Na krok od nebe 5 – 20.díl – Syn 2.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

V závěrečném díle divácky oblíbeného seriálu se proti sobě tváří v tvář postaví velitel lesní stráže Francesco Neri a sektářský vrahoun Bruno Moser s jeho nohsledem, Albertem Kroessem. Kdo z nich nakonec vyvázne se zdravou kůží? Postřelený komisař Nappi naopak svádí litý boj o opatrovnictví své dcery. Bohužel se zdá, že soud se přikloní na stranu Evy, bývalé manželky, která dosud nejevila o dcerku pražádný zájem…(Česká televize)

 

Loading

Na krok od nebe 5 – 19.díl – Syn 1.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Komisař Nappi byl postřelen, když spolu s parťákem Nerim pátrali v Německu po nekalém počínání statkáře Mosera. Společnými silami však odhalili farmářovo napojení na eko-nacistické komunity, které používají zástěrku zelených fondů pro své kriminální činy, a nenápadně se začínají rozléhat Evropou. A zatímco oslabený komisař Nappi prochází největší krizí svého života, úlisný Moser pověří Alberta Kroesse, úhlavního rivala Neriho, aby se o velitele lesní stráže „postaral“. Co přinese závěrečný díl seriálu?…(Česká televize)

 

Loading

Na krok od nebe 5 – 18.díl – Pramen nenávisti 2.část

4.5/5 - (4 {hlasů})

Na krok od nebe

Sílí podezření ohledně zvrácených kriminálních skutků, které má páchat statkář Bruno Moser. Ten má využívat syna, týrat manželku a nemilosrdně vraždit lidi – jakkoli byly motivy jeho počínání obestřeny záhadou. A pádné důkazy komisaři Nappimu a veliteli Nerimu dosud chyběly. Podaří se jim konečně stáhnout smyčku spravedlnosti okolo Moserova krku? Sám komisař bojuje u soudu o svou dcerku s bývalou přítelkyní, velitel Neri zase s vnitřními démony spojenými s nevěrou…(Česká televize)

 

Loading

Na krok od nebe 5 – 17.díl – Pramen nenávisti 1.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Sestra Benedetty, bývalá členka sekty Devy, vyhledá velitele policejní stráže, Francesca Neriho. Má pro něj šokující zprávu týkající se jeho zesnulé ženy Livie. I Klaus přijde se skandálním odhalením, které zase vnese světlo do případu Adrianiny smrti a pašování migrantů. Komisař Vincenzo Nappi má také starostí nad hlavu. Jeho bývalá žena Eva si začíná dělat nároky na výhradní péči o dceru Carmelu. Zároveň stoupá komisařova náklonost k Valerii, přítelkyni a současně kolegyni z práce…(Česká televize)

 

Loading

Na krok od nebe 5 – 16.díl – Útěk 2.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Bývalý vůdce sekty Kroess je na útěku. Při jeho pátrání je postřelen Huber, dobromyslný strážník. Podaří se nakonec zachránit rukojmí a dopadnout viníka? Komisař Vincenzo má těžké srdce nejen z těžkého kriminálního případu, ale také z navrátivší Evy, bývalé partnerky, která se snaží zahojit rány, jež se zacelit nedají. Nejinak je tomu u zásnub velitele Francesca a Emmy, do nichž vstoupila nevěra…(Česká televize)

 

Loading

Na krok od nebe 5 – 15.díl – Útěk 1.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Francesco Neri, velitel lesní stráže, chce pokročit ve vztahu s etoložkou Emmou a přislíbí svatbu. Do šťastné noviny jako blesk zasáhne vražda na statku, kde Emma pracuje. Ve stájích nalezne tělo jednoho z vězňů. Hlavním podezřelým je pochopitelně nevyzpytatelný Kroess, jenž měl s obětí nevyřízené účty z minulosti. Návrat bývalé manželky Evy, která se po smrti své matky snaží napravit vztah s malou Carmelou, naruší zase rovnováhu v novém životě komisaře Vincenza Nappiho…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 5 – 14.díl – Cti otce svého 2.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

 

Spletitý případ kruté vraždy židovského obchodníka se začíná pomalu rozplétat. Vyšetřovací tým komisaře Nappiho na konci čeká nečekané překvapení. Zdá se, že za úkladným mordem totiž stály pozemkové tahanice. Mezitím láska velitele lesní stráže Francesca a etoložky Emmy prochází těžkou zkouškou, jelikož Emma přišla o dítě – čehož dovedně využije úlisný sektář Albert Kroess. Podaří se Francescovi jejich vztah zachránit?…(Česká televize)

 

Loading

Na krok od nebe 5 – 13.díl – Cti otce svého 1.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

 

