Kriminálka Anděl 5 – 1.díl – Deset tisíc procent

4/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl 5

 

Nová série od 21.8

Useknuté ruce přivodí muži smrt vykrvácením. Byl společníkem úvěrové společnosti. Sám nechával vyhrožovat svým klientům, kteří nestíhali splácet jeho vysoké úroky. Středověký způsob potrestání zloděje vede k jeho zákazníkům. Ale jak mezi nimi najít pachatele, když jsou jich tisíce?…(VOYO)

  

Loading

Vědma – 1.díl

3.7/5 - (18 {hlasů})

Resizer 16869041207991

 

Svět, jak ho známe, končí. Podle legendy se má na Zemi objevit Vědma, která otevře portál do jiné dimenze a umožní lidem přejít do vyšší úrovně vědomí, kde zlo neexistuje. Její příchod očekává v Praze rodina alchymisty Filipa Antonína, který zde žije od rudolfínské doby.

Loading

Minisérie Vědma

4.5/5 - (2 {hlasů})

Vědma

 

„Vědma“ je česko-slovenský televizní seriál z roku 2023, který patří do žánru fantasy. Seriál byl napsán Adrianou Kronerovou a režie se ujal Jakub Kroner. Hlavní role ve seriálu ztvárnili Josef Trojan, Annet Charitonova, Gabriela Marcinková, Antónia Lišková, Dagmar Havlová, Jaroslav Dušek, Ivan Franěk a další​​.

Loading

Vědma trailer

4.5/5 - (2 {hlasů})

Vědma

 

Svět, jak ho známe, končí. Podle legendy se má na Zemi objevit Vědma, která otevře portál do jiné dimenze a umožní lidem přejít do vyšší úrovně vědomí, kde zlo neexistuje. Její příchod očekává v Praze rodina alchymisty Filipa Antonína, který zde žije od rudolfínské doby. Již čtyři sta let využívá starobylou technologii k čerpání síly z lidské zloby. S příchodem Vědmy začíná boj světla a temnoty o budoucnost naší civilizace. Láska nebo nenávist? Co ovládne váš život?…(Voyo | Originál)

Loading

Feriha – 1.díl

Přidej hodnocení

Feriha

 

Život rodiny Yilmazových rozhodně nepatří k těm nejjednodušším. Přestože hlava rodina Riza i jeho upracovaná manželka Zehra dělají, co mohou, žijí v podstatě z ruky do úst. Z platu domovníka a uklízečky se moc vyskakovat nedá a oni mají tři děti! Nejstarší Mehmet už sice pracuje, ale také to není žádná sláva. Prostřední Feriha je velmi pěkná a bystrá a je velkou pýchou rodičů, kteří se utěšují tím, že se jí podaří dostat se na vysokou školu a vystudovat, čímž by se změnil život celé rodiny. No a pak je tu ještě malý Ömer, který ještě chodí na základní školu…(VOYO)

Loading

Ruža pre nevestu – 1.díl

3/5 - (2 {hlasů})

Ruža pre nevestu

 

V nejromantičtější show této sezóny dostane jeden atraktivní svobodný muž příležitost najít si ženu svých snů – a možná i budoucí nevěstu. Na vzrušující romantické cestě střetne přitažlivý a úspěšný podnikatel Tomáš Tarr 18 žen, se kterými se bude postupně seznamovat, sbližovat a vybírat si z nich svou potenciální životní partnerku. Na konci v dramatickém a emotivním finále zůstane už jen jedna žena. Přijme nakonec jeho růži a stane se z nich skutečný, láskou naplněný pár?…(VOYO)

Loading

Pohlreichův souboj restaurací – 1.díl

4/5 - (3 {hlasů})

Pohlreichův souboj restaurací

 

Zdeněk Pohlreich hledá nejlepší tuzemskou restauraci! V prvním dílu ho diváci svým doporučením poslali za tradiční českou kuchyní. Projde Zdeňkovým zátěžovým testem lépe strakonická restaurace U Jiskrů nebo kutnohorská Na Pašince? Kdo si vybojuje postup dalšího kola?…(VOYO)

 

Loading

Odznak Vysočina 2 – 1.díl – Nebojsa

4.5/5 - (2 {hlasů})

Odznak Vysočina 2

 

Po vraždě v bytovce na kraji Veselé zmizela manželka zavražděného a jejich desetiletý syn. Tým Dany Skálové se pouští do náročné pátrací akce…(VOYO)

  

Loading

Seriál Sex O´Clock

Přidej hodnocení

Sex O’Clock

 

Hlavním hrdinou Sex O’Clock je dospívající Adam, který se až dosud zabýval především svou taneční kariérou a palčivou otázkou, kdy už konečně přijde o panictví. Jeho otec ale záhy převrátí celé rodině život naruby a odstartuje celý řetězec nečekaných událostí, se kterými si musí poradit jak Adamova matka Judita, tak babička…(VOYO)

  

Loading

Třídílný dokument Málo mě znáš

Přidej hodnocení

Málo mě znáš

 

Třídílný dokumentární pohled na kariéru zpěvačky Ivety Bartošové s názvem Málo mě znáš nabídne řadu výpovědí pěvaččiných blízkých a celou řadu dosud nezveřejněných materiálů. „V hrané minisérii se zaměřujeme především na život Ivety Bartošové. Mnoho z jejího profesního života jsme záměrně zjednodušili. A mnoho z toho nás mrzelo, že se nám do vyprávění jednoduše nevešlo. Dokumentární minisérie nás zavede do showbyznysu, jak vypadal před rokem 89 a jak se hledal a rodil v 90. letech,“ říká Michal Reitler…(VOYO)

