Padlé královny – Vzkříšená dáma

Přidej hodnocení

Padle kralovny

Vraždy žen s blond vlasy pokračují. Vrah má další oběť, modus operandi nasvědčuje tomu, že zná složku vraha Vigana, kterého před časem Jeanette dopadla. Posílá policistce poštu, která upozorňuje na vraždu v Ore a také na to, že by mohl Jeanettin milenec Roland, kterého měl Vigan zabít, být naživu. Rozjíždí se soudní líčení s Viganem. Jeanette je přesvědčená, že má Vigan venku komplice, který má zajistit, aby soud začal o Viganovi jako vrahovi pochybovat. Ve hře je nová Viganova právnička, která Jeanette rovnou potvrdí, že se bude snažit dokázat, že celý proces je justiční omyl.

Loading

Padlé královny – Ohnivá dáma

Přidej hodnocení

Padle kralovny

Muž se zakrytým obličejem střílí ve sklepení na dýně a celou akci si stopuje. Marion prosí Martina o vyzvednutí Rudolfa, ale místo sebe posílá do práce kamarádku. V autobuse je zastřeleno sedm cestujících, muž se zakrytým obličejem provádí vše rychle a v tichosti. Mezi oběťmi je i kamarádka Marion, která jela s jejím novinářským průkazem. Martin se od Marion dozví, že byla ve skutečnosti na schůzce s jiným mužem. Případ vyšetřuje kolegyně Tureau, která prosí Martina o pomoc. Vrah měl na botách zbytky dýně, celou akci si na nich cvičil. Z toho usuzují, že se jedná o někoho s vojenským výcvikem.

Loading

Padlé královny – Ledová dáma

Přidej hodnocení

Padle kralovny

Mladá žena sleduje lékaře Romaina, který míří na schůzku s doktorkou Beliérovou z Martinova týmu. Beliérová je pak odvolána k vraždě mladé ženy uškrcené v posteli. Tam se svěří Martinovi, že ji nějaký anonym vyhrožuje smrtí. Po příchodu domů má vidění z místa činu a psycholožce se následně svěří, že v 16 letech byla znásilněná. První stopy ukazují na bytného zavražděné. Martin objeví v bytě zavražděné ukryté doklady, které poukazují na falešnou identitu mrtvé. Mladá žena se vloupá do bytu Beliérové a ukradne jí nějaké oblečení. Martin objeví dopis mrtvé, který jí napsala její matka a kde jí vysvětluje, že jejím otcem je ten stejný muž, který je jejím bytným.

Loading