Polda 4 – 16.díl – Nebezpečná hra

3.5/5 - (2 {hlasů})

Polda

Michal udělal chybu, kvůli které má teď Fišer problémy. Michal musí ale hned řešit jiný případ. Oběť byla zavražděna na svoje narozeniny, Matyáše Pachla pravděpodobně někdo prohodil vitrínou. Aby Michal s Juniorem dopadli pachatele, budou muset zorganizovat akci v kasínu, které se s potěšením zúčastní také Táňa. Junior se dostane do Fričovy léčky a přes něj se Frič snaží vydírat Michala…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 15.díl – Přes moji mrtvolu

Přidej hodnocení

Polda

Na parkovišti před policejní stanicí se objevila zhroucená šestnáctiletá dívka, která tvrdí, že zavraždila svou matku. Tělo oběti ale zmizelo a na místě činu není ani stopa po vražedné akci. Eliška se vrací z Ameriky, Michal je z toho zmatený a dělá si naděje. Také Mráz je šťastný, těší se, že si Elišku získá. Když se Eliška nakonec objeví, Michal i Mráz jsou překvapeni…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 14.díl – Výhodná investice

Přidej hodnocení

Polda

Známý fotbalista Saša Moravec se stává hlavním podezřelým, když je na jeho zahradě zavražděn zahradník. Michal s Juniorem ho ale nemůžou vyslechnout, protože vzápětí zmizel. Oběť byla postřelena do zad, jak je ale možné, že na místě nebyl nalezen projektil? Mohlo jít o pomstu manžela, který právě zjistil, že manželka má poměr s jejich zahradníkem?…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 13.díl – Dnes zavřeno

Přidej hodnocení

Polda

Vanda se probouzí v bytě, ke kterému přijíždí policie, protože je to místo činu. Než se zásahovka stihne dostat dovnitř, vystrašená Vanda zmizí. Obětí je advokát Inger, byl zavražděn úderem do hlavy. Jak se Vanda dostala do bytu, který se stal místem činu? A jakou spojitost může mít s případem fakt, že syn oběti je majitel domu, kde má Vanda svou hospodu? Vanda je v ohrožení, případ totiž přebírá státní zástupce Machek…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 12.díl – Detektivka

Přidej hodnocení

Polda

Na konci provozní doby v knihovně někdo zaútočil na knihovnici hasicím přístrojem. Mohl to být zákazník, se kterým měla knihovnice poměr, nebo to byla nehoda, ke které došlo při loupeži? Může Michala s Juniorem zavést na stopu důkazní materiál, jímž jsou žetony, které se našly u oběti? Táňa se chová podezřele, vypadá to, že píše svou vlastní detektivku. Michalovi to vrtá hlavou a snaží se zjistit, o co jí jde…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 11.díl – Zlatý důl

Přidej hodnocení

Polda

Michal s Juniorem přebírají případ kladenské kriminálky. V dolech na Kladně se našel mrtvý horník. Oběť utržila ránu těžkým předmětem do hlavy, na pracovní úraz to nevypadá. Jak se u oběti objevila hrouda zlata? Má ve smrti prsty někdo z jeho kolegů? Michal těžce nese nadcházející svatbu Vandy a Fišera, jeho útočiště v hospodě teď totiž narušuje Fišer a všechno se tu mění…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 10.díl – Pomsta

Přidej hodnocení

Polda

V bance, kde pracuje Míša, dojde k přepadení. Dozví se Michal včas, že je jeho dcera v nebezpečí? Snaží se někdo Michala vydírat anebo je Míšin únos náhoda? K dopadení kriminálníka bude zapotřebí pomoc malého autistického chlapce. A Junior se stále snaží zatajit před svojí matkou, že pracuje jako kriminalista…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 9.díl – Měl jsem je všechny

Přidej hodnocení

Polda

Byl zavražděn producent pornofilmů Jiří Fejfar, v jeho moderní vile ho našla uklízečka. Mohla být vrahem šéfredaktorka módního časopisu, které Fejfar dlužil půl milionu? Jak do všeho zapadá symbol černé luny? Stopy případu nás vedou ke skupině feministek. Michal se chová podezřele, málo jí a přestává kouřit. Kolegové o něj mají starost…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 8.díl – Kdo míří vysoko

