Na vodě – 13.díl – Silvestr

3.5/5 - (1 {hlasů})

Na vodě

Zatímco celá zátoka se chystá na silvestrovskou svatbu Boženky, Kapitán Hugo s Hankou mají v plánu strávit večer každý jinde. Dojde na půlnoční polibek? Štamgasti zapíjejí Boženčina a Kapitánova syna tak vehementně, že se následující ráno vzbudí každý v jiném hausbótu s velmi matnými vzpomínkami na předchozí večer. Bohumilova cesta k přeplavání kanálu La Manche je ještě dlouhá, ale své malé vítězství vybojuje už nyní, když se usmíří se svou bývalou ženou Marií. Nakladatelství, které mělo vydat Hugovu knihu, zkrachovalo, Huga už v zátoce nic nedrží a chystá se přestěhovat k Helence. Režisér zjistí, že Standa není jeho syn, ale přesto jemu a Laděně přenechá svůj větší hausbót, když se ukáže, že čekají trojčata. I Hugovi se nakonec splní jeho spisovatelský sen…(TV Nova)

Loading

Na vodě – 12.díl – Vánoce

1.5/5 - (1 {hlasů})

Na vodě

Hugo a Hanka vyrážejí splnit Bohumilovi vánoční přání a najít jeho dceru Aničku. Honza potkává tajemnou Kláru a poprvé se v životě zamiluje. Hugo si přivydělává prodejem stromků a užívá si domácí pohodu s Helenkou a Markétkou. Hanka ho přesvědčí, že musí splnit Bohumilovi vánoční přání a najít jeho dceru. Honza zatím v zátoce potkává tajemnou Kláru a poprvé v životě se zamiluje. Přestože budou trávit Vánoce každý jinde, Hanka má pro Huga dárek – číslo na nakladatele, který by mu vydal jeho deník. Boženka skrz adopci na dálku pořídí sobě a Kapitánovi desetiletého syna a Standu čeká překvapení…(TV Nova)

Loading

Na vodě – 11.díl – Zázrak svatého Mikuláše

1.5/5 - (1 {hlasů})

Na vodě

Božence došly peníze a hrozí, že bude muset do jara zavřít hospodu. Štamgasti vymyslí mikulášský večírek, aby jí pomohli vydělat peníze. Rozdělí si úkoly, kterých se s vervou zhostí, ale dlouho to vypadá, že akce skončí fiaskem a nikdo nedorazí. Honza si chce letos opět přivydělat jako Mikuláš, ovšem Hugo jako čert mu to kazí, protože je prostě moc hodný…(TV Nova)

Loading

Na vodě – 10.díl – O hřbitovech

3/5 - (2 {hlasů})

Na vodě

Režisérovi umře první manželka, což ho zdrtí, ale zároveň se mu nechce na pohřeb. Boženka rozhodne, že ho spolu se štamgasty podpoří a pojedou s ním. Režisér zároveň začíná řešit, že sám nemá kam po své smrti ulehnout, což mu nečekaně pomůže vyřešit Hugo. Bohumil trénuje na bazénu, ovšem ne tak poctivě, jak si jeho manažer Hugo myslí. Laděna podezírá Standu z nevěry, přestože je v tom, chudák, úplně nevinně…(TV Nova)

Loading

Na vodě – 9.díl – Poprvé

1/5 - (1 {hlasů})

Na vodě

Kapitán s Boženkou se chystají na první sex, což se ovšem ukáže jako mnohem komplikovanější záležitost, než čekali, přestože oba věnují přípravě tu největší péči. Hugo při Boženčiných milostných eskapádách zaskakuje v hospodě a zvládne během několika večerů málem položit celý podnik. Hanka se k Hugovi chová odtažitě, ale na konci se ukazuje, že na něj neměla čas, protože pracovala na ilustracích pro jeho deník. Standa řeší návštěvu své tchýně Evžénie, která mu s úsměvem na rtech dělá ze života peklo…(TV Nova)

Loading

Na vodě – 8.díl – V režisérově režii

1.5/5 - (1 {hlasů})

