Narcos 3 – 10.díl – Návrat do Cali

5/5 - (1 {hlasů})

Když se Pacho dozvěděl o zatčení Miguela a Chepeho, tak se rozhodl, že se taky vzdá, ale předtím nechal vyvraždit rodinu Salazarových. Když se pak přidal k těm třem ve vězení, začal jejich nekonečný večírek za mřížemi. Kartel z Cali zaplatil kolumbijskému rezidentovi kampaň, takže věděli, že ve vězení dlouho nebudou. Peňu to ale štve, takže je rozhodnutý najít Pallomariho a přesvědčit ho, aby svědčil proti Kartelu z Cali. Salcedo mu s pátráním po Pallomarim pomůže. Salcedo ví, že Pallomariho manželka měla poměr, takže DEA začne s pátráním u jejího milence. Stejnou cestou se vydal i David, kterému jeho otec nařídil, aby Pallomariho našel. David se má držet u země a má se postarat o Maríu, ale on neudělá ani jedno, což nakonec způsobí, že María uteče ke kartelu do North Valley, kde udělá cokoliv, aby měla jejich ochranu.

Narcos 3 – 9.díl – Všichni prezidentovi muži

Přidej hodnocení

Miguel začal odposlouchávat telefon svého bratra, protože tuší, že Gilberto jedná za jeho zády. Díky tomu se Miguel dozví o tom, jak Gilberto propaguje kapitulaci u Chepeho a Pacha. Miguel nicméně zcela správně tuší, že Pacho ani Chepe kapitulovat nechtějí, takže jim splní to, co jim Gilberto nasliboval jako odměnu za kapitulaci. Miguel dal Chepemu nový pas a adresy na dvě laboratoře v New Yorku. Chepe se má vrátit do New Yorku a obnovit tam jejich království. Pacho zase od Miguela dostal adresu, kde se schovávají jeho nepřátelé Salazarovi. Pachovi a Chepemu se tento přístup líbí, oba na kapitulaci kašlou. Nicméně si nepřejí, aby Miguel odposlouchával jejich telefony.

Narcos 3 – 8.díl – Program Convivir

Přidej hodnocení

Peňa už zjistil, že Christinu drží v džungli partyzáni, a proto pomoc hledá u Dona Berny, který býval pravou rukou Judy Moncadové, ale pak ji s pomocí Kartelu z Cali zradil, poslal do USA a sám se ujal vlády nad Medellínem. Od té doby je v Medellínu klid a Dona Bernu všichni milují. Don Berna Peňovi tvrdí, že mu pomůže, ale že jejich jedinou šancí v džungli jsou bratři Castaňové, kteří se proslavili především jako Los Pepes – vraždící komando zabíjející spolupracovníky Escobara. Peňa Los Pepes dával tipy na lidi, na které byl zákon krátký. Toho Peňa ještě stále lituje. Peňa nakonec na operaci přistoupil a Don Berna za to chce jen to, aby ho Peňa varoval, až se objeví ve hledáčku DEA. Peňa a Don Berna spolu s bratry Castoňovými naplánují noční akci.

Narcos 3 – 7.díl – Bez východiska

Přidej hodnocení

Miguel vyhlásil válku kartel z North Valley, i když s tím Gilberto nesouhlasí. Gilberto držel s kartelem z North Valley příměří, protože kartel ovládá přístav Buenaventura, přes který se pašuje nejvíce drog. Miguel tedy rozhodl, že přístav získá kartel z Cali pro sebe. Pacho a Chepe dostali za úkol obsadit tento přístav. Zatímco Miguel měl plné ruce práce s vedením války, nevšiml si, že ho Jorge zradil. Jorge spolupracuje s DEA, ale bojí se, že ho brzy odhalí, takže na Miguelovo zatčení pospíchá. Jakmile DEA zatkne Miguela, Jorge a jeho rodina budou přestěhování do USA. Jorge proto prozradí, kde se momentálně Miguel ukrývá. Peňa spolu s americkým velvyslancem poprosili ministra spravedlnosti, aby jim akci povolil.

Narcos 3 – 6.díl – Nejlepší plány

Přidej hodnocení

V New Yorku došlo k výbuchu v jedné z laboratoří patřící Chepemu. Chepe se bojí, že kvůli tomu bude muset opustit město. V televizi nejprve tvrdí, že laboratoř patřila Dominikáncům, ale pak přijdou s teorií, že laboratoř přebral právě Chepe. Jeden novinář má nachystaných několik článků o Chepem a kartelu z Cali. Chepe se tedy s novinářem sejde a chce ho uplatit, ale když na to novinář nepřistoupí, Chepe ho na místě zastřelí a pak se se svojí partnerkou vrátí do Kolumbie. Córdova byl v minulém díle zabit, což Jorgeho donutilo, aby začal spolupracovat s DEA. Jorge chce ochranu za svědectví, ale Feistl a Daniel chtějí Miguela, jinak se s ním nedohodnou.

