Peče celá země 2 – 10.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Peče celá země 2

 

Poslední díl světoznámé a oceňované soutěže pro amatérské pekaře a cukráře je tady! Tři nejúspěšnější se tentokrát utkají s bonboniérou, pečenou Aljaškou a efektním dortem, který si bude pohrávat se zákony gravitace. Kdo z finalistů si odnese výhru a titul amatérského mistra pekaře a cukráře roku 2022? Peče celá země se dozví svého vítěze!…(Česká televize)

 

Loading

Peče celá země 2 – 9.díl

Přidej hodnocení

Peče celá země 2

 

Naše republika je vyhlášená svým domácím pečením a tradiční recepty, stejně jako pekařské a cukrářské „fígle“, se u nás v rodinách předávají v ohmataných sešitcích z generace na generaci. Koho před finálovým kolem vyřadí plněný chléb, Dobošův dort a či dort s příběhem uvnitř? Peče celá země pokračuje!…(Česká televize)

 

Loading

Peče celá země 2 – 8.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Peče celá země 2

 

Naše republika je vyhlášená svým domácím pečením a tradiční recepty, stejně jako pekařské a cukrářské „fígle“, se u nás v rodinách předávají v ohmataných sešitcích z generace na generaci. V dalším dílu druhé řady soutěžící upečou sladké tyčinky, v technické výzvě se utkají s dezertem mille-feuille a v kreativní výzvě na ně čeká 3D skulptura z kynutého těsta. Peče celá země pokračuje!…(Česká televize)

 

Loading

Peče celá země 2 – 6.díl

Přidej hodnocení

Peče celá země 2

V dalším díle druhé řady soutěžící v osobní výzvě ztvární svou představu na téma „Zelí, pivo, sádlo, škvarky“, v technické výzvě upečou obrácený jablkový koláč a v kreativní výzvě upečou Illusion Cake. Peče celá země pokračuje!…(Česká televize)

Loading

Peče celá země 2 – 5.díl

Přidej hodnocení

Peče celá země 2

V dalším díle druhé řady se soutěžící připraví slaný quiche, v technické výzvě se utkají s labutěmi z odpalovaného těsta a v kreativní výzvě vystaví sušenkové dioráma. Peče celá země pokračuje!…(Česká televize)

Slaný quiche — Labutě z odpalovaného těsta — Sušenkové dioráma

Loading

Peče celá země 2 – 4.díl

Přidej hodnocení

Peče celá země 2

V dalším díle druhé řady se soutěžící zapletou s vánočkou, v technické výzvě se utkají s indiánky a v kreativní výzvě upečou španělskou empanadu. Peče celá země pokračuje!…(Česká televize)

Vánočka — Indiánci — Empanada

Loading

Peče celá země 2 – 3.díl

Přidej hodnocení

Peče celá země 2

V dalším díle druhé řady předvedou soutěžící svůj recept na palačinkový dort, v technické výzvě se utkají se stavbou střechy a stavět budou i kreativní výzvě, tentokrát z perníku. Peče celá země pokračuje!…(Česká televize)

Palačinkový dort — Střecha — Perníková stavba

Loading

Peče celá země 2 – 2.díl

Přidej hodnocení

Peče celá země 2

V dalším díle druhé řady předvedou soutěžící svůj recept na tvarohový dort, v technické výzvě se utkají s pečením rohlíků a housek. V kreativní výzvě pak vyrobí dortová lízátka. Peče celá země pokračuje!…(Česká televize)

Tvarohový dort — Rohlíky a housky — Dortová lízátka

Loading