Pan profesor – 14.díl – Záchrana

4.7/5 - (41 {hlasů})

Pan profesor

Markova studentka Petra, která chodí s Erikem v podmínce, pracuje natajno ve stripbaru. Tam ji najdou Marek, Pavel a Jakub na Pavlově rozlučce se svobodou – budou se s Barborou brát. Marek se snaží zabránit Erikovi řešit situaci násilím a zároveň chce Petru dostat ze spárů provozního Filipa, jeho bývalého studenta. Král má problém s alkoholem…(TV Nova)

Loading

Pan profesor – 13.díl – Box

Přidej hodnocení

Pan profesor

Karolína se kvůli sponzorované spolupráci škol setkává s Liptákem, ředitelem gymnázia odkud odešla, kvůli jeho sexuálnímu obtěžování, Marek se ji snaží pomoct, ale jde na to špatně. Marek vytváří boxerský tým, aby měl pod kontrolou Charlieho, který si ve stylu Fight Clubu přivydělává trénováním spolužáků v bitkách, Charlie chce do zápasu s Rašínovým gymnáziem, aby se pomstil Lukymu, který ho ponižuje. Karolína se Liptákovi pomstí přebráním sponzorského daru a veřejným ponížením. Marek zápas předčasně ukončí, protože Charlie dopuje. Karolína zjistí, že Marek měl donedávna poměr s Monikou…(TV Nova)

Loading

Pan profesor – 12.díl – Odvaha

1.8/5 - (5 {hlasů})

Pan profesor

Na školním výletě se ukáže, že studentka Lenka je těhotná s Adamem, rodiče ji nutí k interrupci. Marek a Karolína zažijí vášnivý sex. V obou případech je ve hře propíchnutý kondom. Puberťáci se zachovají dospěle a Marek s Karolínou si uvědomí, jak hluboký by jejich vztah mohl být…(TV Nova)

Loading

Pan profesor – 11.díl – Anorexie

Přidej hodnocení

Pan profesor

Markova studentka Lucie má náběh na anorexii, a přitom se zakouká do sukničkáře Vojty z Karolíniny třídy. Karolína s Markem se neúspěšně pokoušejí o plánovaný sex. Vznikající románek Lucie a Vojty má úskalí ve strachu před prvním sexem, což rezonuje i ve vztahu Marka a Karolíny jak profesně, tak osobně…(TV Nova)

Loading

Pan profesor – 10.díl – Talent

Přidej hodnocení

Pan profesor

Markova studentka Andy, nadaná triatlonistka, si na plavečáku zraní koleno. Vyšetření odhalí závažnější problém, vrcholový sport by mohl způsobit ochrnutí. Marek s Karolínou se přou, jak Andy pomoct. Karolína prosazuje psychologii, Marek je pro přímou akci: Marek Andy navrhne, že když stráví na invalidním vozíku celý den, nechá ji být. Pro Andy je to důležitá lekce, ale se sportem se stále nedokáže rozloučit. Matku Andy Markova akce rozčílí, protože má dojem, že Andy uvrhl do sebevražedných depresí, a nahlásí to Králi, který svěří Andy Karolíně, ale ani ta s ní nehne. Pavel si půjčuje Markův byt a randí tam s Barborou. Karolínu příjemně překvapí, když zjistí, že Marek nehledá útočiště u svých milenek, ale přespává v autě, zatímco Pavel s Barborou si v jeho bytě užívají…(TV Nova)

Loading

Pan profesor – 9.díl – Brácha

Přidej hodnocení

Pan profesor

Markovi se podařilo dostat do letadla, kterým měla odletět Karolína s Viktorem, ale nebyla tam. Vrací se po pár dnech do školy, kde je Karolína a také nová kolegyně Barbora a spousty studentů ze sousedního gymnázia, co vyhořelo. Marek řeší nového studenta, kriminálníka Erika, kterého by všichni kromě Marka nejraději hodili přes palubu, a snaží se na Karolínu zapomenout…(TV Nova)

