Odznak Vysočina – 8.díl – Na samotě

3.5/5 - (4 {hlasů})

Odznak Vysočina

 

U trempské chaty uprostřed lesa je nalezen mrtvý muž. Dana Skálová ho znala, měla s ním před lety milostný poměr. Policisté brzy zjišťují, že nebyla jediná a počty zhrzených milenek a žárlivých manželů jim brzy začnou přerůstat před hlavu. Podaří se jim zjistit, zda za násilnou smrtí stála nešťastná láska, nebo byl motiv ještě trochu jiný?…(TV Nova)

 

Loading

Odznak Vysočina – 7.díl – Nejhodnější člověk

3/5 - (1 {hlasů})

Odznak Vysočina

 

Někdo zabil učitele Bareše a jeho tělo pohodil uprostřed náměstí. Byl oblíbený a nekonfliktní, kdo mu mohl něco takového udělat… Případ je navíc pro policisty osobní, Bareš byl blízkým přítelem Šmída, který je odhodlaný vraha vypátrat stůj co stůj. Podaří se policistům zjistit, kdo stojí za zdánlivě nesmyslnou vraždou…(TV Nova)

 

Loading

Odznak Vysočina – 6.díl – Perníková chaloupka

3.5/5 - (2 {hlasů})

Odznak Vysočina

 

V lese je nalezen odstavený karavan, který sloužil jako drogová varna. Uvnitř je velké množství lidské krve – tělo ovšem chybí. Ve Veselé se v posledních dnech pohybovali dva muži, kteří mladým v baru drogy rozdávali. Je za vraždou bez těla konkurenční boj, nebo se chtěl dealerů zbavit někdo další?…(TV Nova)

 

Loading

Odznak Vysočina – 5.díl – Staří známí

4/5 - (2 {hlasů})

Odznak Vysočina

 

Řeka u Veselé vyplaví tělo mrtvého vojáka. Utopil se, ale ještě před tím se popral a je pravděpodobné, že mu do vody někdo pomohl. Před smrtí pobýval s partou dalších válečných veteránů v nedaleké chatě, kamarádi jsou jeho smrtí zdrceni. Mohou za jeho smrtí stát nesplacené dluhy, nebo nejsou všichni takoví kamarádi, jak se tváří?…(TV Nova)

 

Loading

Odznak Vysočina – 4.díl – Vlčí kraj

3.5/5 - (2 {hlasů})

Odznak Vysočina

 

Chovatele vlků zabije jeho vlastní smečka – tak to alespoň na první pohled vypadá. Vlci utekli a úkolem Skálové a jejího týmu bude předejít tomu, aby je lidé začali lovit. Nejnadšenějším lovcem je Bachův otec, se kterým nemá dobrý vztah. Brzy se navíc ukáže, že vlci byli jen zástěrkou pro vraždu – podaří se policistům ochránit vlky a najít vraha?…(TV Nova)

 

Loading

Odznak Vysočina – 3.díl – Spirála

4/5 - (1 {hlasů})

Odznak Vysočina

 

Někdo zavraždil nenáviděného exekutora Horáka. Kromě jeho dlužníků jsou tu i řady milenek, včetně tajemné černovlásky, se kterou Horák strávil poslední noc. Horák měl navíc u sebe v době vraždy vyšší finanční obnos. Stála za jeho smrtí žárlivost, zhrzená láska nebo to byla loupežná vražda?…(TV Nova)

 

Loading

Odznak Vysočina – 2.díl – Den blbec

4.5/5 - (2 {hlasů})

Odznak Vysočina

U silnice na kraji města leží tělo sestřičky Zuzany. Policisté brzy zjišťují, že Zuzana byla těhotná a že to mohl být i důvod, proč se jí chtěl někdo zbavit. Stopy vedou k baru u rybníka, jehož majitel se netají tím, že občas dívkám přilepší něčím ostřejším do pití. Zuzana byla zároveň zamilovaná do kolegy v práci, který ale poměr s mladou sestřičkou odmítá. Podaří se policistům rozkrýt, proč Zuzana musela zemřít?…(TV Nova)

Loading

Odznak Vysočina – 1.díl – Zlobába

4.5/5 - (4 {hlasů})

Odznak Vysočina

Ve vyschlé studni je nalezeno tělo ženy, kterou nenáviděla celá vesnice. Podezřelých je mnoho, navíc se brzy ukáže, že lidé si vzájemně kryjí záda a nejsou ochotní s policií spolupracovat. Dana Skálová a její tým budou muset přijít na způsob, jak vesnici ke spolupráci přimět. Podaří se jim odhalit, kdo stojí za smrtí nenáviděné Zlobáby?…(TV Nova)

Loading