O mě se neboj úvodní píseň

4/5 - (1 {hlasů})

O mě se neboj

 

Zpěvačka Martina Pártlová se ujala úvodní písně ke znělce seriálu O mě se neboj, kde hraje její kamarádka Veronika Arichteva hlavní postavu. Na znělku se podívejte ve videu!

  

Loading

O mě se neboj – 8.díl – Dárek

5/5 - (1 {hlasů})

O mě se neboj

 

Martin rozvádí Evina nového partnera. Dozví se, že rozpad jeho manželství probíhal jinak, než prezentoval. Martin to nemůže Evě říct, porušil by tím advokátní tajemství. Situaci se rozhodne vyřešit radikálním způsobem…(VOYO)

  

Loading

O mě se neboj – 7.díl – Šance

4.4/5 - (16 {hlasů})

O mě se neboj

 

Eva začíná randit s Pavlem, který se kvůli tomu dostane do konfliktu s Kryštofem. Martin pracuje na případu česko-kanadských dětí, které chce soud odebrat matce. Situace vypadá beznadějně. Martin vsadí vše na jednu kartu…(VOYO)

  

Loading

O mě se neboj – 6.díl – Nový život

4.4/5 - (5 {hlasů})

O mě se neboj

 

Eva pomáhá kamarádce Tereze zbavit se nepříjemného ctitele. Martin se tentokrát odmítá zapojit do akce. Rozumově ví, že má být s Petrou, ale Eviným problémům se nedá uniknout.

Veronika Arichteva a Václav Matějovský v premiérovém dílu romanticko-komediálního seriálu…(VOYO)

  

Loading

O mě se neboj – 5.díl – Rodina nade vše

4.2/5 - (5 {hlasů})

O mě se neboj

 

Eva se vloží se do Martinova případu, který se týká sporu o dědictví. Martin chce případ za každou cenu vyhrát, Eva ale vidí, že vítězství má svou odvrácenou stránku. Podaří se Evě probudit v Martinovi svědomí?…(VOYO)

  

Loading

O mě se neboj – 4.díl – Sázka

4.4/5 - (13 {hlasů})

O mě se neboj

 

Martin je zvyklý vyhrávat. Vsadí se, že vyhraje jakýkoli případ, který mu dají. Eva je proti sázce, nejde přece o výhru, ale o spravedlnost. Přesto Martinovi pomůže. Cítí totiž, že mezi ní a Martinem něco vzniká…(VOYO)

  

Loading

Kolik dílů má seriál O mě se neboj?

5/5 - (1 {hlasů})

O mě se neboj

Klikni a přehrej

Loading

O mě se neboj – 3.díl – Láska na inzerát

4.8/5 - (9 {hlasů})

O mě se neboj

 

Evina kamarádka Tereza naletěla podvodníkovi a hrozí jí, že přijde o byt. Eva se rozhodne do záchranné akce zatáhnout svého šéfa Martina, který kvůli tomu riskuje své postavení ve firmě. Petra začíná Evu vnímat jako hrozbu pro svůj vztah s Martinem…(VOYO)

  

Loading

O mě se neboj – 2.díl – Žárlivost

2.5/5 - (2 {hlasů})

O mě se neboj

 

Eva nehledí na své postavení ve firmě a začne se aktivně angažovat v Martinových případech. To se nelíbí Petře, protože tím ohrožuje nejen reputaci kanceláře ale i její vztah s Martinem. Situaci zkomplikuje Evin stále ještě manžel Kryštof, kterého užírá žárlivost a rozhodne se jednat…(VOYO)

  

Loading

O mě se neboj – 1.díl – Pořád spolu

Přidej hodnocení

O mě se neboj

 

Eva přijde o práci a ještě ke všemu se rozvádí. Martin by měl být její rozvodový právník jenže soudní stání kvůli záletům promešká. Jako omluvu nabídne Evě místo v jejich právnické kanceláři. Evě se tak otevře úplně nový svět…(VOYO)

  

Loading

Osmidílný romanticko-komediální seriál O mě se neboj

3/5 - (2 {hlasů})

O mě se neboj

„Při práci na konceptu a scénáři O mě se neboj jsem se myšlenkami často vracel k divácky velmi oblíbeným
romantickým komediím britského střihu. Ty mají, stejně jako náš seriál, společné to, že stylově proplétají
osudy několika obyčejných ústředních hrdinů, které spojuje láska, osobitý humor, protikladné povahy
a dennodenní patálie, které musejí společně řešit. Na druhou stranu jsme se snažili vyhnout pohádkovému
stylu těchto mezinárodních příkladů.

Loading

Seriál O mě se neboj

4.5/5 - (2 {hlasů})

Jak si svobodná matka poradí s lehkomyslným právníkem? Veronika Arichteva a Václav Matějovský dotočili romanticko komediální seriál O mě se neboj.

Praha, 14. dubna 2022 – Televize Nova dotočila osmidílný romanticko komediální seriál O mě se neboj. Příběh rozvádějící se matky v nesnázích (Veronika Arichteva) a sebevědomého právníka (Václav Matějovský), který zapomene na její rozvodové stání a způsobí tím celou řadu problémů, pro Novu produkovala společnost Dramedy Productions a režíroval Biser A. Arichtev. V hlavních rolích se, kromě ústřední dvojice, objeví také Lukáš Příkazký a Veronika Lapková.

Loading