Odznak Vysočina 3 – 5. díl – Správná ženská

Přidej hodnocení

Odznak Vysočina 3

 

Během slavností dožínek je brutálně zavražděna místní hospodská. Domem této nevinné oběti ten osudový den prošla velká spousta lidí, avšak odhaluje se, že její rodinný a milostný život byl daleko od ideálu. Dokáže Dana Skálová a její tým opět odhalit identitu vraha?…(VOYO)

Loading

Odznak Vysočina 3 – 4. díl – Zmizelá

Přidej hodnocení

Odznak Vysočina 3

 

Tragédie zasáhla Markétu Vláčilovou, mladou matku dvouleté holčičky, která byla vždy klidná a bezkonfliktní. Její nečekaná smrt šokovala nejen rodinu, ale také vyšetřovatele, kteří nyní čelí těžkému úkolu. Situace je umocněna skutečností, že Markétina dcera je nezvěstná, a tak se pro policisty začíná boj s časem…(VOYO)

Loading

Odznak Vysočina 3 – 2. díl – Špatná parta

4/5 - (1 {hlasů})

Odznak Vysočina 3

 

V lesním háji objevujeme mrtvé tělo patnáctiletého chlapce, zavražděného střelbou. Dana Skálová a její vyšetřovací tým se snaží odhalit pohnutky a vztahy mezi studenty i celou komunitou, aby odhalili toho, kdo a proč spáchal tuto hroznou vraždu….(VOYO)

Loading

Odznak Vysočina 3 – 1. díl – Divoženka

5/5 - (2 {hlasů})

Odznak Vysočina 3

 

Malým městem Veselá se vine jako pohádkový příběh – kde všichni se znají, setkávají se na cestách do školy a práce. Jeho malebné prostředí na Vysočině však dokáže ukázat svou drsnou tvář. Kriminální oddělení sídlící ve Veselé je řízeno neohroženou ženou jménem Dana Skálová. I když se nejedná o sériové vrahy nebo brutální případy, malé město a venkov nejsou ušetřeny závažných zločinů, které se dotýkají celé komunity…(VOYO)

Loading