Peče celá země – 10.díl

5/5 - (1 {hlasů})

 

Soutěž o nejlepšího amatérského pekaře a cukráře jde do finále! Kdo se bude moci titulovat Mistr 2020?. Pořadem provází V. Kopta a T. Bebarová(Česká televize)

Peče celá země – 9.díl

5/5 - (1 {hlasů})

 

Soutěž o nejlepšího amatérského pekaře a cukráře pokračuje! V semifinálových výzvách se setkají dva neslučitelné faktory: krémové náplně a horké počasí. Pořadem provází V. Kopta a T. Bebarová(Česká televize)

Peče celá země – 8.díl

5/5 - (1 {hlasů})

 

Soutěž o nejlepšího amatérského pekaře a cukráře pokračuje! V osmé epizodě nás čekají unikátní dezerty z Česka, Velké Británie a Nového Zélandu. Pořadem provází V. Kopta a T. Bebarová(Česká televize)

Peče celá země – 7.díl

5/5 - (1 {hlasů})

 

Soutěž o nejlepšího amatérského pekaře a cukráře pokračuje! Tentokrát budeme ochutnávat nejtradičnější českou klasiku. Pořadem provází V. Kopta a T. Bebarová(Česká televize)

Peče celá země – 6.díl

5/5 - (1 {hlasů})

 

Soutěž o nejlepšího amatérského pekaře a cukráře pokračuje! Tentokrát se přesvědčíme, že cukrárna může vzniknout na každé kuchyňské lince. Pořadem provází V. Kopta a T. Bebarová(Česká televize)

Peče celá země – 5.díl

5/5 - (1 {hlasů})

 

Soutěž o nejlepšího amatérského pekaře a cukráře pokračuje! Páté kolo nabídne tradiční i netradiční pochoutky největších křesťanských svátků v roce – Velikonoc. Pořadem provází V. Kopta a T. Bebarová(Česká televize)

Peče celá země – 4.díl

5/5 - (1 {hlasů})

 

Soutěž o nejlepšího amatérského pekaře a cukráře pokračuje! V této epizodě si zavzpomínáme na poezii chutí mléčných barů. Pořadem provází V. Kopta a T. Bebarová(Česká televize)

Peče celá země – 3.díl

5/5 - (1 {hlasů})

 

Soutěž o nejlepšího amatérského pekaře a cukráře pokračuje! Tentokrát ochutnáme koláče našich babiček. Pořadem provází V. Kopta a T. Bebarová(Česká televize)

Peče celá země – 2.díl

5/5 - (1 {hlasů})

 

Další díl světoznámé a oceňované soutěže pro amatérské pekaře a cukráře! Nechte se okouzlit tím nejtradičnějším, co se u nás doma peče. Pořadem provází V. Kopta a T. Bebarová(Česká televize)

Peče celá země – 1.díl

5/5 - (1 {hlasů})

 

Světoznámá a oceňovaná soutěž pro amatérské pekaře a cukráře konečně startuje také u nás! Nechte se okouzlit tím nejtradičnějším, co se u nás doma peče. Pořadem provází V. Kopta a T. Bebarová(Česká televize)