Poslední polda 2 – 13.díl – Promarněná šance

Přidej hodnocení

  

Konečně se Mick odhodlal a vyznal Tanje své city. Teď je řada na ní. Jenže ona se bojí, aby opět nebyla zklamaná tak, jako v předchozím vztahu, kdy jí bývalý zlomil srdce. Potřebuje proto čas na rozmyšlenou…(TV Prima)

Poslední polda 2 – 11.díl – Školka hrůzy

Přidej hodnocení

  

Michael bude muset zase jednou využít své nekonvenční metody, aby se dostal na stopu nebezpečné travičky. Dříve nebo později ji dopadne. Jedinou otázkou zůstává, zda vražedkyně mezitím stihne zabít další oběť…(TV Prima)

Poslední polda 2 – 10.díl – O ničem nevím

Přidej hodnocení

  

Žena ztratila paměť poté, co byl zavražděn její přítel, takže vůbec netuší, co se stalo. Mohla ho zabít ona? Na to bude muset najít odpověď Mick…(TV Prima)

Poslední polda 2 – 8.díl – Vražda v kostele

Přidej hodnocení

  

Policista Mick vyšetřuje vraždu, ke které došlo na faře. Prvním podezřelým je samotný farář, který býval kriminálníkem, ale rozhodl se dát na víru. Jenže je vázán zpovědním tajemstvím…(TV Prima)

Poslední polda 2 – 5.díl – Cesta k tobě

Přidej hodnocení

  

Policista Mick vyšetřuje smrt ženy, která se snažila párovou terapií zachránit vztah. Zabil ji manžel, pravý otec jejího syna, nebo psycholog, na kterého se obrátila?…(TV Prima)

Poslední polda 2 – 4.díl – Schránka se smrtí

Přidej hodnocení

  

Vyšetřování vraždy zavede Micka mezi milovníky geocachingu. Pořadatel výletů za hledáním pokladů zneužíval akce k prodeji drog. To se mu stalo osudným…(TV Prima)

Poslední polda 2 – 3.díl – Vražda v kempu

Přidej hodnocení

  

Micka čeká tentokrát vražda v kempu. Mrtvý byl vážně nemocný a moc života mu nezbývalo. Jenže to patrně nevěděla jeho nevěrná manželka. Nebo vražda snad souvisí s politikou…(TV Prima)

Poslední polda 2 – 2.díl – Smrt striptéra

Přidej hodnocení

  

Prospat dvacet let může být docela problém. Mick najednou žije v úplně novém světě a začne z toho mít psychickou krizi. Není si jistý, jestli náhodou už není dědek…(TV Prima)

Poslední polda 2 – 1.díl – Vražda na dálku

4/5 - (1 {hlasů})

  

Michael vyšetřuje vraždu na Divokém západě. Jen nejde tak úplně o západ a vlastně ani divoký, je to polorozbořená osada pro pár snílků, kteří žijí jako ve filmu o kovbojích. Bohužel ani životu snů se nevyhnul zločin(TV Prima)