Na krok od nebe 2 – 13.díl – Životy na vlásku

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Před zahájením mistrovství ve volném lezení se u stěny najde tělo zkušeného lezce. Komisař má podezření, že jeho smrt by mohla souviset s pár let starou událostí, kdy se při společném závodění těžce zranil jeho sok a zůstal částečně ochrnutý. Minulost pak dohání i samotné vyšetřovatele: Pietro zahlédl v ulicích San Candida dívku, která by mu mohla pomoci objasnit Anjinu smrt, a Vincezovi se na gauč dočasně přistěhovala Silvia po návratu s Aljašky. Problém je, že komisař nedokáže jí ani Astrid do očí říct, jak na tom vlastně jsou.

Loading

Na krok od nebe 2 – 12.díl – Stín ďábla

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

V San Candidu se zimní svátky slaví úplně jinak, než jak je Vincenzo zvyklý. Na svatého Mikuláše prochází horským městem průvod s řadou zlověstně vypadajících krampusů. Oslavám je však učiněna přítrž, když se u nedaleké silnice najde sražený muž v jedné z čertovských masek. Vše nasvědčuje tomu, že muže od rodiny s malou firmou na výrobu špeku někdo srazil úmyslně, ale Vincenzo tápe, co by proti oběti kdokoliv mohl mít. Komisaře mate také celá záležitost s Astrid a měli by si spolu co nejdříve promluvit.

Loading

Na krok od nebe 2 – 11.díl – Němá hudba

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Před slavnostním koncertem u jezera se najde tělo prvního houslisty na břehu a vše ukazuje na cizí zavinění. Navíc se zdá, že někdo ukradl i jeho velmi ceněné starožitné housle, což naznačuje i případný motiv. S postupem vyšetřování však komisař zjišťuje, že za vraždou houslového virtuosa možná stojí někdo z rodiny kvůli vzájemným sporům. Rodinné problémy řeší i Pietro, kterému se nedaří přesvědčit Giorgia, aby se nevydával na sólový výstup u strmé stěny Croda Rossa. Mladý horolezec si však trvá na svém a to i přes Chiařiny usilovné prosby, aby se o otevření nové cesty na obtížnou horu nepokoušel.

Loading

Na krok od nebe 2 – 10.díl – Nová cesta

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Bouře zastihne horolezeckou výpravu těsně pod vrcholem a je nutná okamžitá evakuace. Po přistání vrtulníku však vychází najevo, že na hoře zůstal jeden z průvodců a počasí nedovoluje v záchranné akci pokračovat. Z celé situace viní Pietro dobrodruha Arbeitera, který je znám svými riskantními, až nezodpovědnými výstupy. Zatímco se čeká na klidnější počasí, pokouší se komisař skrze výslechy zbylých členů výpravy zjistit, jak se vůbec mohlo stát, že se pohřešovaný od skupiny oddělil. S pátrání náhodou pomůže i Giorgio, kterému se podaří odchytit mezka patřícího ztracenému průvodci.

Loading

Na krok od nebe 2 – 9.díl – Daleko od světa

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Když do údolí sejde ovčácký pes z odlehlé farmy, tuší Pietro, že s jeho páníčkem bude něco v nepořádku. Oba policejní sbory se proto vydávají na horskou pastvinu, kde skutečně najdou ležet nebohého pastýře a jeho mladý pomocník Andrea tomu nedokáže uvěřit. Smrt pastýře by se mohla hodit Andreově bohatému otci, který ho už dlouho přemlouvá, aby se vrátil do rodinného hotelu. Policie však prošetřuje i jiné verze a Pietro dál pátrá po jakýchkoliv informacích ohledně Anjy.

Loading

Na krok od nebe 2 – 8.díl – Ulitý start

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Zatímco v San Candidu startuje charitativní maraton, řada jinak vytrvalých vztahů se chýlí ke konci. Silvia zcela vážně zvažuje, že si po Vincenzově ultimátu vybere raději Aljašku než jeho. Chiara zase nedokáže odpustit Giorgiovu nevěru a ten se proto radši odstěhuje k Pietrovi. Ani samotný závod nedopadne podle představ organizátorů: do cíle nedorazil jeden z běžců a nikdo o něj celý den neslyšel. Státní i lesní policie tak musí při jeho hledání projít celou horskou trasu, což dá komisaři pořádně zabrat.

