Pizza Boy – 11.díl – Hergot

3/5 - (1 {hlasů})

Vím, že jsem v tom stavu neměl sedat za volant. Jenže pizza se sama nedoveze. A najednou…najednou se ocitneš na místě, který jsi nikdy předtím neviděl. A to, co tam zažiješ, jsi nikdy předtím nezažil. Otázka zní: peklo, nebo ráj?…(Stream.cz)

Pizza Boy – 10.díl – Raketa

2.5/5 - (1 {hlasů})

Co se stane, když vyzkoušíte jednu neobyčejnou novinku z biofarmy, co vás hodí do trochu jiný dimenze? Když ji donese takovej znalec jako je Vilém, vždycky to smrdí krutojízdou…(Stream.cz)

Pizza Boy – 8.díl – Matka

3/5 - (1 {hlasů})

Kdo mě dokáže vždycky spolehlivě vytočit? Ani šéfová, ani monstra, ale MATKA. Její nátlakový metody jsou drsný, její lsti pečlivě promyšlený. V lásce a ve válce je všechno dovoleno – to je její motto…(Stream.cz)

Pizza Boy – 5.díl – Rande

3.5/5 - (1 {hlasů})

Sbalil jsem jednu herečku. Trochu jsem jí lhal o tom, co dělám. A musím ji v tom samozřejmě nechat. Co by asi řekla na poslíčka pizzy? To je pro ni naprosté dno společnosti. Na druhou stranu, je to fakt strašná slepice…(Stream.cz)

Pizza Boy – 3.díl – Vilém

3/5 - (1 {hlasů})

Myslíte, že dělám poslíčka pizzy jen tak pro nic za nic? Já?! Jasně, že ne – je v tom něco víc. A je to tak trochu nelegální. Ale člověk si musí nějak přilepšit. Prostě…abyste pochopili, o co jde, musíte poznat Viléma, kterej má napojení na pražskou kulturní scénu…(Stream.cz)

Pizza Boy – 1.díl – Monstra

3.5/5 - (1 {hlasů})

Mireček je poslíček, kterého v práci nezajímá nic jiného, než dovézt zákazníkům včas pizzu a přijít si na nějaké to dýško. Nebýt šéfové, co pořád prudí a nutí podřízené sbírat ohodnocení ve formě hvězdiček. Ty je nutné mít, jinak člověk vyfasuje monstra – ty nejšílenější a nejotravnější zákazníky. Ale s nimi zase člověk zažije spoustu dost nevšedních situací…(Stream.cz)