Na vodě

Do Hugova života se vrací jeho bývalá žena Monika. Režisér se rozhodne pomoct Kapitánovi, aby konečně získal Boženku.
Ve chvíli, kdy to vypadá, že by Hanka konečně mohla mít o Huga zájem, se do jeho života vrací Monika. Honza i zbytek zátoky s nelibostí sledují, jak Hugo opět podléhá jejím svodům. Režisér se rozhodne pomoct Kapitánovi, aby konečně získal Boženku. Zinscenuje dvě velkolepé akce. Zajistí Kapitánovi a Božence to nejlepší rande a předhodí Monice bohatého nápadníka, kterého bravurně sehraje Bohumil. Když Monika zjistí, že to byl všechno jen podvod, vrátí se a Hugo ji definitivně vyhodí. Hančin housbót už ale okupuje někdo jiný…(TV Nova)

Loading

Na vodě – 7.díl – Vzácný muž

1.5/5 - (1 {hlasů})

Na vodě

Hugo pocítí otcovské biologické hodiny, zatímco Honza řeší jejich nevalnou finanční situaci. Vše se propojí, když Honzu napadne, že by mohli darovat sperma. Hugo u sebe pocítí tikání biologických hodin a začne se k Honzovi chovat, jako by to byl jeho nezvedený syn. Honza řeší problém se spaním – od té doby, co prodal loď a přesunul se na souš, se pořádně nevyspal. Na oba dopadá nevalná finanční situace. Honzu napadne, že by mohli darovat sperma. Hugo se rozhodne najít tu pravou přes internetovou seznamku. Všechny rande skončí fiaskem, stejně jako speed dating, na který ho doprovodí Hanka a na rozdíl od něj si tam někoho najde. Standa s Laděnou podstoupí testy plodnosti. Režisérovi dojde, že Honza usne, jen když se houpe na vodě….(TV Nova)

Loading

Na vodě – 6.díl – Utopená

2/5 - (1 {hlasů})

Na vodě

Hugo zachrání z Vltavy krásnou Báru, která mezi pánskými obyvateli zátoky způsobí nebývalý rozruch, ale také pomůže Hugovi k vyššímu sebevědomí. Hugo zachrání při tréninku s Bohumilem z Vltavy dívku Báru, která se chtěla utopit skokem z mostu. S Honzou si ji nastěhují do maringotky a Bára okamžitě vzbudí mezi pánskými obyvateli zátoky nebývalý rozruch. Dobýt ji se ukáže jako velký oříšek, neboť je to dívka zásadová, která čeká na toho pravého. Honza Huga hecuje, aby už se k něčemu odhodlal, nebo Báru sbalí on. Hugovi se však pořád nedaří v sobě potlačit gentlemana. I ostatní řeší své trable – Laděna si myslí, že je konečně těhotná, Bohumil se snaží o změnu jídelníčku, a Kapitán se konečně odhodlá pozvat Boženku na rande…(TV Nova)

Loading

Na vodě – 5.díl – Na suchu

1/5 - (1 {hlasů})

Na vodě

Honza svede manželku ředitele finančního úřadu a přijde kvůli tomu o střechu nad hlavou. Potřebuje sehnat větší finanční obnos, aby získal svou loď zpět.
Honza svede manželku ředitele finančního úřadu, ten mu na oplátku napaří ohromné penále na daních, které Honza leta neodváděl ze svého botelového byznysu. Honza tak musí ve velmi krátké době sehnat velký finanční obnos. Vyzkouší různé metody – obvolává své bývalé milenky nebo sází loterii, ale nikde neuspěje. Pak ale zjistí, že Hugo má při své ohromné smůle v lásce stoprocentní štěstí ve hře, a rozhodne se tuto jeho schopnost zpeněžit. Přes Hugovy protesty se spolu s ostatními štamgasty odhodlají k velkolepé návštěvě kasina, kterou ovšem nakonec zhatí Hanka jedním polibkem. Vypadá to, že Honza bude muset nejen prodat loď, ale dokonce se i oženit, aby se z dluhů dostal. Záchrana od svazku manželského pak přichází doslova za pět minut dvanáct. Honza se triumfálně vrací do zátoky, i když už ne na loď, ale do maringotky…(TV Nova)