Narcos 3 – 5.díl – Miguel

Přidej hodnocení

Gilberto byl zatčen Peňou a Martínezem. Zatímco DEA slaví, zbytek bezpečnostních složek tak nadšený není. Gilberto podle všeho udržoval dobré vztahy mezi narkobarony a zajišťoval, aby nedocházelo k násilí. Nyní tedy hrozí, že po Gilbertově zatčení začnou narkobaroni panikařit. Miguel se tak skutečně chová, protože si myslí, že byl jeho bratr zatčen díky zrádci. Miguel netuší, že DEA měla prostě jen štěstí. Miguel proto požaduje, aby Jorge a Córdova zjistili, kdo jeho bratra zradil. Dvojice nejprve míří za policistou Calderonem, kterého ze zrady podezírají.

Narcos 3 – 4.díl – Šachmat

Přidej hodnocení

Feistl a Daniel v minulém díle odhalili, kde žije Gilberto Rodríguez. Peňa se toho okamžitě chytil a spojil se s plukovníkem Martínezem, který vedl Pátrací blok. Peňa o Martínezovi nikomu oficiálně neřekl. Peňa po schůzce s Martínezem okamžitě odjel do Cali, kde vede akci ve spolupráci s místní policií, jejímž cílem je zatčení někoho, ale policie neví, o koho jde. Peňa ví, že by ho policie a její velitel Calderón zradili, takže jim nic o chystané akci nic neřekne a sebere jim všechny telefony, aby nemohli nikoho z kartelu informovat. Zatímco Peňa jede s policií do jednoho domu, Martínez a jeho skupina jedou v autě na prodej kuřat do jiného domu. Peňova akce je monitorována kartelem, a když Peňa v domě, kam dojeli, nic nenajde, jsou muži z kartelu odvoláni.

Narcos 3 – 3.díl – Jít za penězi

Přidej hodnocení

Pacho dorazil do Mexika, kde má dojednat dohodu s jedním obchodním partnerem, se kterým má kartel z Cali skvělé vztahy. Pacho si právě na návštěvě u Amada uvědomí, že s obchodem s drogami přestat nechce. Pacho tam dokonce dostane malý záchvat úzkosti, ze kterého mu pomůže jeho bratr. Pachův bratr i Amado si jsou vědomi toho, že Pacho nechce kapitulovat, Amado toho využívá a pomalu začíná s Pachem manipulovat. Amado si dokonce všimne, že je Pacho gay, takže mu na pokoj pošle barmana, po kterém Pacho celý dne koukal. Pacho a Amado uzavřou potřebnou dohodu okamžitě, ale Pacho do Kolumbie nepospíchá. Pacho dokonce zalže Gilbertovi a řekne mu, že s Amadem teprve všechno projednávají. Peňa poslal do Cali Feistla a jeho parťáka Daniela. Dvojice má v Cali prověřit jen pár adres a všichni si myslí, že nic jiného nezmůžou.

Narcos 3 – 2.díl – KGB z Cali

Přidej hodnocení

Kartel z Cali v minulém díle ohlásil, že uzavřel dohodu s kolumbijskou vládou a že za šest měsíců jejich drogový byznys končí. Všichni prý dostanou mírné tresty a začnou obchodovat legálně. Ne všichni členové kartelu to ale přijali dobře a ti, kterým se to nelíbilo, byli nemilosrdně zabiti. Mezi zabitými byl i Claudio Salazar, který sice lehce protestoval, ale hlavně byl ženatý se ženou, která se líbí Miguelovi Rodríguezovi. María si v tomto díle všimne, že její muž zmizel, takže ho začne hledat, ale nikdo o něm nic neví. Miguel pro ni nakonec nechá poslat a nechá ji dovézt do restaurace, kterou mají celou jen pro sebe a kde ji poví pravdu o tom, co se stalo jejímu muži.

Narcos 3 – 1.díl – Strategie krále

Přidej hodnocení

Peňa byl chvíli doma, ale jeho návštěva a pobyt s rodinou byly poněkud zvláštní. Peňa so doma necítil jako doma, takže se tam příliš nezdržel, a do Kolumbie se vrátil dříve, než musel. Peňa se do Bogoty vrátil jako specialista na kartel z Cali a dokonce povýšil z obyčejného agenta na šéfa. Peňa doufal, že kartel z Cali dostane. Kartel z Cali byl zcela jiný než Escobar. Gilberto a Miguel nevystupovali veřejně jako pašeráci drog, žili na úrovni a stýkali se jen s bohatými. Kartel z Cali platil neskutečné sumy za úplatky a jejich pracovníci mnohdy ani netušili, že pracují pro gentlemany z Cali, jak si kartel rád říkal. S Gilbertem a Miguelem spolupracoval i Pacho a jejich hlavním mužem v New Yorku byl Chepe.