Na vlnách Jadranu – 6.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Na vlnách Jadranu

 

Šestý díl seriálu „Na vlnách Jadranu“ je volným pokračováním seriálu „Pod hladinou“ a odehrává se v prostředí jadranské riviéry a pobřežní policie. Tým, ve kterém v době sezony v rámci pomoci českým turistům slouží i dva Češi, řeší případy, které souvisí s mořem, přípobřežní plavbou a marinou, kde dochází k podivným krádežím, ale také problémy českých a slovenských občanů na souši. Zároveň se tu rozmotává tajemství hlavního hrdiny – českého policisty, bývalého potápěče Honzy Zacha v podání Matěje Hádka, který přijíždí na Jadran, aby uzavřel svou minulost. Po jeho boku stojí slovenská herečka Natalia Germani coby záchranářka Vesna…(PRIMA+)

Loading

Na vlnách Jadranu – 5.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Na vlnách Jadranu

 

Připojte se k novému dobrodružství na jadranské riviéře v 5. dílu seriálu Na vlnách Jadranu. Sledujte napínavé případy pobřežní policie, které se odehrávají v prostředí moře, příbřežní plavby a mariny. Nechte se vtáhnout do světa podivných krádeží a objevujte krásy jadranského pobřeží. Připravte se na další vzrušující epizodu plnou nečekaných zvratů!…(PRIMA+)

Loading

Na vlnách Jadranu – 4.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Na vlnách Jadranu

 

Volné pokračování seriálu Pod hladinou z prostředí jadranské riviéry a pobřežní policie. Tým, ve kterém v době sezony v rámci pomoci českým turistům slouží i dva Češi, řeší případy, které souvisí s mořem, přípobřežní plavbou a marinou, kde dochází k podivným krádežím, ale také problémy českých a slovenských občanů na souši. Zároveň se tu rozmotává tajemství hlavního hrdiny – českého policisty, bývalého potápěče Honzy Zacha v podání Matěje Hádka, který přijíždí na Jadran, aby uzavřel svou minulost…(PRIMA+)

Loading

Na vlnách Jadranu – 3.díl

3.5/5 - (2 {hlasů})

Na vlnách Jadranu

 

Díky Edovi se chorvatským policajtům podaří dopadnout plážového zloděje, jenž využívá nepozornosti turistů. Honza je odvolán k případu ztraceného seniorního turisty, kterého nejen vyvede z nesnází, ale navíc mu pomůže rozloučit se s minulostí. Eda se při projížďce na člunech dostane do potíží na hranici zákona a je mu jasné, že musí konečně vyjít s pravdou ven…(PRIMA+)

Loading

Na vlnách Jadranu – 2.díl

Přidej hodnocení

Na vlnách Jadranu

 

Zach zjistil, že Alice byla do Zorana zamilovaná, což otevírá další otázky kolem její smrti. Honzovu pozornost ale strhne dramatický případ ztraceného kluka, který navíc téměř podpálí ostrov. Eda také bojuje s nástrahami služby, když pátrá po zatoulané rodince kdesi ve vnitrozemí, jeho případ ale končí méně hrdinsky. Nicméně v jeho osobním životě to vypadá na vítězství, když ho Sandra vábí prožít letní romanci…(PRIMA+)

Loading

Na vlnách Jadranu – 1.díl

3.7/5 - (3 {hlasů})

Na vlnách Jadranu

 

Zkušený policista a bývalý potápěč Honza Zach a jeho mladý kolega Eda Vopěnka přijíždějí na Jadran, aby v době sezony pomáhali českým turistům. Zatímco Honza se u dramatického případu ztracené rodiny na gumovém člunu seznamuje se svým chorvatským protějškem, svérázným a hrdým Zoranem, Edu okouzlí místní kráska Sandra, dcera slovenského majitele mariny. Honza ale nepřijel jenom pracovat, jeho cíl je zjistit, proč umřela jeho přítelkyně Alice, která zde sloužila vloni. Spojencem by mu mohla být lékařka Vesna, s níž si okamžitě padne do oka…(PRIMA+)

Loading