Poslední sezona – 10.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Poslední sezona

Oblouk vyprávění se uzavírá a postavy příběhu docházejí na konec své cesty. Patrik se paradoxně vrací ke sprejerství, ale tentokrát pro něco úplně jiného než je adrenalin v krvi. Andy konečně uplatní hokejovou tvrdost i ve svém osobním životě a Andrea se nestačí divit. Pan Šíma se konečně dočká svého bohatství, ale v úplně jiné podobě, než si kdy uměl představit. Zkrátka mnohá očekávání se splní, mnohá ovšem ne. Nebezpečí zvané Michelangelo připraví Krolovi nejtěžší chvíle jeho života. Chvíle, v nichž si uvědomí, co to skutečně ta „poslední sezona“ je. Do posledních okamžiků příběhu se musí rozhodovat o své těžké práci, o ženách, které mu stojí po boku, o sobě samém a životě, který se před otevírá. Rozhodne se možná překvapivě, ale je to jeho rozhodnutí, které si na osudu vyvzdoroval. Lidé jako hokejista Jan Krol nemohou jinak…(Česká televize)

Loading

Poslední sezona – 9.díl

Přidej hodnocení

Poslední sezona

Smrt Krolova otce, těžká rána jeho manželství, Macháčkova sebevražda, to jsou krizové chvíle našeho příběhu. Ale přijdou další. Nebezpečná hra Andyho manželky s jeho psychicky narušeným bratrem vyvrcholí a Andrea musí bleskově najít nějaké řešení. Řešení svého problému nachází i kdysi hodný a slušný pan Šíma, kterého jeho velký sen o bohatství přivádí až k apokalyptickému činu. Hokejista Andy ztrácí poslední iluze o svém manželství, zbývá mu jen nemocný bratr. I Krolovi zbývá jen jeho syn Patrik, nešťastně zamilovaný do dívky, traumatizované smrtí sázkaře. Doktorka Zuzana Krásová, druhá žena Krolova života, dostává svou příležitost, stejně jako hokejový klub Olymp, jemuž hrozí sestup. A opět je na Krolovi, aby učinil těžké rozhodnutí, tak typické pro jeho život…(Česká televize)

Loading

Poslední sezona – 8.díl

Přidej hodnocení

Poslední sezona

Trenér Lorenc odmítne Jolanino tvrzení, že s ním strávila noc jen proto, aby zaplatila za šanci pro svého muže. Bude jejich vztah pokračovat? A co vztah Lorence a Krola na hokejovém ledě? Teleckého peníze umožňují Kátě žít a jeho moc a kontakty jí přinášejí exkluzivní práci. Přesto si však zachovává zvláštní hrdý odstup, který bohatého muže mate. Doktor Kníže udělá svou poslední chybu, pan Šíma zcela propadne své pomstě za zmařenou spravedlnost. Hra Andyho manželky s jeho nevyzpytatelným bratrem pokračuje a je čím dál nebezpečnější. Shodou okolností zaslechne Káťa tajnou informaci, která zasáhne do života všem – a která sebou přinese i smrt. Krol položí své ženě poslední otázku. Jak mu na ni odpoví?…(Česká televize)

Loading

Poslední sezona – 7.díl

Přidej hodnocení

Poslední sezona

Poté, co ztratil práci i v hotelu, je Krol zcela na dně a celé město o tom ví. Pan Šíma si zoufá nad nespravedlností světa a od zoufalství není daleko k nenávisti. Mocný muž ledního hokeje Telecký se pokusí získat sázkařovu přítelkyni Káťu. Můžeme hádat, zda uspěje či ne, ale je to muž, zvyklý dostávat, co chce. Andyho manželka Andrea cítí potenciální nebezpečí, že by Michelangelo mohl mluvit. Začne s ním hrát vzrušující, ale velmi nebezpečnou hru. A především – v našem příběhu se objeví nová postava, aby razantně zamíchala už tak složitými osudy hokejisty Jana Krola a jeho ženy Jolany. Vrátí se náš hrdina znovu na led? A co ho to bude stát?…(Česká televize)

Loading

Poslední sezona – 6.díl

Přidej hodnocení

Poslední sezona

Pan Šíma je napínán na skřipci své lži. Pokouší se dovolat spravedlnosti, ale ta je, jak známo, slepá. Zkusí to tedy jinak. Hokejista Andy se nemůže zbavit jistých podezření, ale protože je to on, tak mlčí. Zato majitele klubu Olymp Teleckého silně zaujme sázkařova přítelkyně Káťa, která se díky léčbě a hlavně zvýšenému sebevědomí proměnila ve skutečně nádhernou ženu. Káťa ostatně nezaujme jen Teleckého, ale i mladého Patrika. Krolovo trápení na ledě vrcholí a přijde to, co muselo přijít. Manželé Krolovi se ocitají v situaci, jakou by si ani v nejtěžších snech nedokázali představit. Ani to však není konec všech zkoušek. Zdivočelý Michelangelo nalíčí na Patrika smrtelnou past a otec se synem prožijí nejstrašnější chvíle svého života. Chvíle, v nichž jsou si nejblíže…(Česká televize)

