Plastická chirurgie s. r. o. – 13.díl – Escobar Gallardo

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Sean s Anestezioložkou operují další ženu- vyjímají jí implantáty s drogami. Je to tento měsíc již 10. pacientka a Sean chce vědět, kdy to skončí. Bohužel drogový boss jen říká, kdy bude „další zásilka“. Christian je u Merrilla, kde je také Kimber. Ta je s Merrillem zasnoubená, užívá si jeho bohatství (a drogy). Christian jí říká, jak klesla, a tvrdí, že se sám změnil, protože čeká dítě. S Merrillem pak probírá titulní stránku, kde je Kimber a tvrzení, že je Merrillovým dílem. On ale říká, že nic nestáhne a je to jen začátek- chce mu přebrat klienty levnějšími cenami a tak ho zlikvidovat- dostat z města.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. – 12.díl – Antonia Ramos

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Na kliniku přichází klientka, která je po zvětšení prsou- v Bogotě jí dali dvojité implantáty! Teď se jich chce zbavit, Christian jí rád vyhoví. Se Seanem ji operují, ale přichází boss drogového kartelu, který říká, že implantáty chce- pašuje v nich heroin! Jeho obchody tím nekončí, ženu chce takto použít znovu! Sean a Christian říká, že to nemůže, ale on je ujišťuje, že jistě může- vydírá je, protože ví o smrti pacienta, kterého se zbavili. Ten muž mu ukradl peníze, které zaplatil za změnu obličeje. I peníze chce zpátky- 300.000 dolarů! Oni tolik peněz nemají, ale to zločince nezajímá a do rukou bere fotku Julie.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. – 11.díl – Montana, Sassy a Justice

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Na kliniku přichází nová klientka, ráda by vylepšení svých „kotlýtek“. Lýtka má jaksi rovná, také má křečové žíly. Sezení přeruší příchod Giny, která má pro Christiana novinku- prý je s ním těhotná! Má za sebou již 2 potraty a toto může být poslední šance mít dítě- proto si ho chce nechat. Po Christianovi chce pomoc- jak finanční, tak osobní. Do týdne chce jeho vyjádření. On to probírá se Seanem, baví se také o Megan a oslavě narozenin Seanovy dcery. Julia Christiana na oslavě nechtěla. On po operaci lýtek přesto koupí klec s andulkou, kterou veze dívce- je její kmotr. Baví se s Julií, která si ho drží od těla, měl by si založit svou rodinu a Julie už si nevšímat.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. – 10.díl – Adelle Coffin

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Christian v úvodu dílu přišívá utržené dva prsty, jenže je prohodí, a tak jeho práci Sean napravuje. Navrhuje, že by si měl Christian vzít dovolenou, ale on sám ví, že nejde o únavu- prostě není tak dobrý chirurg. Sean s Megan jsou na konzultaci u lékaře kvůli její rakovině, hledají nějakou novou terapii, ale vyhlídky nejsou dobré. Na klinice jsou další klienti- starší pár, který chce omladit přirození. Žena Christiana vydírá- zřejmě jí v minulosti zpackali nějakou operaci, a tak chce vše zadarmo.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. – 9.díl – Sophia Lopez II

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Christian s Kimber slaví 3 měsíce spolu, a to u Merilla- doktora, který je tu Christianovi konkurencí. Mají spolu nějaké obchody a od Merilla přichází další nabídka- Kimber se mu zalíbila a Christian to s ní stejně nemyslí nikterak vážně. Merill navrhuje výměnu- Kimber za jeho Lamborghini! Na kliniku přichází znovu Sofia Lopezová- původně muž, nyní požaduje celou „konverzi pohlaví“. Probírá takové rozhodnutí s doktorem i anestezioložkou, ale zdá se být rozhodnutá. Matt je u dívky v kómatu, kterou srazil vozem, sleduje u ní pohyb prstů! Jde to říct otci (Sean), ten zrovna vyšetřuje Megan- její prsa. Svůj poměr musí skrývat o něco lépe.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. – 8.díl – Cara Fitzgerald

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

V úvodu Matt s židovským kamarádem kouří marihuanu, poté se projíždí autem a srazí ženu- řídí Matt. Tělo je ale odmrštěno mimo silnici, a když ho nenajdou, odjíždí. Doufají, že šlo o zvíře. Druhý den je zpráva v novinách- 16letou studentku Caru Fitzgeraldovou našel bezdomovec- je zraněná v nemocnici. Na klinice je klientka, která chce změnit nos- má ho po otci, který jí zneužíval. Christianovi a psycholožce se zdá, že je to spíše psychologický problém, žena je podrážděná a zjevně plná nenávisti. Matt s kamarádem zjišťují informace o sražené studentce, u nehody nebyli svědci a oni by rádi věděli, jestli je ona náhodou neviděla. V jejím stavu ale jistě nepromluví.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. – 7.díl – Cliff Mantegna

