Ohnivý kuře – 88.díl – Velké finále

3/5 - (1 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Klára s Mikem oznamují Didy, že zítra se budou brát. Didy to chce hned říct kámoškám a dědovi, ale Klára to nechce rozkecat. Chtějí klidnou, malou svatbu. Zatím to ví jen Veruna a Burák, ostatní se to dozví až na společné oslavě. Jardovi zvoní telefon a e-shop mu oznamuje, že jeho objednané kočárky se někde zadrhly, prostě dorazí až za týden. Jarda se vzteká, jak mohou dorazit za týden, když děti přiveze domů už zítra. Jarda vyhazuje štamgasty z hospody, musí dojet nakoupit všechno do Brodu. Ve dveřích se objeví průvodce turistů a jde si ověřit, že dnešní obědy platí. Jarda skoro zapomněl, že se tu dneska bude točit spousta turistů, co přijeli na zámecké slavnosti do lázní. Takže hospoda zůstává otevřená. Burák respektuje Mikovo rozhodnutí mít malou svatbu. Veruna ukazuje Kláře návrhy na svatební dort, ale málem se prokecne před Tréblem. Jarda potřebuje od Ferdy zastoupit, volal do Brodu, mají tam kočárky, jen si pro ně musí hned přijet. Jenže kuchař si rozřízne ruku, takže musí do nemocnice. Jarda musí zůstat v hospodě. Veruna přesvědčí Buráka, že malá svatba je blbost, uspořádají jim velikou, krásnou. Veruna svolala tajnou poradu s Burákem a Tréblovic rodinou. Olík chce říct Jardovi, že koupil kočárky, ale nemůže ho vzbudit. Macátko řekne, že dávno pochopil, že se Mike bude ženit. To Mika vyděsí. Klára s Mikem tedy změní hodinu svatby na dřív a vypadá to, že Veruny plán krachne. Veruna se nedá, a cestu na svatbu se snaží překazít. Klára s Mikem si objednají taxi a chtějí odjet na obřad, jen musí ještě vyzvednout Didy u dědy. Vilda s Rapidem slavnostně vcházejí do hospody, mají pro Jarouše překvápko. Koupili totiž ty kočárky.

Loading

Ohnivý kuře – 87.díl – Vietnamská válka

3.5/5 - (1 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Renáta opouští svůj byt, ale pořád doufá, že Bédu chytnou a ona nějaké peníze dostane zpátky. Je na mizině a bydlet bude v tom nejhorším pokoji v Grandu. Hany odchází ven a Liu zjišťuje, co a kam, ale Hany se s ním nehodlá bavit. Jarda si užívá pohodu, chlubí se štamgastům, jak si to zorganizoval, nic nemusí, jen v klidu točí pivo. Kamarádka Eva přesvědčí Renatu, aby se nelitovala a začala něco dělat. Dotáhne jí do dětského centra, Renata se tam moc dobře neuvede, ale pochopí, že centrum by potřebovalo peníze a má nápad. Mezi Martinem a Liuem je to chladné, dělají, že se nevidí. Zoufalá Hany vymýšlí s Malvínou plán, jak je usmířit. Hany říká Malvíně, že si neví rady, miluje Martina, ale nechce ztratit tátu. Renáta pozvala Věrku na schůzku, protože by měla pro ni skvělý nápad na charitu. Věrka se brání, bojí se, že jí zase chce Renáta obrat. Renáta tedy zavede Věrku do centra a ukazuje jí, to tam. Hany přišla poprosit Mika o pomoc, potřebuje dostat ty dva k jednomu stolu. Mike dotáhne Liua do pokoje k Martinovi, stojí proti sobě, vypadá to na rvačku, Hany už to nevydrží a vybuchne. Buď se smíří a hned, nebo se ona přestěhuje do Prahy. Martin s Liuem se opijí a usínají. Věra pomoc přislíbí, ale druhý den to odvolá, moc tomu nedůvěřuje. Potřebuje od Renaty, aby to dobře připravila, Renata s tím nemá problém. Věra nabízí Renatě místo ředitelky její nadace, ta to odmítá, chce podnikat. Ferda se vrátil z porodnice, Manka má kluka.

