Nemocnice na kraji města – nové osudy – 5.díl – Rána zezadu

Přidej hodnocení

Nemocnice na kraji města - nové osudy

Primářka ortopedie doktorka Čeňková (E. Balzerová) by si mohla oddechnout a být přinejmenším spokojená. Do Boru přijela její dávná láska Rezek (V. Preiss) se svým synem Tommym, kterého bude primářka operovat. Navíc soudní znalci i právníci dospěli k závěru, že léčba Klause Funkeho byla zcela v pořádku. Jenže, jak se zdá, zpěvačka Elin Vachková ještě neřekla poslední slovo. A využije k tomu média. Starosta Svatopluk (J. Bartoška) navrhuje řediteli Blažejovi (J. Abrhám) řešení, jak celý malér obrátit ve svůj prospěch. Ten ještě váhá, protože by to znamenalo ohrožení pozice jeho kolegyně a kamarádky Čeňkové. Nemá ale moc na vybranou. Nikdo netuší, samozřejmě ani Linda (L. Vondráčková), že mladý doktor Blažej (A. Rašilov) podlehl svodům atraktivní mladé ženy a na nic se neohlíží. Jediný, kdo je spolu viděl, je doktor Pavelka (R. Krajčo). Nepřátelství mezi dvěma mladými lékaři už je veřejným tajemstvím. Vrchní sestra dál šikanuje nešťastnou Fany a shromažďuje důvody k výpovědi…(Česká televize)

Loading

Nemocnice na kraji města – nové osudy – 4.díl – Noční telefonát

Přidej hodnocení

Nemocnice na kraji města - nové osudy

Primářka ortopedie doktorka Čeňková (E. Balzerová) řeší problémy s pacientkou Sally, zatímco celá borská nemocnice žije žhavou novinkou: doktorka Králová (J. Štěpánková) chce odejít, chce se věnovat dceři a vnoučatům a tak hledá nástupce primariátu oddělení anesteziologie. Stane se jím doktor Krásný nebo doktor Kopal? Nejvíce to asi zajímá terapeutku Vlastičku. Linda Svatopluková (L. Vondráčková) se konečně dočkala! Její Arnošt (A. Rašilov) se konečně rozhodl k životnímu kroku a zásnubám. Netuší ale, že na scénu nastupuje jistá atraktivní, mladá žena, která by mohla jejich štěstí ohrozit. Otec Lindy, starosta Boru (J. Bartoška), tlačí na ředitele Blažeje, aby už konečně také pomohl svému synovi. Ten se rázně zastane primářky Čeňkové. A doktor Kryštof Pavelka (R. Krajčo) se také pomalu přibližuje k uskutečnění svého snu…(Česká televize)

Loading

Nemocnice na kraji města – nové osudy – 3.díl – Setkání

Přidej hodnocení

Nemocnice na kraji města - nové osudy

Na oddělení ortopedie Borské nemocnice se hromadí problémy. Zdravotní karta pacienta Klause Funkeho není k nalezení, a to jen zvyšuje napětí mezi primářkou Čeňkovou (E. Balzerová) a ředitelem Blažejem (J. Abrhám). Stejně tak se vyhrocují konflikty vrchní sestry s jejími podřízenými. Terčem se samozřejmě stává sestřička Fany (D. Jurčová), kterou by vrchní sestra (M. Šplechtová) nejraději propustila. S mladičkou pacientkou Sally jsou také jen starosti. Zvláště, když se tu objeví její rodiče. Honza Blažej (O. Brousek) pozve obdivovanou Karolínu (M. Válková) na své představení. Zdá se, že jí není tak lhostejný, jak se na začátku tvářila. Doktor Kryštof Pavelka (R. Krajčo) našel ubytování v domku u Alčiných rodičů. Alča (J. Ježková) z toho má nevýslovnou radost, protože tenhle mladý doktor se jí moc líbí. Její rodiče už ale tak moc nadšeni nejsou…(Česká televize)

Loading

Nemocnice na kraji města – nové osudy – 2.díl – První kytice

Přidej hodnocení

Nemocnice na kraji města - nové osudy

Primářka Alžběta Čeňková (E. Balzerová) se rozhodne, že mladého doktora Kryštofa Pavelku (R. Krajčo) přece jen na oddělení ortopedie přijme. Největší radost z toho má vrchní sálová sestra Alča (J. Ježková). Svérázný mladý muž je jí totiž velmi sympatický. Už na první operaci se nováček předvede. Nikdo v té chvíli nemůže tušit, že nástup nového ortopéda ani trochu nepotěší korunního prince oddělení ortopedie, doktora Arnošta Blažeje (A. Rašilov). Ten má navíc hlavu plnou starostí. Rodiče jeho dívky připravili mladému páru velké překvapení a netuší, že nákladný dar nepotěší ani dceru Lindu (L. Vondráčková) ani Arnošta Blažeje. V jeho ordinaci se objeví atraktivní restaurátorka Karolína (M. Válková), kterou si už vyhlédl mladší bratr Honza (O. Brousek). Jejich otec, ředitel nemocnice Arnošt Blažej dostane nečekanou stížnost na léčbu prominentního pacienta Klause Funkeho…(Česká televize)

Loading

Nemocnice na kraji města – nové osudy – 1.díl – Výročí

Přidej hodnocení

Nemocnice na kraji města - nové osudy

Horečnými přípravami na velkolepou oslavu 50. výročí okresní nemocnice a v optimistické atmosféře slunného dne začíná první díl poslední řady pokračování kultovního seriálu Nemocnice na kraji města. Primářka ortopedie Alžběta Čeňková (E. Balzerová) ani nestačí říct svým kolegům velmi smutnou zprávu, když do průběhu oslav zasáhne těžká dopravní nehoda. Lékaři borské nemocnice se bez váhání vracejí do služby. Čekají na ně těžce zranění pacienti. Přiváží je sanitky a doktor Kryštof Pavelka (R. Krajčo), který se v místní nemocnici uchází o přijetí na oddělení ortopedie. Tenhle mládenec s dlouhými vlasy a poněkud zvláštním chováním se řediteli Blažejovi (J. Abrhám) ani primářce moc nezamlouvá. Jsou rozhodnuti ho nepřijmout…(Česká televize)

Loading