Oktopus – 13.díl – Jordán

3/5 - (1 {hlasů})

Oktopus

 

Přečtěte si náš nejnovější blogový příspěvek, který se zaměřuje na 13. díl Oktopus s názvem „Jordán“. Třicet let straší kapitána Dítěte kostlivec ve skříni z případu Jordán. Přijďte zjistit, jak kapitán, kdysi naivní, slíbil matce zmizelé dívky, že případ vyřeší. Seriáloví nadšenci, nechte se nalákat na další neuvěřitelné dobrodružství! #Oktopus #13.díl #Jordán #Serialovenebe.cz…(ČESKÁTELEVIZE)

  

Loading

Oktopus – 12.díl – Bankocetle

Přidej hodnocení

Oktopus

 

Zajímavý díl Oktopus série přináší napínavou vlakovou loupež, při které jsou ukradeny pytle vyřazených padesátikorun. Přestože to může připadat zvláštní, mezi sběrateli se najednou začínají objevovat velké množství těchto bankocetlů. Přečtěte si více o tomto tajemném případu na Serialovenebe.cz a nechte se strhnout do světa Oktopusu!…(ČESKÁTELEVIZE)

  

Loading

Oktopus – 11.díl – Deny

Přidej hodnocení

Oktopus

 

Nadějná mladá zpěvačka Daniela měla našlápnuto k slibné kariéře, ale pak zmizela v Austrálii. Jenže teď se najde její tělo. Připojte se k napínavému 11. dílu seriálu Oktopus a společně odhalme vraha. Dostane se pravda na světlo? Nenechte si ujít tento nezapomenutelný příběh plný zvratů a tajemství!…(ČESKÁTELEVIZE)

  

Loading

Oktopus – 1.díl – Ztracený případ

3.5/5 - (2 {hlasů})

Oktopus

 

Jejich pátrání nás zavede do zajímavých prostředí málo známé Prahy, mezi uzavřené sociální skupiny, a také do hráčských doupat a na závodiště v Chuchli, kde karbaník a sázkař Dítě tráví volný čas. V tomto dílu se během vyšetřování vraždy lichváře Karla Beránka otevírá i případ vyloupené pošty. Kapitánu Dítěti se podaří obě kauzy spojit, ale hlavně usvědčit vraha těsně před promlčením…(ČESKÁTELEVIZE)

Loading