Loading

Ohnivý kuře – 86.díl – Veruna se stěhuje

5/5 - (193 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Renata se vzbudila, hledá Bédu, nemůže ho najít. Béda stojí někde u náměstí a schovává se, aby ho nikdo moc neviděl, přijíždí jeho právník. Béda rychle nasedá do auta a odjíždějí z města. Sleduje vše Monika. Martin tajně chodí s Hany. Renata se stále nemůže dovolat Bédovi, zazvoní zvonek a přichází kupec bytu. Nese jí doplatek za byt a chce se domluvit, kdy se Renata vystěhuje. Doplatek je moc malý, Renata se diví, kupec jí však vysvětlí, že dle smlouvy, kterou podepsala, je to vše. Do cukrárny dorazí Šafář, hledá Verunu, ta tu není a on se prořekne, že se s Verunou budou stěhovat do Prahy. Klára je z té zprávy v šoku. Martin s Mikem a Burákem, řeší jak na Lia, Martinovi se stále nepodařilo přiznat, že miluje Hany. Renata zjistí, že Béda zmizel, nic po něm v bytě nezbylo. Znovu přichází kupec i se svým právníkem, Renata pochopí, že se něco děje. Klára uhodí na Verunu a ta se jí přizná, že opravu se Šafářem mají kupovat byt v Praze, ale jí se tam moc nechce, jen mu neumí říci ne. Martin jde do večerky, je odhodlaný si Liuem promluvit, ale nedokáže to. Renata se vrací z policií domu, ty jí řeknou, že Béda je známá firma, ať se zeptá u Slepičků. Kluci se pokoušejí pomoc Martinovi, naznačují Liuovi o co jde, ale on to stále nechápe. Renata dorazí do hospody ke Slepičkům. Jarda jí rázně vysvětlí, co jim Béda proved a že ho už v životě nechce vidět. Vilda jí prozradí, že Bédu si vydržovala nějaká starší žena v Praze, mají na ní kontakt.

Loading

Ohnivý kuře – 85.díl – Hotelová odysea

3.5/5 - (1 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Rodinná pohoda: Mike udělal snídani. Didy přichází mail od učitelky, že zvou tátu na den sponzorů. Mike a Klára pochopí, že je to zapeklitá situace. Béda Renátě servíruje snídani, zvoní mu telefon, volají mu kolem hotýlku. A tak mlží, že to jsou jen provozní problémy. Nic dramatického. Majitel si sehnal jiného kupce a tak realitka potřebuje složit zálohu na kupní cenu do notářské úschovy. Renata odchází za svým právníkem, je konečně rozvedená. Didy jde za dědou a stěžuje si, že na dni sponzorů bude muset zpívat sama, je jí jasné, že táta nepřijede. Spolužačky si jí kvůli rodině smějí. Jarda veze Malvínu na speciálním vozíku do hospody, kde štamgasti čekají na snídani. Přijíždí TV štáb točit rozhovor s Malvínou, Malvína poskytuje rozhovor a udělá reklamu pivním lázním, jak ji to moc pomáhá v těhotenství. Béda přesvědčí Renatu, že když přistoupí na podmínky reality, tak na tom hrozně prodělají. Renata mu nabídne své peníze a že prodá byt, aby vše zaplatili. Trébl jde za Klárou a řekne ji, co Didy trápí. Musí něco vymyslet. Jarda se vrací do hospody a čeká ho překvapení, plný lokál těhotných. Vilda a Rapid se zvednou a jdou do lázní chystat vany. Jedna z těhotných žen omdlívá, přichází Mašlíková a vynadá Jardovi, že takhle by to nešlo a ujímá se iniciativy. Povede lázně. Trébl svolá rodinou radu, má nápad. Sponzorský den uspořádají v Grandu a celá rodina pomůže Didy, už to ve škole domluvil.