Loading

Pan profesor – 8.díl – Útěk

Přidej hodnocení

Pan profesor

Karolína domlouvá logistiku odletu do Bostonu na Harvard s Viktorem, zatímco Marek studentům vysvětluje chemické vazby jako romantické vztahy, včetně exploze. Jakub z Marka vytáhne, že ke Karolíně chová vážné city. Oba přichází do sborovny, kde Karolína oznamuje svůj dnešní odlet do Bostonu. To Markovi podrazí nohy. Král diskrétně oznamuje Markovi, že jeho absentujícího studenta Samara hledá policie. Karolína odchází a Marek není schopen ji zastavit. Soustředí se na Samara. Jeho otec, cizinec, přestože odešel a nestaral se, vyhrál soud a má Samara i jeho mladšího bratra odvézt do své vlasti. Samar se cítí být Čechem jako poleno, ale jde hlavně o to, že – jak zjišťuje Marek s Karolínou – soud nebyl fér. Marek s Karolínou, v časovém presu jak kvůli nucené deportaci Samara a jeho bratra, tak kvůli Karolínině odletu, podniknou veřejný nátlak na úředníky na tiskové konferenci…(TV Nova)

Loading

Pan profesor – 7.díl – Syn

Přidej hodnocení

Pan profesor

Karolína podporuje Viktora v důležitém kariérním postupu. Marek potkává před vyučováním Sylvii s jejím manželem Matějem za přítomnosti Karolíny. Sylvie je matka nového studenta Jana a Marek s ní měl kdysi románek, což Karolíně okamžitě dojde, a Marka si proto dobírá. Karolínina studenta Olivera jeho spolužáci označují za homosexuála. Nově příchozí Jan je pro spolužačky atraktivní, a to štve spolužáky. Marek postupně pojme podezření, že Jan by mohl být jeho syn. Časově to sedí, je také sebevědomý, vtipný, pohybově nadaný a používá stejná gesta. Vidí to i Karolína. Při basketu dojde k nečekanému konfliktu mezi Oliverem a Janem, ten Olivera označí za gaye a udeří ho pěstí. Jan odešel z konzervatoře kvůli nezvladatelnému chování. Hrozí mu vyhazov i z gymnázia, proto se Marek snaží přijít na kloub tomu, co s ním je…(TV Nova)

Loading

Pan profesor – 6.díl – Oběť

5/5 - (1 {hlasů})

Pan profesor

Studentka Lili je obětí šikany kvůli své obezitě. Marek ví, že je velmi nadaná v IT a sociální život ji nezajímá, snaží se najít cestu, jak jí pomoct. S Karolínou mají odlišný názor, jak na to. Marek radí postavit se bodyshamingu a agresorkám přímo, Karolína by volila tradičnější pedagogické metody. Král zjistí, že Karolína občas kouří ve skladu, a tak se cílevědomá Karolína snaží zbavit cigaret. Ve škole probíhají volby předsedy studentské rady, které tradičně vyhrává nejpopulárnější atraktivní Petra a díky Markově snaze Lili podpořit a zároveň ji odradit od uklidňujících léků, se ona, k překvapení všech, rozhodne kandidovat proti ní. Celá situace je katalyzátorem konfliktu mezi Markem a Karolínou, ta upozorňuje na nebezpečí, že Lili bude ve volbách ještě větším terčem šikany…(TV Nova)

Loading

Pan profesor – 5.díl – Boháč

Přidej hodnocení

Pan profesor

Marek řeší problém propadlíka Davida s jeho bohatým otcem. Ten se místo péče o syna věnuje vydělávání peněz. Markovi se podaří přesvědčit Davida, že i přes jejich komplikovaný vztah mají s otcem pořád na čem stavět. Karolínu navštíví hyperkritická matka Libuše, a i díky Markově vlivu dokáže Karolína být ke své matce upřímná a stát si za svými životními rozhodnutími…(TV Nova)

Loading

Pan profesor – 4.díl – Táhni

5/5 - (2 {hlasů})

Pan profesor

Markův student Tommy a Patrik z vedlejší třídy mají punkrockovou kapelu Táhni!, Marek je využije při výuce fyzikálního měření intenzity a šíření zvukových vln a domluví jim školní koncert. Karolína si bere na starosti den otevřených dveří, Král pověřuje Marka, aby Karolíně s „DOD“ pomohl, což významně zvyšuje jiskření mezi nimi. Marek si všímá, že s Tommym není něco v pořádku, má podezření, že bere drogy. Na rodičovském sdružení předcházejícím DOD Marka zaujme matka studenta z jiné třídy, Natálie. Karolína to vnímá, a brání se tomu, aby žárlila.

