Okresní přebor – 15.díl – Svatba

3/5 - (1 {hlasů})

Okresní přebor

 

Předseda Orel a Antonie Hnátková ohlásí svatbu. Slavoj Houslice poprvé ve své historii postoupí do krajské soutěže – a to dokonce dvě kola před koncem sezony. Všichni by mohli být šťastni, ale nejsou. Zjistí se, bohužel, že existence Slavoje visí na kahánku a že ze svatby Václava a Antonie by mohl být (další) pohřeb…(TV Nova)

   

Loading

Okresní přebor – 12.díl – Láska

3.5/5 - (1 {hlasů})

Okresní přebor

 

Hrající trenér Jirka Luňák zjistí, že v týmu se vyskytuje jeden rušivý element. Dva z hráčů Slavoje se do sebe totiž zamilují a tajně se scházejí. Což o to jemu homosexuálové nevadí, ale zaprvé: neměli by být v jeho týmu a zadruhé: jeden z nich by neměl být jeho švagr…(TV Nova)

   

Loading

Okresní přebor – 8.díl – Schůze

3/5 - (1 {hlasů})

Okresní přebor

 

Polovina sezóny proběhla a Slavoj drží krásnou druhou pozici v Okresním přeboru. Je čas na tradiční rekapitulační schůzi, kde se bude pít, tancovat a kde bude také vyhlášen nejlepší hráč uplynulé sezóny. Přítomnost novináře z regionálního plátku rozpoutá skutečné vášně o to, komu titul patří…(TV Nova)

   

Loading

Okresní přebor – 2.díl – Nábor

4/5 - (2 {hlasů})

Okresní přebor

 

Jeden z hráčů se nečekaně zraní při sekání hřiště. Bohužel za něj neexistuje náhrada. Nový trenér Jirka Luňák má totiž k následujícímu utkání pouze deset hráčů a fotbal se hraje v jedenácti. Funkcionáři klubu se rozhodnou udělat malý lokální skauting. Přehlídka místních talentů udiví je i nás….(TV Nova)

   

Loading