Loading

Ohnivý kuře – 84.díl – První polibek

4/5 - (2 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Ráno se všichni u Slepičků chystají na konkurz. Malvína se bojí, že se k nim do hospody moc kuchařů nepožene. Jarda je optimista. Takový dobrý flek by bral každý. V cukrárně vypráví Veruna o Šafářovi a Klára o tom, jak je šťastná, protože to všechno dopadlo happyendem. Štamgasti nastoupí jako komise na ochutnávání a zjevuje se první kandidát. Kuchař servíruje jídlo, perfektní, všechno vypadá skvěle, ale objevuje se krásná sexy kuchařka, tak štamgasti jeho vaření ohodnotí blbě. Teď je na řadě kuchařka, chlapi jí očumujou. Kuchařka servíruje jídlo, není to moc dobrý, ale štamgasti jsou nadšený, když se před nimi nakrucuje. Hlasují pro ní. Malvína zasáhne a kuchařku nevezme. Hany se potkává s Martinem a jdou spolu jezdit na bruslích. Martinovi bruslení nejde, spadne. Hany mu pomáhá na nohy a dostanou se k sobě blízko a skončí to vášnivým polibkem. Hany si uvědomí, co dělá a ujede pryč, Martin je v šoku. Jarda ráno objeví kuchaře, který místo vaření pláče, protože se s ním rozešla holka. I proto je tady, aby na ní zapomněl. Venca přišla poprosit Malvínu, jestli by jí nějak nepomohla s vlasy, jde sestřenici na svatbu. Malvína Vencu přemluví, aby si vzala i šaty a pomůže ji s účesem. Rapid využije situace a přesvědčí kuchaře, aby se vrátil ke své holce, kuchař dává výpověď. Didy se vrátila ze školy a je otrávená, vypadne z ní, že táta slíbil peníze škole na projekt, ale nic neposlal. A teď musí učitelce říct, že nic nebude. Mikovi rodiče se stavili na večeři a dozví se o Didy problému. Ráno Hany v rozpacích dorazila za Martinem. Měli by se domluvit, co se včera stalo. Martin jí odsouhlasí, že to byla chyba, nebudou to rozpitvávat. Uvědomí si však, že mu vlastně na Hany trochu víc záleží. Klára se chystá, jak řekne Didy tu špatnou zprávu, ale přibíhá Didy a má skvělou náladu.

Loading

Ohnivý kuře – 83.díl – Sexuální bůh

3/5 - (1 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Veruna vlítne do cukrárny, celá nadšená, Šafář se dneska staví. Chce probrat Veruniny nápady na výuku. Ideální stav ukázat mu, že je chytrá, vtipná a tím ho okouzlit. Béda budí Renátu snídaní do postele, Renáta je zamilovaná. Mluví zase o hotýlku na Malé straně. Dorazí k ní Monika – přemýšlela, chtěla by investovat peníze do hotýlku. Renáta se vymluví, že to nejde. Monika odchází s nepořízenou. Trébl vyráží pro Annu do nemocnice, přemýšlí, jak by ji tady udržel. Nechce aby mu odjela. V cukrárně jsou přípravy v plném proudu, ale Šafář se objeví dřív a právě ve chvíli, kdy je Veruna narvaná do něčeho ponižujícího. Takže všechno, jen ne sexy. Šafář je celkem komisní, chce mluvit jen o škole. Veruna mu začne vyprávět, co si připravila, ale jak je nervózní, tak blekotá hrozný kraviny. Po setkání se Šafářem Veruna na chlapy kašle. Prostě bude normálně fungovat a umře s kocourem. To je její osud. Renata se potkává s Hobzovou a stěžuje si na Moniku – chtěla nám sem strčit špinavý prachy. Hobzová vyslepičí Monice, že jí Renáta pomlouvala. Anna se dozvídá, že jí Tomáš zajistil vyhazov z práce, sebral jí byt. Anna najednou nemá nic. Tréblovi to nepřizná. Anna prosí Soňu, aby jí pomohla zmizet. Nechce být přísavka, která bude viset Tréblovi na krku. Soňa to odmítne. Monika se dozví šuškandu o Bédovi, hodlá to s Hobzovou ověřit.