Loading

Pan profesor – 3.díl – Zakázaná láska

4.3/5 - (3 {hlasů})

Pan profesor

Markova třída se slučuje s částí druhé třídy, a tím nastává boj vůdců dvou znepřátelených klučičích part: Adamem a Markovým studentem Charliem. Studentka Lenka, sestra Charlieho, tajně chodí s Adamem. Když na to Marek přijde, konzultuje situaci s Karolínou, ta v tom vidí romantiku jako Romeo a Julie, Marek je daleko víc při zemi a musí dokonce i fyzicky zasáhnout při další bitce rivalů. S Karolínou a Lenkou pak Marek Adama ve skladu přesvědčuje, aby přestal s Charliem bojovat, Lenka přece miluje Adama, ale nemůže přijít o bratra Charlieho. Ten se objeví před skladem a Karolína s Markem použijí jako krycí manévr, aby neviděl Lenku s Adamem, svůj první polibek…(TV Nova)

 

Loading

Pan profesor – 2.díl – Dcera

4.5/5 - (2 {hlasů})

Pan profesor

Marek s Jakubem ve škole objeví opuštěné miminko. Brzy se ukáže, že ho tam schovává Markova studentka Žofie, protože by se o něj nikdo jiný nepostaral. Král radikálně odmítá přítomnost miminka ve škole, ale Marek nechce dopustit, aby kvůli tomu Žofie nesměla do školy. Marek navštíví Žofii u ní doma a zjistí, že miminko není její dcera, ale sestra, a že Žofiina máma není schopná se o svou druhou dceru starat, je v post porodní depresi a partner, se kterým otěhotněla, je násilník. Marek spolu s Jakubem, studenty a také Karolínou pomáhají Žofii s péčí o děcko a tají vše před Králem. Když vše praskne, Král přivolá sociální službu a Marek se pracovnici snaží přesvědčit, aby dítě nechali v péči Žofii, protože je velmi zodpovědná, jak doma, tak ve škole. Ta ale zmizí…(TV Nova)

 

Loading

Pan profesor – 1.díl

4/5 - (2 {hlasů})

Pan profesor

Marek připravuje svůj ne příliš úspěšný školní basketbalový tým na zápas s jasným favoritem, týmem z konkurenční školy. Při hodině tělocviku se zraní třídní nerd Roman a Marek ho doprovází do nemocnice, zatímco do gymnázia nastupuje nová, velmi atraktivní učitelka Karolína. Rodiče Romana Markovi v nemocnici při čekání na výsledky vyšetření prozradí, že je Roman adoptovaný, a Marek se diví, proč mu to doteď tajili. Povzbuzuje je k tomu, aby mu to řekli. Konverzaci bohužel zaslechne Roman, který se vrací z vyšetření, a reaguje útěkem od rodičů. Chce se schovávat u Marka, kterému to kazí románek s lékařkou, co předtím sbalil v nemocnici. Zároveň Marek ve škole registruje Karolínu. Cítí, jak ho přitahuje, přestože se zároveň nemůžou vystát. Markovým hlavním úsilím je ale smířit Romana s jeho rodiči…(TV Nova)

 

Loading

Nový seriál TV Nova: Šarmantního profesora si zahraje Vojtěch Dyk!

5/5 - (1 {hlasů})

Pan profesor

 

Diváci TV Nova se mohou těšit na nový seriál ze středoškolského prostředí, který se na obrazovkách objeví na podzim. V hlavní roli svérázného profesora Marka Vlčka se představí herec a hudebník Vojtěch Dyk. Na co dalšího se můžete těšit?

 

Loading