Přidej hodnocení

Polda

Michalovo tajemství je prozrazeno, bude teď muset přesvědčit Juniora, aby do jeho osobního vyšetřování nijak nezasahoval. Policistka Doležalová vypadla z okna ve třetím patře policejní školy. Šlo o sebevraždu, anebo důmyslnou vraždu? Je možné, že její smrt souvisí s dobrými výsledky u zkoušky do zásahovky? A Michal se snaží přesvědčit Fišera, aby mu pomohl k přešetření případu, který souvisí s Fričem…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 7.díl – Dům radosti

Přidej hodnocení

Polda

Na Michalově chatě probíhá souboj dvou tvrdých hlav, Michal chce získat svoje informace a udělá pro to cokoliv. Výslech ale přerušuje případ. V místním domě radosti se našel mrtvý klient. Má v případu prsty jedna ze společnic? Kam zmizel Mráz v době, kdy má být u případu? A dostane se Fryč ze zajetí bez toho, že by musel před Michalem promluvit?…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 6.díl – Ať shoří

Přidej hodnocení

Polda

Před vilou, kde probíhala svatební oslava, shořelo auto se ženou uvnitř. Je náhoda, že obětí je exmanželka ženicha? Může mít s případem souvislost parta anarchistů, kteří po městě zapalují auta? A jak do případu zapadá zmizelá soška malého amorka? I když se to Mráz snaží zatajit, Michal přijde na to, že má narozeniny, proto mu také přichystá náležitou oslavu…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 5.díl – Slušná čtvrť

Přidej hodnocení

Polda

U dětského hřiště zemřel bezdomovec, a pravděpodobně to nebylo jen na následky pádu poté, co do něj strčil jeden z obyvatelů čtvrti. Může mít v jeho smrti prsty místní organizace proti bezdomovcům? Táňa musí s každým zaměstnancem projít psychologické testy, ale Michal s Juniorem se tomu neustále vyhýbají. Michal stále na vlastní pěst pátrá po muži s hadem na předloktí…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 4.díl – Bez rozloučení

Přidej hodnocení

Polda

Zatímco se Michal snaží neustále dopátrat Fryčova tajemství, objevuje se nový případ. Na malém parkovišti explodovalo auto spolu s obětí, ale vypadá to, že případ mají přebrat policajti z jiného oddělení. Věří Michal mafiánským teoriím svých kolegů, nebo se vrhne na případ sám bez jejich vědomí?…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 3.díl – Cena za život

Přidej hodnocení

Polda

V autodílně byl zavražděn mechanik Alexandr Král, našlo se u něj telefonní číslo na kliniku doktora Šlechty, doktor ale popírá jakýkoliv kontakt s obětí. Jakou spojitost s tím vším má rodina lesbického páru se synem? Michal se rozhodl, že Juniorovi pomůže v hledání žen, ale nakonec stejně oba skončí sami u piva…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 2.díl – Hřebík v srdci

Přidej hodnocení

Polda

Soukromý detektiv Jan Šíma se našel mrtvý v zaparkovaném autě před bývalou nemocnicí. Ve městě byl pracovně a pátral po třech ztracených dodávkách zásilkové služby. Kdo po detektivovi střílel nastřelovačkou hřebíků? A proč se v místních domovech důchodců najednou objevilo plno anonymních darů? Michal s Juniorem mají rozhodně nad čím přemýšlet…(TV Prima)

Loading

Polda 4 – 1.díl – Hon začíná

Přidej hodnocení

Polda

Na parkovišti v autě se našel zastřelený taxikář, případ spolu s Andrejem řeší i nová posila oddělení, Vojtěch Urban alias Junior. Michalovo klidné soužití s přírodou na chatě v lese přeruší Andrej s novou zprávou: střelná zbraň, která byla použita při postřelení Michala se teď znovu objevila v akci. Ačkoliv by si na oddělení všichni přáli, aby se Michal vrátil do práce, on se raději pouští do vyšetřování vlastního případu. Zjistí, kdo je tajemný muž s hadím tetováním?…(TV Prima)

Loading