Loading

Ohnivý kuře – 82.díl – Prodaná nevěsta

2.5/5 - (1 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Renata se vrací z dovolené s Bédou a předvádí se v Grandu, jde za Leošem, aby urychlil jejich rozvod, protože jí Béda požádal o ruku. Renata se předvádí před svými kamarádkami a uspořádá večírek u ní doma, pozve i Leoše se Soňou, ale ty nedorazí. Jarda chce hospodu zavřít, odřekli mu brigádníci, ale Rapid má plán jak mu pomoci. Na nějakou dobu má totiž doma tchyni Vieru…(Slovenka a bývalá hospodská.) Vaří, čepuje…a hlavně se nudí. Jarda je skeptický, ale co by to nezkusili. Liu připravuje večírek pro své vietnamské kamarády a prosí Buráka, aby ho hlídal, protože hrozí, že se hrozně opije. Burák s ním absolvuje večírek, ale v půlce večera odchází. Renata se dozví od svých kamarádek, že u náměstí je možné koupit obchůdek a rozhodne se rychle jednat. Bédovi se situace vůbec nelíbí a tak Renatu přesvědčí, že chce kupovat hotýlek v Praze. Z tchýně Viery se vyklube přísná sekernice, která komanduje všechny u Slepičků a nutí Jardu dřít, včetně Jardových kamarádů. Chlapy se dohodnou, že se Viery musí zbavit, ale stále se jim to nedaří. Rapid dostane nápad a ten realizuje, Viera odchází. Jardovi však dojde, že takhle to už dál nejde a že musí najmout kuchaře. Liu se ráno probouzí s hroznou kocovinou, má hroznej malér. Provedl včera z opilosti něco strašného…Ne, nikoho nezabil, i když skoro…

Loading

Ohnivý kuře – 81.díl – Dramatické okolnosti

3.5/5 - (1 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Anna snídá s Tréblem, přichází ji sms od Toma. Rozhodne se odjed do Prahy. Anna odchází z hotelu, je na ní vidět, že je nervózní. Trébl je z jejího odchodu úplně rozhozený. Anna spěchá přes náměstí, když vedle ní zastaví velké Tomovo auto a z něj vykoukne Tom. Anna obejde auto a vyrazí k nádraží. Tom ještě chvilku za ní kouká, pak ještě mrkne na Grand hotel a odjede pryč. Anna se zastaví a je vidět, že tohle setkání jí nepřidalo na pohodě. Malvína, která už má opravdu velké břicho, uklízí. Jarda se na Malvínu trochu zlobí, kárá ji, slíbila mu přece, že bude ležet a odpočívat…Malvína to bagatelizuje, je jí fajn. Jarda rozhodne, dočasně pojede „krizový/klidový“ provoz. Bude se vařit jen jedno teplé jídlo, v lázních se nebude vymýšlet nic speciálního a nebude se vařit pivo. Veruna přijde do práce s tím, že se rozhodla, že chce chlapa. Klára hned nerozumí. Veruna vysvětlí, že do teď jen „čekala“, zda o ni nějaký nezavadí, ale teď půjde štěstí naproti….ale to by nebyla Veruna, aby se její „balení“ pěkně nezamotalo.

