Polda 6 – 8. díl – Konec

5/5 - (1 {hlasů})

Polda 6

Smrt majitele barber shopu odhaluje nepředvídatelné vazby v módní městské komunitě, které naši detektivové musí prozkoumat a porozumět, abychom objasnili motivy vraždy. Michal se rozhoduje, zda zůstat u policie. S Terezou udržují vztah na dálku, ale oběma se to nelíbí. Michal ví, že tím je třeba se vypořádat…(PRIMA TV)

Loading

Polda 6 – 7.díl – Podvodníci

Přidej hodnocení

Polda 6

Mrtvola muže hozená z mostu do řeky je samé tajemství. Teprve po odhalení jeho pravé totožnosti začínají kriminalisté objevovat stíny z minulosti a příčiny vraždy. Andrej je zklamaný, protože nikdo ze známých a přátel s ním nechce slavit narozeniny. A Michal se musí rozhodovat, jestli vyhoví Tereze, které s ním nechce napořád bydlet v lese…(PRIMA TV)

Loading

Polda 6 – 6.díl – Sex, drogy, rock´n´roll

4/5 - (1 {hlasů})

Polda 6

 

Rockový život je vždy nekompromisní, i když již trochu vyšel z módy. Zpěvák, který kdysi vládl ve slavné kapele, nyní utrpěl osudný úder od šňůry. Pátrání po jeho vrahu odhaluje detektivům spletité sítě lží a nejasností, které se odehrávají za kulisy blížícího se koncertního turné. A pro Michala se jeho dávný sen stává skutečností, když se ocitá na pódiu se skupinou, kterou obdivoval již od…(PRIMA TV)

Loading

Polda 6 – 5.díl – Dokonalý výhled

Přidej hodnocení

Polda 6

V okouzlujícím sídle se objevuje tělo krásné ženy, a to vede vyšetřovatele do temného světa realitních makléřů s nečekanými metodami. Naši detektivové se musí ponořit do podzemí obchodu s luxusním bydlením. Avšak pro Michalu to není jediná zkouška. Rodiče Terezy totiž pozvali mladý pár na návštěvu, čímž ji čeká ještě náročnější výzva…(PRIMA TV)

Loading

Polda 6 – 4.díl – Jeleni neumějí střílet

Přidej hodnocení

Polda 6

Pro skupinu přátel skončí jejich pravidelná lovecká výprava tragicky. Jeden z nich je zastřelen a zdá se, že se jedná o vraždu. Naši vyšetřovatelé prozkoumávají minulost a postupně odhalují, že motivem pro vraždu mohlo být více lidí z okolí oběti. Vanda a Fišer se mezitím snaží prosadit na internetu jako influencerové. A Michal, jak se zdá, změnil svůj postoj k asistentce pana Mráze….(PRIMA TV)

Loading

Polda 6 – 3.díl – Mistrovské dílo

Přidej hodnocení

Polda 6

Mrtvý malíř byl komerčně úspěšným umělcem a těšil se i oblibě u žen. Důvod nenávidět ho měla spousta lidí. Kdo z jeho smrti měl ale největší prospěch, to musí odhalit naši kriminalisté. Michal Bříza se navíc ve světě moderního umění tentokrát pohybuje se suverenitou, která nás překvapí…(PRIMA TV)

Loading

Polda 6 – 2.díl – Odpal

Přidej hodnocení

Polda 6

V nejaktuálnějším dílu oblíbeného seriálu neúnavný poručík Bříza stále pronásleduje zločince naplno, aniž by dbal na ustálené postupy či politickou korektnost. Na golfovém hřišti je objevena mrtvola majitele klubu a zdá se, že se jedná o více než jen smutnou náhodu. Co by mohl být motivem vraždy – peníze nebo osobní vztahy? Naši detektivové se musí přizpůsobit prostředí, ve kterém se necítí zcela jako doma. Michalův klid je navíc narušen děním dřevorubců v okolí jeho chaty. A Mráz je zase pohlcen svou schopnou asistentkou…(PRIMA TV)

Loading

Polda 6 – 1.díl – Křídla spravedlnosti

4/5 - (1 {hlasů})

Polda 6

Vyšetřování zavede detektivní tým do zákulisí natáčení televizního seriálu, kde se stala vražda scenáristky. Během pátrání se postupně odhalují složité vztahy mezi členy filmového štábu a odolávání svodům showbyznysu je střídavě úspěšné. Všichni budou překvapeni novým asistentem pana…(PRIMA TV)

Loading