Obyvatelé malebných hor Jižního Tyrolska musí čelit dalším nepřízním osudu. Zkroušený velitel lesní stráže Francesco se dosud nevyrovnal s faktem, že není otcem dlouho hledaného syna. Aby toho nebylo málo, jeho těhotné přítelkyni Emmě se přitěžuje… Komisař Vincenzo Nappi má zatím na krku další vraždu. Někdo prorazil lebku mladému židovskému obchodníkovi. Byl ohavný čin motivován štvavou xenofobií?…(Česká televize)

 

Loading

Na krok od nebe 5 – 12.díl – Přízraky minulosti 2.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Psycholožka Elena musí pomoct nejen oběti sexuálního zneužívání, ale sama se musí popasovat s démony minulosti. A lesní strážce Francesco, který prožívá vztahovou krizi s těhotnou Emmou, začíná být k Eleně chtě nechtě přitahován. Naopak Emma vychází více a více vstříc náklonnosti nebezpečného sektáře Kroesse, jenž jí kdysi zachránil život. Komisař Nappi mezitím se svou jednotkou pročesává divoké lesy Jižního Tyrolska, kde se skrývá nebezpečný násilník…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 5 – 11.díl – Přízraky minulosti 1.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

Horská lesní stráž a jejich kolegové z policejní jednotky tentokráte vyšetřují vraždu majitelky jízdárny, kterou neznámý žhář nechal zapálit, spolu s ustájenou zvěří. Mezitím se těhotná Emma začíná až nebezpečně sbližovat s Kroessem, bývalým vůdcem sekty, a to nemluvě o navrátivším bratrovi Guliovi. Emmin přítel a pravděpodobně budoucí otec Francesco přitom neustává v hledání svého syna z předchozího partnerství, tentokráte pomocí DNA. Aby toho nebylo málo, nevyzpytatelný Klaus neustává v zájmu o Isabellu, což komisaři Nappimu během vyšetřování přidělává vrásky na čele…(Česká televize)

Loading

Na krok od nebe 5 – 10.díl – Děti Devy 2.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

 

Další dítě v podhůří Alp zmizelo. Obviněn je přitom šéf lesní stráže Francesco, který odtušil, že adoptovaný chlapec jménem Leonardo by mohl být jeho syn. Komisař Vincenzo se zase musí vyrovnávat nejen s pletichami v týmu vyšetřovatelů, ale doléhá na něj tlak kvůli křtinám jeho dcerky. Uspořádáním totiž pověřil dobráckého strážníka Hubera, načež se ukáže, že jejich vzájemné představy se nebývale rozcházejí…(Česká televize)

 

Loading

Na krok od nebe 5 – 9.díl – Děti Devy 1.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

 

V půvabném horském regionu San Candido se začínají ztrácet děti. Jak s tím vším souvisí nově ustavená tajemná komunita, která se až děsivě podobná obávané sektě Deva? Naopak lesní policista Francesco se domnívá, že našel svého ztraceného syna. Sám přitom netuší, že jeho milovaná Emma nosí jeho dítě…(Česká televize)

 

Loading

Na krok od nebe 5 – 8.díl – Obr a dítě 2.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

 

Nerozlučná dvojka komisař Vincenzo a šéf lesní stráže Francesco jsou v patách zlotřilému Carlu Casarinovi, řediteli uprchlického zařízení, který ilegálně pašuje migranty přes hranice a který je zřejmě namočen do dvojnásobné vraždy, mimo jiné by se mohlo jednat o Adrianina vraha. Hon si vyžádá nejednu oběť, jež převrátí dosavadní vztahy na policejní stanici zcela naruby…(Česká televize)

 

Loading

Na krok od nebe 5 – 7.díl – Obr a dítě 1.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

 

V malebné horské krajině je nalezena přizabitá obsluha lanovky. Zdánlivě triviální případ přepadení přeroste do hrozivých rozměrů, což se neobejde ani bez křivého svědectví jednoho z policistů, stejně jako zakázané lásky Isabelly a Klause, hocha z prominentní rodiny s pohnutou minulostí…(Česká televize)

 

Loading

Na krok od nebe 5 – 3.díl – Kořeny zla 1.část

Přidej hodnocení

Na krok od nebe

 

Francesco se snaží zoufale dopátrat pravdy o svém druhém synovi. Zatímco Günther naznačil, že by mohl být naživu, žádné důkazy tomu nenasvědčují, ale Francesco neztrácí naději. Stopy vedou především k Devě, a proto se setká s její bývalou členkou Martou. Ta je ale po jejich rozhovoru nalezena mrtvá a Francesco je hlavní podezřelý, ač si nic z inkriminované události nepamatuje…(Česká televize)

 

 

Loading