Loading

Ohnivý kuře – 80.díl – Staronové rodiny

3.7/5 - (2 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Burák navrhuje Mikeovi, že mu za symbolickou cenu odprodá polovinu hospody. Ale Mike má své plány. Když je prozradí, Burák souhlasí, ale Mike musí pro změnu souhlasit s jeho návrhem. Za Mikem přijde matka a žádá ho, aby usmířil Martina s otcem. Ale Mike u bratra nepochodí. Mikeovi je otce líto, a proto má pro něj nabídku. Matka je šťastná, že Mike byl s nabídkou u otce úspěšný. Soňa je přesvědčená, že Tréblovi je smutno po Anně. Leoš a Junior si ale myslí, že vše zahojí čas. Junior nakonec přeci jen zkusí Annu najít. Leoš se Soňou se za Annu vydají, ale jsou v šoku. Junior se nenechá odradit a naplánuje s Tréblem cestu do Prahy. Ale setkání Trébla s Annou je velmi nešťastné.

Loading

Ohnivý kuře – 79.díl – Výbuch

3/5 - (2 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Renáta zůstala ve vile sama. Leoš si odnesl svoje věci. Monika jí radí, aby využila Tréblův smyl pro rodinu. Trébl se ale odmítá do situace míchat. Renáta se tedy zkouší hroutit, ale ani to nepomohlo. Monika navrhuje nahrát sebevraždu. Akce se úplně nepovede, a ještě vše zkomplikuje. A Monika má další radu – peníze. Tato rada se Renátě líbí nejvíc. Rodina kupodivu nic nenamítá. Renáta může odejít sama a s penězi. Ale potká někoho, koho by potkat v této situaci rozhodně neměla. Klára narazí v hotelu na Leoše a z počátečních rozpaků vznikne upřímná debata o jejich životech. Kláru ale ještě čeká rozhovor s Didi a s Danielem. Didi je úplně v pohodě a jen nechce přijít o tátu. Jenže Daniel tak v pohodě není. Naopak. A Klára dostane strach, ale nenechá na sobě před Didi nic znát. Daniel ale jedná. Vtrhne za Mikem do hospody a velké rvačce zabrání Macátko. Daniel je ale rozhodnutý situaci vyřešit. Jenže když vidí Mika, neudrží se. A opět zasáhne Macátko.

Loading

Ohnivý kuře – 78.díl – Konec starých časů

2.5/5 - (2 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Daniel vycítil, že se Klářino chování změnilo, ale navenek vše vypadá harmonicky. To si myslí i Mike a proto po telefonu přijímá novou práci. Klára přiznává Veruně, že udělala s Danielem chybu, ale dělá to kvůli Didi. Burák nechce, aby Mike odjel z Janovek bez rozloučení. Všichni kamarádi přijdou do hospody na oběd. Klára se mezi tím diví, proč Daniel nezrušil termín jejich svatby. Na rozlučkový oběd s Mikem dorazí i Veruna a říká Burákovi, že by i Klára měla vědět, že Mike odjíždí. Ale Burák si to nemyslí. I Didi pochopí, že je Klára nešťastná a chce jí společně s Verunou pomoct. Jejich pomoc nebude potřeba. V hotelu mají problém s výpadkem plynu, protože je čeká velká akce. Leoš udělal chybu a Trébl je na něj naštvaný. Je ohrožený velký galavečer v hotelu. Junior přijde s netradičním řešením a večírek má obrovský úspěch. Junior se dočká velké pochvaly od Trébla.

Loading

Ohnivý kuře – 77.díl – Hra o jablka

3/5 - (2 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Mike hledá kupce na svůj domek. A zájemce ho velmi překvapí a hned se mu zlepší nálada. Ale při prohlídce zahrady si uvědomí, s kým tam byl naposled a vymluví se, že musí zpět do práce. Burákovi se přizná, že nemůže na Kláru jen tak zapomenout. Mašlíková je unavená z hlídání své zásilky, kterou nikdo nechce a Manka má o ní starost. A má proč. Mašlíková se dozvídá, že jí čeká dražba domu kvůli nezaplacené pohledávce, ale nikomu nic neřekne. Manka s Jardou a Malvínou se to dozví a jsou v šoku. Je jim jasné, že dům musí za každou cenu v dražbě získat. Renáta najde poukaz do welness hotelu a myslí si, že je pro ni a pro Leoše. Leoš slibuje Soně, že Renátě o nich vše řekne. Ale je z rozhovoru dost nervózní a Soňa mu nabízí, že ví jak ho uklidnit.

