Policie Modrava 4 – 8.díl – Případ neznámé ženy

5/5 - (1 {hlasů})

Policie Modrava 4

V lese za šumavskou vesnicí Podlesí se v mělkém hrobě najde nahé tělo mladé ženy. Někdo ji zavraždil a tvář jí polil kyselinou, aby znesnadnil její identifikaci. Policie z Kašperských Hor se nemá čeho chytit, jejich jedinou stopou je malé tetování na ženiných zádech. Brzy zjišťují, že se jedná o pohřešovanou Alenu Kloudovou, která pracovala jako zdravotní sestra v klatovské nemocnici. Motiv mohl mít jak její bývalý přítel, tak partner její matky, který ji v minulosti sexuálně obtěžoval. Zároveň je tu majitel nedaleké chaty Blažek, který mladým dívkám zprostředkovával práci v Německu. Zabil ji někdo z těchto tří mužů, nebo za její smrtí stojí někdo další?..(TV NOVA)

Loading

Policie Modrava 4 – 7.díl – Nešťastný vztah

Přidej hodnocení

Policie Modrava 4

Pan Matoušek, který pracuje jako údržbář na hradě Rabí, ohlásí zmizení své přítelkyně Aleny Sekalové. Policisté zjistí, že ji z hotelu, kde pracovala, vyhodili, protože německým turistům dohazovala na pokoje své kamarádky. Manžel jedné z nich jí pak vyhrožoval, nebyl ale jediný. Policisté objeví v jejím mobilu výhrůžnou nahrávku od jakéhosi Romana, jeho identitu se jim však nedaří zjistit. Pak ale rybáři najdou utopenou Alenu v rybníce nedaleko její chaty. Kruh podezřelých se rozšíří, když policie vypátrá tajemného Romana z Aleniny nahrávky a také biologického otce jejího syna Ládíka. Který z mužů v Alenině okolí měl důvod se jí zbavit?..(TV NOVA)

Loading

Policie Modrava 4 – 6.díl – Peníze na střeše

Přidej hodnocení

Policie Modrava 4

Zdravotní sestřička Blanka, která objíždí starší pacienty v pošumavských vesnicích, najde mrtvou důchodkyni Marii Štěpánkovou. Policisté zjistí, že ji někdo nejprve omráčil pohrabáčem a následně udusil polštářem. S největší pravděpodobností šlo o loupežnou vraždu, protože vrah si odnesl tři sta tisíc korun v hotovosti. Vyšetřování se soustředí hlavně na vesnici Záhoří, na příbuzné a známé důchodkyně a na ty, kteří se ocitli ve finanční nouzi. Důležitým zdrojem informací se stane místní hospoda, která sehraje významnou roli v překvapivém finále vyšetřování..(TV NOVA)

Loading

Policie Modrava 4 – 5.díl – Mrtví do hospody nechodí

Přidej hodnocení

Policie Modrava 4

V pošumavské vesnici Pomezí se stane neobvyklý případ. Dva lidé, důchodce Trojan a šestnáctiletá Lenka, zmizí ve stejný den. Policisté z Kašperských Hor po nich začnou pátrat a vypadá to, že tyto dva pohřešované nic nespojuje. Brzy se však ukáže, že byli oba ve stejnou chvíli na místním hřbitově. Policie je tam totiž najde zavražděné. Někdo je oba zastřelil. Kdo a proč to udělal? Tým Jany Vinické musí tuto neobvyklou záhadu vyřešit..(TV NOVA)

Loading

Policie Modrava 4 – 4.díl – Posel ze světa mrtvých

Přidej hodnocení

Policie Modrava 4

Sestra Pavla Krýzla, dobře situovaného důchodce a starého mládence, přijde oznámit, že se její bratr nevrátil z třítýdenní dovolené na Filipínách. Jana Vinická to nechá prověřit a zjistí, že Krýzl před třemi týdny nikam neodletěl. Vyšetřování vede ke zjištění, že Krýzl díky své dobré finanční situaci půjčoval peníze. Mohlo se tedy snadno stát, že mu někdo z dlužníků nechtěl nebo nemohl dlužnou částku vrátit. Důležitý zvrat ve vyšetřování nastane, když Krýzlova sestra, která se zajímá o psychotroniku, přinese na policii anonymní dopis od „posla ze světa mrtvých“. Ten naznačuje, kde by mohl být Krýzl ukrytý..(TV NOVA)

Loading

Policie Modrava 4 – 3.díl – Muž, který vyrovnal účet

Přidej hodnocení

Policie Modrava 4

Lesáci najdou ráno v lese zastřeleného myslivce, shodou okolností známého advokáta Mareše, který má v nedalekých Hamrech chatu. Mareš žil ve formálním manželství, měl milenku a syna, který studuje v Anglii. Rozhodně ho však neprovázela nejlepší pověst, šel takzvaně „přes mrtvoly“. Jeden z postižených klientů se mu možná chtěl pomstít, jako podezřelý se však překvapivě ukáže i jeho partner v advokátní kanceláři. Anebo je za jeho smrtí žárlivý manžel jeho milenky?..(TV NOVA)

Loading

Policie Modrava 4 – 2.díl – Žena se širokým srdcem

5/5 - (1 {hlasů})

Policie Modrava 4

Mladou ženu Alenu Štěrbovou někdo brutálně umlátil před domkem v Knížecí Huti, když se v noci vracela domů. Byla sice vdaná, ale zároveň měla početné milence – přímo z obce, ale i z Klatov, kde dělala barmanku na diskotéce. Manželovi, otupělému opilci, její milenci podle jeho vlastních slov nevadili. Jana Vinická ale jeho tolerantnímu přístupu moc nevěří. Zahájí tedy rozsáhlé pátrání a policisté začnou hledat muže, kteří se s Alenou stýkali a mohli mít zájem se jí zbavit..(TV NOVA)

Loading

Policie Modrava 4 – 1.díl – Útěk do Tarify

4.8/5 - (15 {hlasů})

Policie Modrava 4

V lese se najde zastřelený muž. Je jím Luděk Švejda, bývalý kriminalista, který musel od policie odejít. Následně si založil bezpečností agenturu, která zajišťuje hlídání samoobsluh a podobných objektů. Švejda se nechal najmout bohatým podnikatelem na sledování jeho manželky. Povedlo se mu opatřit si důkazy, že je opravdu nevěrná, ale jejího manžela ubezpečil o opaku. Vzápětí se však rozhodl jeho manželku vydírat. A nejen ji..(TV NOVA)

Loading

Závěrečná řada Policie Modrava

5/5 - (1 {hlasů})

Policie Modrava 4

Hlavní hrdinka přišla před lety z osobních důvodů z většího města na venkov a přijala uvolněné místo velitele policejní stanice na Šumavě. Musela se ale vyrovnávat s počáteční nepřízní místních policistů, kteří se dlouho nemohli smířit s tím, že jim velí žena. Jana je vtipná, inteligentní a má veselou, optimistickou povahu se smyslem pro humor. Tak se snaží řešit i jednotlivé kriminální případy, které se odehrávají v jejím regionu. A tak tomu bude i v nových osmi epizodách, ve kterých bude vždy řešit nový kriminální případ a na jeho pozadí prožívat i soukromé vztahy. Děj opět doplní svérázné a někdy i humorné figurky horských obyvatel. V seriálu se mísí napětí a tajemství s lidskými osudy, a to vše v autentickém prostředí národního parku Šumava…(TV NOVA)

Loading