Loading

Na krok od nebe 2 – 7.díl – Legenda o rybáři

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Vincenzo se stále vzpamatovává ze zprávy, že se Silvia hned po svatbě chystá odjet na necelý rok na Aljašku. Jako komisař se však musí rychle oklepat a soustředit se na nový případ. Při rutinní silniční kontrole totiž někdo postřelil Hubera a u břehu jezera kotví loďka s ohořelými lidskými ostatky, které pravděpodobně patří místnímu rybáři. Vedle hledání neznámého střelce se Pietro pokouší zjistit více o Anjině minulosti a tak po ulicích San Candida rozvěšuje letáky s její fotografií, zatím se však nikdo neozval. S Huberem mimo službu se komisař také musí postarat ještě o jednu maličkost: Gildu a tři jeho dcerky…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 2 – 6.díl – V oblacích

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Uprostřed louky se najde opuštěný horkovzdušný balon, ale nikde v okolí ani stopa po jeho cestujících. Pietro se proto vydává do vyšších poloh a pátrá po dalších stopách. Vysoko v horách pobývá také Silvia, která společně s Tobiasem přespává v přírodě kvůli pozorování vypuštěného medvěda. Představa snoubenky a jejího bývalého pod jedním stanem dohání Vincenza k šílenství, ale rozhodne se svou jižanskou povahu krotit a soustředit se jen na případ. Podle všeho to totiž vypadá, že pilot se z balonu nezřítil, ale zranění mu někdo přivodil až na zemi a balon nechal odletět.

Loading

Na krok od nebe 2 – 5.díl – Mužský instinkt

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Slavnostní otevření výstavy věnované Ötzimu dopadne katastrofálně. Samotný ledovcový muž chybí, na místě je však nalezeno tělo profesora, který expozici připravoval. V úvahu připadají dva scénáře: buďto se oběť přimotala zloději do cesty, nebo byl útok míření přímo na uznávaného archeologa. Jenže výslechy výbušného souseda ani zadluženého kustoda nic nového neprokážou. Do toho všeho vyšiluje Huber s Ötziho kletbou a také s dodržováním starodávných tradic týkajících se Vincenzovy a Silviiny svatby.

Loading

Na krok od nebe 2 – 4.díl – Sémě žárlivosti

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Giorgio se nechal Miriam přemluvit a společně vyrazili na rave párty v opuštěném stavení. Jenže během večera zemře přímo na tanečním parketu muž a všichni se v panice rozutečou. Dokonce i Giorgio má obavy věc nehlásit – ani ne tak kvůli policejnímu výslechu, ale co by na jeho noční toulku asi řekla Chiara? Komisař se tak o celé věci dozvídá z anonymního telefonátu, chybí svědci a zbylé stopy rozdupal dav tanečníků. Naštěstí má Vincenzo dobrou náladu, když teď Silvia konečně kývla na jeho nabídku k sňatku, a dokonce i o něco lépe snáší svého nového spolubydlícího: Tobiase.

Loading

Na krok od nebe 2 – 3.díl – Volání krve

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Žádost o ruku nedopadla ani trochu podle komisařových představ a na náladě mu nepřidá ani Huberův pokus o zásnubní oslavu. Také Pietro se trápí a dává si smrt Anjy za vinu. Oba dva se však musí co nejrychleji vzchopit a pustit se do pátrání po zmizelé dívce, kterou rodiče neviděli od včerejšího večera. Prvním podezřelým je dívčin přítel, pátrací psi ale policii zavedou na nečekané místo a pak ztrácejí stopu. Ve slepé uličce se ocitá i pátrání po střelci z lesa, do San Candida však dorazí Anjin otec a Pietro má tak možnost o ní zjistit něco víc.

Loading

Na krok od nebe 2 – 2.díl – Snadná kořist – 2. část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Komisaře nadále trápí případ přiotrávené holčičky, neznámému jedu byl však nově vystaven i její bratr a oba jsou v bezvědomí. Protože podle výsledků testů nedošlo ke kontaminaci v domě, vydávají se příslušníci kriminální i lesní policie na pozemky Richterova statku, aby původ otravy vypátrali a pomohli děti zachránit. Kvůli vypjatému vyšetřování a také vpádu Tobiase do San Candida se Vincenzo stále nerozhoupal k žádosti o ruku. A aby toho nebylo málo, povedlo se Huberovi zašantročit jeho prsten. Zkouškou prochází i vztah Giorgia a Chiary, mezi ně se totiž pokouší dostat Miriam. Naopak idylické se zdá soužití Pietra a Anjy, které se pomalu vrací paměť. Ale dřív, než se rozpomene kam a před kým v lese utíkala, utrpí vážné zranění…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 2 – 1.díl – Snadná kořist – 1. část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

V prvním díle druhé série se děj vrací ke známým tvářím ze San Candida, ale vynoří se i několik nových. Oba policejní sbory pod vedením Vincenza za policisty a Pietra za lesníky pokračují v běžné práci a střídavě spolupracují. Jinak tomu není ani u případu otravy malé holčičky na rodinném statku Richterových, kde bude obtížné vypátrat nejen motiv, ale také zdroj otravy. Jenže komisař má teď plnou hlavu Silvie a celý den přemýšlí, jak ji požádat o ruku. I Pietro má starosti s dívkou, třebaže úplně odlišné – v lese zachránil mladou ženu v bezvědomí a ona ze strachu odmítá jít do nemocnice.

Loading