Osada – 13.díl

Přidej hodnocení

Záhorský rybník se má vypouštět, jenže na jeho dně se skrývá děsivá pravda. V závěrečném dílu se odhalí, že v Záhoří není nic, jak se na první pohled zdá a že každý z osadníků skrývá temná tajemství. Jak tohle dopadne? Dobře, samozřejmě…(Česká televize)

Osada – 11.díl

Přidej hodnocení

Miliardář Južan (I. Bareš) si zapomene vyměnit auto za staré a do Záhoří přifrčí drahým esúvéčkem. Praskne na něj, že je bohatý, nebo to znovu uhraje? Ukazuje se ale, že není jediný, kdo v Záhoří skrývá pravdu. Franěk, Rybáková, Rubal i Kýhos by mohli vyprávět…(Česká televize)

Osada – 10.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Už je to jisté – ajťák David Srovnal (M. Myšička) si na chataření vybudoval těžkou závislost. Plánuje život v přírodě, staví skleník, nutí prát ženu v neckách a jeho nejlepší kámoš je teď Rubal (R. Holub)! Ivana (P. Beretová) ho nepoznává a má strach o sebe i o miminko. Jak tohle dopadne?…(Česká televize)

Osada – 8.díl

Přidej hodnocení

Arnoštka má plán, jak přijít o věneček, ale ví o tom celá osada. Hynek je nervózní jak střelec pokutového kopu ve finále mistrovství světa. Jen starý Kraus (J. Polášek) si myslí, že jeho dcera je rozrušena z nadcházejícího židovského svátku…(Česká televize)