 3 – 4.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Broen

Počet vražd se stupňuje a hlavní podezřelý Rikard Johnsson, fanatický obdivovatel Lisy Friis Andersenové, je na útěku před policií. Těhotná mladá dívka Jeanette se pokouší urovnat dluh svého přítele Marca u Lucase, ale netuší, že je permanentně sledována třetí stranou. Henrik požádá Sagu o pomoc se starým případem pohřešovaných osob…(Česká televize)

Loading

Most 3 – 3.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Broen

Saga Norénová horečnatě pracuje na záchraně svého nadřízeného a blízkého přítele Hanse Pettersona. Do toho ji stále pronásleduje její matka, která chce urovnat jejich letité spory. Ultrakonzervativní blogerka Lise Friis Andersenová dostala dopis od člověka, který se hlásí k vraždám v jejím jménu a nyní ji žádá o další cíl. Dosavadní hlavní podezřelý Morten Anker byl zabit a vyšetřování směřuje k jeho spolubojovníkovi z války Lukasovi…(Česká televize)

Loading

Most 3 – 2.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Broen

Policisté řeší druhou vraždu, kde naaranžování těla ukazuje na spojitost s vraždou Helle Ankerové. Obě zabité osoby navíc byly terčem žlučovitých výpadů ultrakonzervativní blogerky Lise Friis Andersenové. Sagu Norenovou čeká nemilé shledání s matkou, kterou ona viní ze smrti mladší sestry. Vedle toho dojde i v pracovní oblasti k události, která švédskou vyšetřovatelku silně zasáhne…(Česká televize)

Loading

Most 3 – 1.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Broen

Ve švédském Malmö byla nalezena mrtvola dánské genderové aktivistky Helle Ankerové, přičemž její tělo bylo naaranžované s figurínami, jako by seděla u večeře se spořádanou rodinou. Případ řeší Saga Norenová, která dostává novou posilu z Dánska. Jaký vliv na nadcházející spolupráci bude mít fakt, že předchozí dánský kolega Sagy skončil ve vězení, což i ona sama přes svou neproniknutelnost evidentně nese nelehce?…(Česká televize)

Loading