Loading

Ohnivý kuře – 76.díl – Cena fair play!

2/5 - (1 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Mike má stále špatnou náladu, a dokonce i matce odmítá společný rodinný oběd. Nechce se vidět s Martinem a má všeho plné zuby. Ale matka naléhá a Mike podlehne. Otec se diví, proč má Mike monokl, a ještě víc se diví, když přijde Martin. Otec chce pravdu a Mike mu řekne, jaké praktiky používá Martin ve svém podnikání. Otec tomu sice nechce věřit, ale ověří si to u Daniela. Rozhovorem je překvapený. Veruna se dozví, že se mají s Burákem fotit do kalendáře cukrářské soutěže. Burák se na společnou akci s Verunou těší. Macátko mu závidí. Veruna má obavy, aby nevypadala vedle Buráka trapně. A oprávněně. Stylistka na zkoušku nevybere zrovna vhodné oblečení. Situaci pak zachrání fotograf, který přinese odpovídající oblečení a Veruně to sluší.

Loading

Ohnivý kuře – 75.díl – Bratrská láska

2.2/5 - (2 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Mike je rozladěný z Kláry, a dokonce odmítne Burákovi pomoct zařídit německý zájezd k nim do hospody. Nechce už spolupracovat s Klárou. Je vzteklý a chce zmizet hodně daleko. Buráka zachrání Veruna, která souhlasí, že Burákovi a Macátkovi pomůže. Klára odmítla, nechce se vidět s Mikem. Ke klukům do hospody přijede otec Mikea, kterého pustili z nemocnice, aby mu rozmluvil odjezd z Jánek a opuštění hospody. Mike se nehádá a ani se nezmiňuje o podnikatelských praktikách Martina. Mikeovi je jasné, že otec nic neví a že, si musí s Martinem promluvit, aby Martin vše ve svém podnikání napravil. Martin se tváří, že to vše udělá. Macátko je nadšený z příprav na akci německých turistů, a i Veruna s Burákem se přípravami dobře baví. Když autobus dorazí, Macátko překvapeně zjišťuje, že se jedná o poněkud straší turisty, než čekali. Veruna se Šimonem se tedy přizpůsobí a hru hrají dál. Ale do hospody mezi tím dorazí autobus domluvených turistů. Hospoda je plná k prasknutí a všichni jsou nadmíru spokojeni.

Loading

Ohnivý kuře – 74.díl – Smutná nevěsta

2.5/5 - (2 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Mike je přesvědčený, že se s Klárou k sobě vrátí. Je si jistý, že ho Klára stále miluje. Neohrozí ho ani Daniel s novým autem. Protože on má eso v rukávu. Ukáže Kláře domek, který chce pro ně koupit. Klára je v šoku. Svěřuje se Veruně, v jaké se ocitla situaci. A co chce udělat. Když za ní Mike přijde do Cukrárny, usmívá se na něj. Ale Mike jí ukáže její svatební oznámení, které mu přinesla jeho matka. Vznikne hádka a Mike odejde. Charitativní akce v hotelu nedopadla dobře: Renáta si stěžuje, že Leoš nebyl k nalezení, Leoš se rozčiluje, že to celé byla jen hra a Junior se zlobí, že hotel prodělal. Ale Trébl Renátu chválí a dává jí na starosti všechny charitativní akce v hotelu. Renáta září štěstím. Leoš nenápadně flirtuje se Soňou. Ale Renáta nutí Leoše jet se starostovými na golf.

Loading

Ohnivý kuře – 73.díl – Pokaždý se to zvrtne!