Loading

Poslední sezona – 5.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Poslední sezona

Tentokrát Macháčkovi sázka vyjde, dokonce i ta lidská. Pro Káťu to znamená hodně. Zato pan Šíma je v pasti, kterou si sám přichystal. Sprejer Patrik má malér, ale kdo v jeho věku ho nemá. Michelangelův boj se sprejery se začíná podobat nevyhlášené válce a milostná odvaha Andyho manželky daleko překonává odvahu mužů. Krolovy potíže na ledě pokračují, hokejové štěstí se od něj stále odvrací, udělá chybu, kterou mu jeho dříve tak věrní a oddaní fanoušci krutě spočítají. A nejen jemu, i jeho synovi. Do dříve šťastné rodiny slavného hokejisty padá hluboká tíseň z toho, co neodvratně přichází. A velké věci se nejspíš odehrají i v rodině pana Šímy?…(Česká televize)

Loading

Poslední sezona – 4.díl

Přidej hodnocení

Poslední sezona

Pan Šíma zahraje svou velkou hru, která mu má vrátit manželku. I Krolovo manželství se ocitá na napjatém laně – není nic horšího, než když manželka a milenka setkají. Problémy sázkaře Macháčka a jeho drogově závislé přítelkyně Káti neustále narůstají, každý další je vždycky horší než ten předchozí. I mladému Patrikovi se nevyhne citový karambol a horká chvilka, kterou zažijí Andyho manželka Andrea a její milenec doktor Kníže, je jako z hororu. Soud pana Šímy, z něhož měly být miliony, dopadne trochu jinak, než očekával a další osudovou ránu dostává i sám Krol. Teď už nejde o to, zda chce nebo nechce hrát dál hokej. Teď už jde o život a hokejové štěstí je vrtkavé…(Česká televize)

Loading

Poslední sezona – 3.díl

Přidej hodnocení

Poslední sezona

Fotografie Krola a Zuzany Krásové v bulvárním tisku nepřinese hokejistovu manželství rozvrat, ale lehký dotek podezření tu je. Sázkař Macháček platí stále vyšší cenu za zhoubnou touhu své dívky Káti po drogách. Patrik rozvíjí svou adrenalinovou vášeň sprejera a bratr hokejisty Andyho, přezdívaný pro svou zálibu v kreslení Michelangelo, živí svou nenávist k nim. Andy sám dostane od kamarádů hokejistů zvláštní dárek ke svým pětatřicátým narozeninám – a ten ho málem stojí místo v hokejovém klubu Olymp. Jen díky Krollovi, jeho prestiži a odvaze se Andy nemusí stěhovat. Za přátelskou pomoc se příteli odvděčí jistou informací, které Krol ke své velké škodě nedokáže využít.

Loading

Poslední sezona – 2.díl

Přidej hodnocení

Poslední sezona

Hokejista Jan Krol tedy neopustil ledovou plochu, jak sliboval sobě i rodině. Vyprávění však není jen o něm, rozvíjejí se další osudy lidí a lidiček kolem hokeje. Hokejista Andy, Krolův parťák v mužstvu, má psychicky nemocného bratra a nebezpečně krásnou ženu Andreu. Doktorka Zuzana Krásová, dcera presidenta klubu Olymp, zřetelně neobdivuje Krola jen jako hokejistu, ale i jako muže. Sázkař Macháček hraje riskantní hru o záchranu své dívky Káti, propadlé drogám. Pan Šíma, obyčejný člověk, uklízeč na stadionu, kterého manželka vyhodila z bytu, sní svůj velký sen o restituci dřevařského závodu, která by z něj udělala boháče.

Loading

Poslední sezona – 1.díl

Přidej hodnocení

Poslední sezona

Hokejista Jan Krol se po letech působení v kanadsko-americké hokejové lize vrací do vlasti. Je mu pětatřicet let, dosáhl světového úspěchu a slávy, vydělal spoustu peněz – a řekl si dost, člověk má vědět, kdy skončit. Tak začíná nový seriál České televize autora Ivana Hejny a režiséra Hynka Bočana. Hokejista Krol se rozhodl léta dřiny a odříkání na ledové ploše vyměnit za klidný, spokojený život doma. Ve městě na severu Čech na něj čeká nová luxusní vila se zahradou a bazénem. Tam bude žít s manželkou Jolanou, kterou musel kvůli hokeji často zanedbávat, a synem Patrikem, který v čase svého dospívání potřebuje otce více než kdy jindy. Jan Krol je silný chlap, který plní, co si předsevzal. Stačí však nabídka k účasti na exhibičním zápase po boku Jaromíra Jágra a jeho Jágrteamu – a past na osud hokejisty Jana Krola je nastražena…(Česká televize)

Loading