Osada – 13.díl

Přidej hodnocení

Záhorský rybník se má vypouštět, jenže na jeho dně se skrývá děsivá pravda. V závěrečném dílu se odhalí, že v Záhoří není nic, jak se na první pohled zdá a že každý z osadníků skrývá temná tajemství. Jak tohle dopadne? Dobře, samozřejmě…(Česká televize)

Osada – 12.díl

Přidej hodnocení

Hynek chce zpátky Arnoštku, Južan (I. Bareš) musí dát padáka Gensdorfovi (J. Dulava), Kraus (J. Polášek) řeší, jestli je sex se ženou košer, Franěk (S. Majer) s Rybákovou (I. Chýlková) se třesou, jestli na ně nepraskne podvod a Davidu Srovnalovi (M. Myšička) už z chataření regulérně hrabe. Zkrátka nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř…(Česká televize)

Osada – 11.díl

Přidej hodnocení

Miliardář Južan (I. Bareš) si zapomene vyměnit auto za staré a do Záhoří přifrčí drahým esúvéčkem. Praskne na něj, že je bohatý, nebo to znovu uhraje? Ukazuje se ale, že není jediný, kdo v Záhoří skrývá pravdu. Franěk, Rybáková, Rubal i Kýhos by mohli vyprávět…(Česká televize)

Osada – 10.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Už je to jisté – ajťák David Srovnal (M. Myšička) si na chataření vybudoval těžkou závislost. Plánuje život v přírodě, staví skleník, nutí prát ženu v neckách a jeho nejlepší kámoš je teď Rubal (R. Holub)! Ivana (P. Beretová) ho nepoznává a má strach o sebe i o miminko. Jak tohle dopadne?…(Česká televize)

Osada – 9.díl

Přidej hodnocení

Šlechtic Gensdorf (J. Dulava) se v práci ochutnavače vína Južanovi (I. Bareš) osvědčil, jen hrozí, že se stane workoholikem. Franěk (S. Majer) panikaří a sází vše na „efekt poslední noci“. Hynek se definitivně zamiluje do Jany a Ivana Srovnalová (P. Beretová) má pro Davida (M. Myšička) jedno velké překvapení…(Česká televize)

Osada – 8.díl

Přidej hodnocení

Arnoštka má plán, jak přijít o věneček, ale ví o tom celá osada. Hynek je nervózní jak střelec pokutového kopu ve finále mistrovství světa. Jen starý Kraus (J. Polášek) si myslí, že jeho dcera je rozrušena z nadcházejícího židovského svátku…(Česká televize)

Osada – 7.díl

Přidej hodnocení

Arnoštka Krausová se rozhodla, jak a s kým stráví své patnácté narozeniny, ale jsou tu i větší problémy. Jak známo, kam přijedou filmaři, sto let tráva neroste. Přežije osada Záhoří natáčení Rubalovy (R. Holub) reklamy na motorovku?…(Česká televize)

Osada – 6.díl

Přidej hodnocení

Milan Rubal (R. Holub) prochází podle Heleny (P. Nesvačilová) mužskou menopauzou, David Srovnal (M. Myšička) musí říct Ivaně (P. Beretová), že pes jeho bývalé přítelkyně už u nich zůstane, a nejka Terka balí Arnoštce Hynka. Jak tohle dopadne…(Česká televize)

Osada – 5.díl

Přidej hodnocení

Nález části ukradených věcí v rybníku umožní Fraňkovi (S. Majer) prodloužit si pobyt v Záhoří pod záminkou dalšího vyšetřování, ve skutečnosti ale jen svádí Lucku Rybákovou (I. Chýlková) a všechny další ženy v širokém okolí…(Česká televize)

Osada – 4.díl

Přidej hodnocení

První Záhorská koupačka je posvátný rituál, ale státní hygiena je, zdá se, proti. Mračoun na jejich webu dělá Davidu Srovnalovi (M. Myšička) vrásky, zatímco Rubal (R. Holub) je šílený z jeho náčelnictví. Má tahle situace vůbec řešení?…(Česká televize)

Osada – 3.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Policista Franěk (S. Majer) se místo vyšetřování věnuje ženským v osadě, Srovnal (M. Myšička) staví největší hranici na pálení čarodějnic, Arnoštka čeká na první pusu od Hynka a všichni ostatní řeší zásadní problém: která marináda na grilování je nejlepší?…(Česká televize)

Osada – 2.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Do chatové osady Záhoří jezdil už jejich děda, jejich rodiče, a budou jezdit i jejich děti. Platí neměnná pravidla a tradice. Přesto, že svět se mezitím změnil. Někdo zbohatl, někdo naopak. Stali se z nich pravičáci i levičáci, Pražáci i Moraváci, liberálové i milovníci tradičních hodnot, staří i mladí. Vzdálili se sobě na hony. Kdeco vidí jinýma očima. Neshodli by se v práci, u televizního programu ani u voleb. Vůbec by se totiž nepotkali. Podle toho to od pátku do neděle v osadě vypadá…(Česká televize)

Osada – 1.díl

2/5 - (1 {hlasů})

V Záhoří začíná nová sezóna, ale chaty přes zimu někdo vykradl a náčelník osady se pohřešuje, stejně jako Rubalovi (R. Holub) miláčci Milena s Romanem – což nejsou děti ani psi, ale motorovka s křoviňákem. Chaos v osadě zachrání snad jen volba nového náčelníka…(Česká televize)

Seriál Osada

5/5 - (1 {hlasů})

Do chatové osady Záhoří jezdil už jejich děda, jejich rodiče a budou jezdit i jejich děti. Platí neměnná pravidla a tradice. Přestože se svět mezitím změnil. Někdo zbohatl, někdo naopak. Stali se z nich pravičáci i levičáci, Pražáci i Moraváci, liberálové i milovníci tradičních hodnot, staří i mladí. Vzdálili se sobě na hony. Kdeco vidí jinýma očima. Neshodli by se v práci, u televizního programu ani u voleb. Vůbec by se totiž nepotkali. Podle toho to od pátku do neděle v osadě vypadá. Ale nakonec se všichni nějak vrátí k tomu nejdůležitějšímu, co vnímají společně: na chatě je pohoda. Pohoda, i kdyby to mělo stát všecky zbytky sil. A to je taky nejrozumnější evangelium, které by Češi mohli darovat rozhádanému lidstvu: jezděte na chaty a na světě místo válek zavládne pohoda!