3/5 - (1 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Klára se dozví, že Didi přijali na školu v Kanadě. Didi se diví, proč Klára nemá radost. Klára chce oznámit Mikeovi, že včerejší společný večer nic neznamenal. Ale nedopadne to podle jejích představ. Mike má pocit, že situace kolem Kláry není ztracená. Klára je zmatená. A i překvapená, když jí Didi řekne, že Daniel plánuje velkou svatbu. U Slepiček neví, kam dřív skočit. Je plná hospoda i lázně. Manka oznamuje, že si musí najít pomoc. Václava dohodí svou sestřenici Stáňu. Ferda je posmutnělý, chtěl Mance pomáhat sám. Manka ze Stáni není vůbec nadšená a Ferda chce využít situace. Prosí štamgasty o pomoc. Sen se Ferdovi nakonec splní. Leoš se nenápadně motá okolo Soni. Ta jeho pozornost vítá. Renáta nedá Leošovi klid a stěžuje si mu, že jí Junior zakázal charitativní akci, kterou chtěla v hotelu zorganizovat. Leoš jí slíbí, že s Juniorem promluví. Junior je ale neoblomný. Z rozhovoru je vyruší Soňa, které Leoš slíbil, že jí odveze s věcmi domů. Junior se sice diví, ale je rád, že nemusí v rozhovoru pokračovat.

Loading

Ohnivý kuře – 72.díl – Z víly bojovnice

2/5 - (1 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Mike má pocit, že Martin si problém okolo společného podnikání s Danielem vymyslel a pověří Buráka, aby pozorně poslouchal, co si Martin bude říkat se svým obchodním partnerem u nich v hospodě. Ale za Burákem dorazí Veruna, která se pohádala s Klárou kvůli jejímu odjezdu do Kanady. I Burák je na Kláru naštvaný. Mike se dozví, že celý problém ve společném podnikání s Danielem si Martin vymyslel a nechápe proč Martin lhal. Ale jasné odpovědi se od Martina nedočká. Mikeovi se tyto praktiky nelíbí a chce vědět, zda o tomto stylu drsného podnikání ví i otec. Martin ho odbyde. Mike je definitivně rozhodnutý odjet. Ale po návštěvě Kláry, která mu přinesla rodný list si musí přiznat, že Kláru stále miluje a že by jí chtěl zpět. Renáta v hotelu organizuje nový moderní designe a Monika jí obdivuje, jak rychle si Renáta získala zpět svou pozici. Ale Junior jí hodlá její aktivity zarazit a zdůrazní jí, kdo v hotelu šéfuje. Renáta zuří. Junior se jí pak přijde omluvit a poprosí jí, aby si vzala na starost zítřejší kongres, protože musí odjet. Ale Renáta se rozhodne Juniorovi škodit. Hlavně před Tréblem. Pak je pochválena, jak celou akci, na kterou se Junior vykašlal zvládla.

Loading

Ohnivý kuře – 71.díl – Velký podvod

3/5 - (1 {hlasů})

Ohnivý-kuře

Veruna se připravuje na další soutěžní den, kde mají proběhnout i hrané zásnuby. Ale Klára pochopí, že to pro Verunu úplná hra není. Při zkoušce Veruna zjistí, že pro Buráka je to velmi nepříjemné, a proto se rozhodne vzít vše do svých rukou. Burák jí je za výsledek vděčný. Jejich rozhodnutí ale ovlivní i výsledek soutěže. Denisa opět zaškodila. Martin má v hospodě kluků obchodní schůzku a Mike mu připomíná, že Daniel k nim nesmí. Martin se jen tajemně usmívá a oznamuje Mikeovi, že se Daniela brzy zbaví. Ale Daniel se najednou objeví v hospodě a hned křičí na Mikea, proč mu kazí byznys. Mike nechápe, o čem mluví a řve na něj taky. Daniel vztekle odchází. Ale málem došlo ke rvačce, které zamezí Macátko. Mike pak popisuje Burákovi co se stalo, a že Martin zařídil, aby Daniel odjel zpátky do Kanady. A nejlépe aby s ním odjela i Klára.

Loading