PanMáma – 16.díl – Konečně spolu

Panmáma

Kdepak svatby, ty Jarmila miluje. Ale uspořádat svatbu synovi Hugovi není jen tak. Ať už ji zorganizuje svatební expert Jája Lalák nebo někdo jiný, bude to rozhodně svatbička jako řemínek!..(TV Nova)

 

 

 

PanMáma – 15.díl – Vetřelec

Panmáma

Smrti se máma Beranová nikdy nebála. Koho by ale neznervóznilo, když mu duch mrtvého manžela předpověděl brzké setkání. Až odbije jedenáctá, pravda se ukáže…(TV Nova)

 

 

 

PanMáma – 14.díl – Prsa na zkoušku

Panmáma

Jarmilina dcera Katka má pocit, že se její nápadník chce už dlouho na něco zeptat, ale pořád se mu to nedaří. Možná by mu pomohlo vyjádřit se, kdyby si pořídila větší prsa…(TV Nova)

 

 

 

PanMáma – 13.díl – Hypnomáma

Panmáma

Beranovic vnoučata jsou konečně na světě, tak je třeba to pořádně oslavit. A pozvat si na večírek hypnotizéra je výborná zábava – hlavně tedy pro ty, kteří si hypnózu nezkusili…..(TV Nova)

 

 

 

PanMáma – 12.díl – Večer divů

Panmáma

Paní Valérie je nóbl dáma a většinou pije jenom ušlechtilá vína. Když si ji ale vezme do parády máma Beranová, ukáže se, že po pár ležácích se i Valérie dokáže pořádně rozjet…(TV Nova)

 

 

 

PanMáma – 11.díl – Psí kusy

Panmáma

Celá rodina se chová nějak divně a máma Beranová získá divný pocit, že se jí chtějí zbavit. Toho ale bohdá nebude, aby se Jaruš Beranová nechala jen tak strčit do domova důchodců!..(TV Nova)

 

 

 

PanMáma – 10.díl – Máma na výletě

Panmáma

Milan Šteindler v hlavní roli televizního sitkomu jako kročehlavská perla Jaruš Beranová. Máma Beranová si tlustá rozhodně nepřipadá. Když na to téma ale začnou narážet všichni okolo, nezbude jí, než zkusit samu sebe přesvědčit, že vůbec nemá hlad…(TV Nova)

 

 

 

PanMáma – 9.díl – Mámina pečínka

Panmáma

Máma Beranová to s dětmi umí a na další vnouče se už náramně těší. Postarat se o umělé miminko, které si Marek s Maruškou půjčili v předporodním kurzu, pro ni bude hračka…(TV Nova)

 

 

 

PanMáma – 8.díl – Kateřina Beranová

Panmáma

Jarmilina dcera Katka studuje psychologii a má pocit, že v Beranovic rodině není žádný zajímavý materiál na pozorování. Máma Beranová jí ale ukáže, že u nich v rodině je materiálu až až…(TV Nova)

 

 

 

PanMáma – 7.díl – Máma švindluje

Panmáma

Máma Beranová má o fungování pojišťovnictví poměrně svérázné představy. Když už je někdo skoro mrtvý, proč by se sakra neměla vyplatit jeho životní pojistka?..(TV Nova)

 

 

 

PanMáma – 6.díl – Živý mrtvý

Panmáma

Kdepak Kročehlavy, tam se pořád něco děje. Otec František z kostela Nejsvětějšího Srdce Páně ztrácí víru a dědeček by si rád vyzkoušel, jak o něm budou lidé mluvit na pohřbu…(TV Nova)

 

 

 

PanMáma – 5.díl – Teplo domova

Panmáma

Chystá se svatba Jarmilina syna Marka, takže máma Beranová to má všechno na povel. Hlavně svatební řeč Markova svědka Luďka: paní Beranová se rozhodně nespokojí jen tak s něčím…(TV Nova)

 

 

 

PanMáma – 4.díl – Tajemství šéfa kuchyně

Panmáma

K mámě Beranové přijde na návštěvu budoucí tchyně jejího syna Valérie. Jarmilin syn Hugo sice domluví návštěvu šéfkuchaře, ale o to, že večeře bude opravdu bomba, se postará až dědeček…(TV Nova)

 

 

 

PanMáma – 3.díl – Bobřík odvahy

Panmáma

Milan Šteindler v hlavní roli televizního sitkomu jako kročehlavská perla Jaruš Beranová. Jarmilině kamarádce Věře zase odvezli manžela Toníka do nemocnice. Věra má černé myšlenky – co by to byla Jaruš za kamarádku, kdyby nevymyslela, jak Věrku rozveselit!!…(TV Nova)

 

 

PanMáma – 2.díl – Hloupý Honza

Panmáma

Kročehlavská perla, máma Jaruš Beranová, je svérázná šedesátnice, patřící do nižší střední třídy. Je vybavena drsným slovníkem a pevnou rukou, kterou řídí rozvětvenou rodinu. Každý má svoje tajemství. Jaruš třeba nechce nikomu prozradit svůj recept na biskupský chlebíček. To musí být pořádné tajemství! Další členové rodiny toho skrývají ještě mnohem víc…(TV Nova)

 

 

PanMáma – 1.díl – Tohle mámy dělaj

Panmáma

Milan Šteindler v hlavní roli nového televizního sitkomu jako kročehlavská perla Jaruš Beranová. Máma Beranová vládne svojí rodině rukou přísnou, ale spravedlivou. Do života se jim sice neplete, ale když se její syn Marek rozejde s přítelkyní Maruškou, něco přece udělat musí!…(TV Nova)