Loading

Na vodě – 4.díl – Svět patří těm…

1/5 - (1 {hlasů})

Na vodě

Hugo nevědomky zapříčinil, že o Bohumilovi jako o bývalém olympionikovi, který propadl alkoholu, vyšel hanlivý článek v deníku Třesk. Bohumil zmizí, štamgasti o něj mají strach a vyrážejí ho hledat do města. Když ho konečně najdou, zjišťují, že za Bohumilovým úprkem nebyl ani tak článek, jako setkání s jeho bývalou ženou a bolavé vzpomínky na dceru Aničku, kterou leta neviděl. Hanka s Hugem se rozhodnou postavit Bohumila zpět na nohy a vrátit mu vášeň pro to, co umí nejlíp – pro plavání. Hugo se pasuje do role jeho manažera a společně si vytyčí cíl, že Bohumil následující rok přeplave La Manche. Kapitánovi se zatím stále nedaří pozvat Boženku na rande a Standa s Laděnou zkoušejí vše možné i nemožné, aby Laděna otěhotněla…(TV Nova)

Loading

Na vodě – 3.díl – Notebook

1.5/5 - (1 {hlasů})

Na vodě

Hugo si musí najít práci, protože zjišťuje, že má po soužití s Monikou dluhy. Díky Standovi dostane nabídku psát pro bulvární deník Třesk, nutně k tomu však potřebuje počítač, který mu ukradli, když odcházel od Moniky. Shodou náhod ho nachází v jedné zastavárně, ale dostat ho zpět se ukáže těžší, než se zdálo. Hugovi musí nakonec přispěchat na pomoc štamgasti v čele s Režisérem, který vymyslí akci jak z francouzského filmu. Málem ji zhatí snaživá Laděna, ale Hugo nakonec získá svůj notebook zpět. Ukáže se ale, že Hugova touha zachycovat reálný život s principy bulváru vůbec nekoresponduje, a práci nedostane. Hanka Huga přátelsky přesvědčuje, že jeho literární ambice mají smysl a že by měl pokračovat ve psaní deníku ze zátoky…(TV Nova)

Loading

Na vodě – 2.díl – Milej kluk

1/5 - (1 {hlasů})

Na vodě

Hugo se sžívá s rázovitými obyvateli zátoky, obzvláště s půvabnou malířkou Hankou. Jednou provždy se rozhodne zbavit nálepky „milej kluk“. Hugo si vyzvedává u Moniky své věci a dochází mu, že o něj opravdu nestojí. Sbližuje se s malířkou Hankou, ale zjišťuje, že je pro ni, stejně jako pro všechny ostatní ženy ve svém životě, jen milý kluk. Honza má teorii, že by měl Hugo stesk po Monice přesouložit, a Kapitán mu radí, aby využil služeb prostitutky, s čímž Hugo kategoricky nesouhlasí. Když u Hanky přes veškeré snahy opět pohoří, začíná své postoje přehodnocovat…(TV Nova)

Loading

Na vodě – 1.díl – Na dně

2.2/5 - (2 {hlasů})

Na vodě

Pětatřicetiletý Hugo během jednoho dne přijde o práci i o manželku Moniku a nastěhuje se ke svému kamarádovi Honzovi na loď v hausbotové zátoce. Seznamuje se tu se zajímavou skupinkou starousedlíků, která se každý večer schází v místní hospůdce U Utopence. Je mezi nimi Kapitán, který se kdysi plavil po moři a teď řídí přívoz, divadelní Režisér, který tu tráví důchod, „živá socha“ Stanislav nebo vášnivý vymetač popelnic Bohumil. Dobrou duší hospody je její majitelka Boženka, která právě řeší překvapivě vysokou fakturu za elektřinu. Protože je na Boženčin rozvod napojena půlka zátoky, je třeba viníka zvýšené spotřeby vypátrat, čehož se hospodští štamgasti s radostí ujmou. Hugo utápí svůj žal po Monice v pivě a doufá, že jeho nové útočiště bude opravdu jen dočasné…(TV Nova)

Loading