Pizza Boy – 12.díl – Osvícení

2.5/5 - (1 {hlasů})

5krokový plán, jak sbalit jakoukoliv holku. Určeno pro všechny zoufalce, kteří nemají peníze, slávu ani sex-appeal. Úspěch zaručen…(Stream.cz)

Pizza Boy – 11.díl – Hergot

3/5 - (1 {hlasů})

Vím, že jsem v tom stavu neměl sedat za volant. Jenže pizza se sama nedoveze. A najednou…najednou se ocitneš na místě, který jsi nikdy předtím neviděl. A to, co tam zažiješ, jsi nikdy předtím nezažil. Otázka zní: peklo, nebo ráj?…(Stream.cz)

Pizza Boy – 10.díl – Raketa

2.5/5 - (1 {hlasů})

Co se stane, když vyzkoušíte jednu neobyčejnou novinku z biofarmy, co vás hodí do trochu jiný dimenze? Když ji donese takovej znalec jako je Vilém, vždycky to smrdí krutojízdou…(Stream.cz)

Pizza Boy – 9.díl – Test věrnosti

2.5/5 - (1 {hlasů})

Jedna herečka, co si mě oblíbila až moc – Anetka – se rozhodla dát mi sodu před půlkou národa. Z neskutečný šlamastyky mě vytáhl…Arnold Schwarzenegger! Díky, Arnie! Bye, Anetko!…(Stream.cz)

Pizza Boy – 8.díl – Matka

3/5 - (1 {hlasů})

Kdo mě dokáže vždycky spolehlivě vytočit? Ani šéfová, ani monstra, ale MATKA. Její nátlakový metody jsou drsný, její lsti pečlivě promyšlený. V lásce a ve válce je všechno dovoleno – to je její motto…(Stream.cz)

Pizza Boy – 7.díl – Kauza Boris

3/5 - (1 {hlasů})

Jsem sice pizza boy, ale občas funguju i jako taxikář. Když se mi dobře zaplatí. A ministr Skočdopole zaplatil slušně. Ale vůbec se mu to nevyplatilo, chudákovi…(Stream.cz)

Pizza Boy – 6.díl – Piccolo Tesoro

2.5/5 - (1 {hlasů})

Na začátku byla jen nevinná donáška pizzy. Pak se to trochu zvrtlo. Pizza boy, liliput, jeho žena a její milenec…(Stream.cz)

Pizza Boy – 5.díl – Rande

3.5/5 - (1 {hlasů})

Sbalil jsem jednu herečku. Trochu jsem jí lhal o tom, co dělám. A musím ji v tom samozřejmě nechat. Co by asi řekla na poslíčka pizzy? To je pro ni naprosté dno společnosti. Na druhou stranu, je to fakt strašná slepice…(Stream.cz)

Pizza Boy – 4.díl – Pepperoni

3/5 - (1 {hlasů})

Ono se řekne poslíček…jenže práce poslíčka není pro každýho. Musíte totiž vycházet se spoustou magorů, a někdy musíte zastat dokonce i roli psychologa a anděla strážného…(Stream.cz)

Pizza Boy – 3.díl – Vilém

3/5 - (1 {hlasů})

Myslíte, že dělám poslíčka pizzy jen tak pro nic za nic? Já?! Jasně, že ne – je v tom něco víc. A je to tak trochu nelegální. Ale člověk si musí nějak přilepšit. Prostě…abyste pochopili, o co jde, musíte poznat Viléma, kterej má napojení na pražskou kulturní scénu…(Stream.cz)

Pizza Boy – 2.díl – Hozené rukavice

3/5 - (1 {hlasů})

Kromě rozvážení pizzy mám spoustu zájmů, mimo jiné taky docela rozumím boxu. A jak se říká, štěstí přeje připraveným. A to já byl. Připravený koučovat…(Stream.cz)

Pizza Boy – 1.díl – Monstra

3.5/5 - (1 {hlasů})

Mireček je poslíček, kterého v práci nezajímá nic jiného, než dovézt zákazníkům včas pizzu a přijít si na nějaké to dýško. Nebýt šéfové, co pořád prudí a nutí podřízené sbírat ohodnocení ve formě hvězdiček. Ty je nutné mít, jinak člověk vyfasuje monstra – ty nejšílenější a nejotravnější zákazníky. Ale s nimi zase člověk zažije spoustu dost nevšedních situací…(Stream.cz)