Pět mrtvých psů – 3.díl

3.5/5 - (2 {hlasů})

Pět mrtvých psů

Paralelně s týmem Výrové vede pátrání Kristýna Horová coby obyčejná uniformovaná pochůzkářka. Její snaha je zprvu jejím nerudným nadřízeným kapitánem Průchou zpochybňována. Proto Kristýna vyhledá pomoc bývalého šéfa, nyní předčasně penzionovaného plukovníka Vitouše. Vitouš si ve vynuceném důchodu přivydělává jako správce tenisových kurtů. Protože se nudí a stýská se mu po detektivní práci, nadšeně se k pátrání Kristýny připojí. Zdánlivě nesouvisející případy mrtvých psů a zmizelých medvědů se záhy začínají dramaticky propojovat. Tak se rozdělený tým majorky Výrové opět setkává a spojuje své síly, aby společně vyřešil spletitý příběh nelegálního kšeftování se zvířaty, jejich týrání, ale také vražedných útoků…(Česká televize)

 

Loading

Pět mrtvých psů – 2.díl

2.7/5 - (2 {hlasů})

Pět mrtvých psů

Východiskem této nové detektivní minisérie se opět stala předloha Michala Sýkory, kterou pro televizní obrazovku adaptoval scenárista Petr Jarchovský. Režie se opět ujal Jan Hřebejk, který režíroval již úspěšnou sérii Případ pro exorcistu…(Česká televize)

 

 

 

Loading

Pět mrtvých psů – 1.díl

3.2/5 - (2 {hlasů})

Pět mrtvých psů

Detektivní tým vedený Marií Výrovou je přivolán k neobvyklému případu: ze zoologické zahrady v Olomouci záhadně zmizí tři živí medvědi. Během nočního přepadení ostrahy organizovanou skupinou maskovaných pachatelů zemře vrátný. Rozjíždí se rozsáhlé pátrání po možných motivech bizarní loupeže velkých šelem. Stopy vedou k organizátorům psích zápasů a k nelegálním obchodníkům se vzácnými zvířaty a černému trhu s produkty tradiční asijské medicíny. Prověřováni jsou zejména zaměstnanci zoologické zahrady, u kterých existuje podezření z napojení na organizovaný zločin…(Česká televize)

 

Loading