Osada – 13.díl

Přidej hodnocení

Osada

 

Záhorský rybník se má vypouštět, jenže na jeho dně se skrývá děsivá pravda. V závěrečném dílu se odhalí, že v Záhoří není nic, jak se na první pohled zdá a že každý z osadníků skrývá temná tajemství. Jak tohle dopadne? Dobře, samozřejmě…(Česká televize)

  

Loading

Osada – 11.díl

Přidej hodnocení

Osada

 

Miliardář Južan (I. Bareš) si zapomene vyměnit auto za staré a do Záhoří přifrčí drahým esúvéčkem. Praskne na něj, že je bohatý, nebo to znovu uhraje? Ukazuje se ale, že není jediný, kdo v Záhoří skrývá pravdu. Franěk, Rybáková, Rubal i Kýhos by mohli vyprávět…(Česká televize)

  

Loading

Osada – 6.díl

Přidej hodnocení

Osada

 

Milan Rubal (R. Holub) prochází podle Heleny (P. Nesvačilová) mužskou menopauzou, David Srovnal (M. Myšička) musí říct Ivaně (P. Beretová), že pes jeho bývalé přítelkyně už u nich zůstane, a nejka Terka balí Arnoštce Hynka. Jak tohle dopadne…(Česká televize)

  

Loading

Osada – 5.díl

Přidej hodnocení

Osada

 

Nález části ukradených věcí v rybníku umožní Fraňkovi (S. Majer) prodloužit si pobyt v Záhoří pod záminkou dalšího vyšetřování, ve skutečnosti ale jen svádí Lucku Rybákovou (I. Chýlková) a všechny další ženy v širokém okolí…(Česká televize)

  

Loading

Osada – 3.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Osada

 

Policista Franěk (S. Majer) se místo vyšetřování věnuje ženským v osadě, Srovnal (M. Myšička) staví největší hranici na pálení čarodějnic, Arnoštka čeká na první pusu od Hynka a všichni ostatní řeší zásadní problém: která marináda na grilování je nejlepší?…(Česká televize)

  

Loading

Osada – 2.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Osada

 

Do chatové osady Záhoří jezdil už jejich děda, jejich rodiče, a budou jezdit i jejich děti. Platí neměnná pravidla a tradice. Přesto, že svět se mezitím změnil. Někdo zbohatl, někdo naopak. Stali se z nich pravičáci i levičáci, Pražáci i Moraváci, liberálové i milovníci tradičních hodnot, staří i mladí. Vzdálili se sobě na hony. Kdeco vidí jinýma očima. Neshodli by se v práci, u televizního programu ani u voleb. Vůbec by se totiž nepotkali. Podle toho to od pátku do neděle v osadě vypadá…(Česká televize)

  

Loading

Osada – 1.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Osada

 

V Záhoří začíná nová sezóna, ale chaty přes zimu někdo vykradl a náčelník osady se pohřešuje, stejně jako Rubalovi (R. Holub) miláčci Milena s Romanem – což nejsou děti ani psi, ale motorovka s křoviňákem. Chaos v osadě zachrání snad jen volba nového náčelníka…(Česká televize)

  

Loading

Seriál Osada

5/5 - (1 {hlasů})

Do chatové osady Záhoří jezdil už jejich děda, jejich rodiče a budou jezdit i jejich děti. Platí neměnná pravidla a tradice. Přestože se svět mezitím změnil. Někdo zbohatl, někdo naopak. Stali se z nich pravičáci i levičáci, Pražáci i Moraváci, liberálové i milovníci tradičních hodnot, staří i mladí. Vzdálili se sobě na hony. Kdeco vidí jinýma očima. Neshodli by se v práci, u televizního programu ani u voleb. Vůbec by se totiž nepotkali. Podle toho to od pátku do neděle v osadě vypadá. Ale nakonec se všichni nějak vrátí k tomu nejdůležitějšímu, co vnímají společně: na chatě je pohoda. Pohoda, i kdyby to mělo stát všecky zbytky sil. A to je taky nejrozumnější evangelium, které by Češi mohli darovat rozhádanému lidstvu: jezděte na chaty a na světě místo válek zavládne pohoda!

Loading