Loading

2. série Král Šumavy: Fantom temného kraje

Přidej hodnocení

Ve druhé sérii budou diváci moci sledovat nikdy nekončící boj Josefa Hasila hledajícího cestu z komunistického lágru, do nějž byl odsouzen na devět dlouhých let, stejně jako příběh jeho milé Marie. Její láska ke Králi Šumavy bude vystavena těžkým zkouškám. Nejen, že musí snášet výslechy, pohrdání sousedů i svého otce, ale také se kolem ní začínají ochomýtat muži, kteří by byli nejraději, kdyby na Josefa úplně zapomněla. Ten se tak musí z lágru dostat co nejrychleji, aby se měl ještě ke komu vracet…(VOYO)

Loading

Dokumentární seriál Lebo medveď

Přidej hodnocení

Jedním z prvních dokumentárních projektů bude seriál Lebo medveď, zasazený do nádherné přírodní scenérie CHKO Poľana a přinese šest emotivních příběhů plných napětí, ale i mnohdy absurdního humoru, za nimiž stojí medvěd hnědý, který je hlavním hrdinou i antagonistou, a který na Slovensku každoročně plní stránky novin a názorově rozděluje slovenskou společnost. Člověk nebo medvěd – kdo je víc?…(VOYO)

Loading

Šestidílná minisérie Miluju tě navždy, táta

Přidej hodnocení

Minisérie od tvůrců Ivety, nabídne příběh dojemné cesty osudem zkoušeného Jaroslava Bergera za spravedlností pro svého mrtvého syna Dominika. Jeho vrah namísto do vězení putoval do psychiatrické léčebny, s čímž se Dominikův otec nehodlal smířit. „V době, kdy ztrácíme zájem na veřejném dění, je tento příběh mementem, že spravedlnost náleží všem bez rozdílu. Pro mě je to příběh ryzí otcovské lásky na pozadí extrémní chudoby a předsudků z toho plynoucích,“ přibližuje režisér a scenárista Michal Samir…(VOYO)

Loading

Seriál Dobro došli

Přidej hodnocení

V cílové destinaci dovolených statisíců Čechů, v Chorvatsku, se odehrává další z připravovaných projektů – Dobro došli. Děj seriálu se odehrává na fiktivním ostrově, na kterém ústřední dvojice česko-slovenských detektivů pomáhá objasňovat zločiny českých a slovenských turistů. Michal a Ivana jsou jako oheň a voda. „Mám radost z hereckého obsazení ústřední dvojice. Alžběta Ferencová je slovenskou talentovanou herečkou, zpěvačkou, tanečnicí a modelkou a podobně všestranně talentovaný je Jakub Štáfek, který se zhostí role jejího českého protějšku,“ popisuje kreativní producent projektu David Musil…(VOYO)

Loading

Seriál Bóra

Přidej hodnocení

Nezkrotný přírodní živel – Bóra (orkán) odstřihne od zbytku světa maják na malém ostrově uprostřed Jadranu. Zrovna když se tu skupinka Čechů a Slováků účastní kurzu s názvem Setkání se smrtí. Nikdo zatím netuší, že se se smrtí setkají v míře vyšší, než si všichni představovali. „Bóra patří mezi ty náměty, která vás svou originalitou okamžitě přesvědčí, že se vám do rukou dostala výjimečná látka. Autorům se podařilo skloubit dva zdánlivě nesourodé žánry, a to detektivku s komedií,“ říká kreativní producent Tomáš Grombíř. O režii se se Zuzanou Marcinkovou podělí pětinásobný držitel Českého lva Marek Najbrt…(VOYO)

Loading

Seriál Taneční

3/5 - (3 {hlasů})

Do prostředí tanečních kurzů pro dospělé na malé vesnici diváky zavede osmidílný seriál pro celou rodinu s názvem Taneční v režii jednoho z největších filmových hitmakerů současnosti Jiřího Vejdělka. „‚Já nevím, co se stalo. Kam se to za ty roky podělo. A nevím, co mám dělat.‘ To, co Monika tvrdí o svém manželství, znají mnozí. Scénář Ivany Hokrové je provede zábavnou cestou za nápravou, seriál bude poučeným a upřímným návodem, jak (ne)chybovat,“ doplňuje jej kreativní producent Matěj Podzimek…(VOYO)

Loading

Seriál Za domem v lese

5/5 - (3 {hlasů})

Seriál připravuje produkční společnost Bionaut dvojnásobného držitele Českého lva a mezinárodní Emmy Vratislava Šlajera.
„Seriál připouští, že nadpřirozené věci existují, nejsou náhoda a mohou některým lidem pořádně ztrpčit život. Postava Miroslava Donutila – léčitel Jaroslav se umí takovým jevům postavit. Nudit se nebudete, bát jenom trošku,“ slibuje kreativní producentka Lenka Szántó…(VOYO)

Loading

Seriál Vědma

4.7/5 - (3 {hlasů})

Vědma

Příběh minisérie je dějově zasazen do současnosti, přesto oživí legendy staré Prahy včetně mytického Golema. V mysteriózní sérii se představí české herecké legendy jako Dagmar Havlová nebo Jaroslav Dušek a nejvýraznější talenty mladé herecké generace Josef Trojan, nebo slovenská hvězda Annet Charitonová…(Voyo | Originál)

Loading