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

V úvodu Kimberly realizuje Christianovy sexuální představy- hraje si na prostitutku. Nepohodlí v autě ale jejich plán naruší. Na kliniku přichází pan Mantegna, který se chce zbavit příliš velkých prsou. Dělá swingers party a prsa jsou důvodem, proč je odmítán. Christianovi říká o „Scéně“, což je jedna z největších swingers akcí, nyní má být zde v Miami a Christian by se tam díky svému zevnějšku jistě dostal. Nasadil mu brouka do hlavy… Seanova žena Julia se baví s mladším spolužákem, ten jí žádá, jestli by mu nezařídila praxi u manžela- chtěl by být plastický chirurg. Ona s tím nemá problém, zeptá se.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. – 6.díl – Megan O’Harová

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

V úvodu přichází nová klientka, hodně zhubla a visí na ní kůže. Chce se jí zbavit, čeká jí schůzka s mladým mužem, se kterým chodí už několik měsíců- na dálku. Sean se vrací domů, kde usne u televize, ráno ho budí syn Matt a probírají, že matka potratila. Julia to nese překvapivě dobře, ale na Seanovi je vidět, jak je zdrcený. Christian hlásí policistovi, že mu někdo posprejoval auto (nápis hovado), přemýšlí, kdo by to mohl být. Jedna klientka ho úplně nemusela, ale ta spáchala sebevraždu! Christian obviňuje psycholožku a jde si s ní o tom promluvit, nakonec se ale klasicky handrkují a nakonec si užijí.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. – 5.díl – Kurt Dempsey

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

V úvodu přichází noví klienti- muž si chce nechat změnit oči na „Asijské“, protože partnerka je Japonka a její matka nepřijme nikoho, kdo vypadá jinak. Seanova žena (Julia) zjišťuje, že je těhotná, zřejmě ani tentokrát tedy nedostuduje medicínu, jak si celý život přeje. Christian je se dvěma kamarády v klubu „na lovu“, baví se a brzy si vybírá svou další „oběť“. Další den Julia pokračuje ve studiu a zvládá další zkoušku, Sean odstraňuje tetování a Christian jde za párem, který potřebuje zákrok- žena je po autonehodě a potřebuje spravit nos. Sean se zpět doma dozvídá, že je žena těhotná, je to trochu nečekané, a tak má nad čím přemýšlet.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. – 4.díl – Sofia Lopez

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

V úvodu přichází klientka, která natáčí filmy pro dospělé. Zjevně je poněkud naivní a potřebuje odstranit modřinu z pozadí. Sean upozorňuje, že mají 2 měsíce plno, ale Christian slibuje hned další čtvrtek (doufá, že to přinese další klientky z oboru). V Miami mají konkurenci a nechce přijít o klienta. Seanova žena nastoupila zpět na vysokou školu, čekají ji první přednášky. Kvůli tomu ráno odmítne Seanovy pokusy o to, mít sex. Na přednášce se setká se známou, ta je ale v roli přednášející. Také se dá do řeči s dalším studentem- sympatickým mladíkem.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. – 3.díl – Nanette Babcock

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Po shrnutí předchozích dílů se dostáváme k pohovoru mezi Christianem a imitátorem Michaela Jacksona Diamondem o počtu jeho operací v minulosti, následuje jeho rozhovor se stálou klientkou Heddou Grubmanovou, která požaduje lepší prostěradla na rekonvalescenci. Následujeme Seana domů, kde ten prohlíží Mattovu samo obřízku a shledává, že operaci pokazil a musí se udělat nová, večer, u něj v ordinaci. Po úvodních titulkách se dostáváme k Chrisově pohovoru s Nanette Babcockovou, která by na sobě chtěla změnit velké množství věcí, k pohovoru se připojuje i nová psycholožka Grace, Chris operaci přislíbí.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. – 2.díl – Mandi/Randi

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Po shrnutí děje v předchozím dílu se dostáváme o 6 týdnů do budoucnosti na operační sál, kde Sean operuje poškozené poprsí. Poté se s Christianem setkává s novými pacienty, dvojčaty Mandi a Randi Danteovými, které už nechtějí vypadat stejně a domlouvají se s nimi na možných změnách. Následuje rozhovor Seanovi rodiny při snídani a poté Christianova návštěva solária kde se Chris pokusí svést ženu. Sean se později setkává na oběd s psycholožkou dvojčat a probírá s ní jejich rozhodnutí změnit se. Následujeme Seanova syna Matta a jeho přítelkyni Vanessu probírající jeho přirození a přítomnost předkožky na něm.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. – 1.díl – Muž dvou tváří

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Z nového klienta se vyklube uprchlík před zákonem nebo možná kartelem, Christian ale jeho lest prokoukne. Využije toho a na neobvyklém případu vydělá více než desetinásobek běžné ceny. Později zkouší své štěstí u modelky, kterou zaujme až informace, že je Christian plastický chirurg. Po vášnivé noci jí nabídne zdokonalení, ona má nyní dvouměsíční volno, které by takto využila. To Seanův sexuální život je na bodu mrazu, jeho manželství je dávno nudným stereotypem. Má malou dcerku a dospívajícího syna, všichni už se naučili španělsky, jen on (Sean) je jaksi pozadu.

Loading