Případy 1. oddělení 2 – 8.díl – Poslední případ

3/5 - (1 {hlasů})

Případy 1. oddělení

Muž zastřelený neznámým pachatelem v garáži domu v poklidné čtvrti Prahy byl člověk bez jediného stínu. Kdo měl zájem se ho zbavit a proč? Případ, který teprve před rokem soud definitivně uzavřel, policistům zamotal hlavu, protože pachateli chyběl motiv. O to těžší bylo vraha najít a čin mu dokázat. Policisté se museli spolehnout na to, že přece jen někde udělal chybu. Závěrečná epizoda druhé série Případů 1. oddělení…(Česká televize)

 

Loading

Případy 1. oddělení 2 – 7.díl – Krádež století

3/5 - (1 {hlasů})

Případy 1. oddělení

Zmizení půl miliardy korun z pražské bezpečnostní agentury patří k největším krádežím v historii české kriminalistiky. Šokující byl zejména jednoduchý trik, jak pachatel obešel zabezpečení. Mohl však svůj plán zrealizovat sám? Dožil se vůbec požitku z ukradených peněz nebo jen někomu posloužil? Epizoda Případů 1. oddělení popisuje detaily vyšetřování, které se veřejnost z médií nedozvěděla…(Česká televize)

 

 

Loading

Případy 1. oddělení 2 – 6.díl – Olizovač

3/5 - (1 {hlasů})

Případy 1. oddělení

Ani porovnání záznamů kamer z kasina, kde lupič s kuklou zastřelil první oběť, se záběry z dalších loupežných přepadení nedávají jasnou odpověď, zda jde o jednoho či více pachatelů, a podle čeho by bylo možné ho dopadnout dřív, než bude znova střílet. Další z mediálně známých kauz v seriálu Případy 1. oddělení…(Česká televize)

 

 

Loading

Případy 1. oddělení 2 – 5.díl – Tělo

3/5 - (1 {hlasů})

Případy 1. oddělení

Pohřešovaná žena se zřejmě stala obětí vraha, který ji důvěrně znal. Přestože mají policisté jasné podezření na člověka z jejího blízkého okolí a jsou přesvědčeni, že žena je již po smrti, nenajdou-li její tělo, nemůžou vraždu podezřelé osobě spolehlivě dokázat. A pachatel to moc dobře ví…(Česká televize)

 

 

 

Loading

Případy 1. oddělení 2 – 2.díl – Informátor

2.5/5 - (1 {hlasů})

Případy 1. oddělení

I nejzkušenější policisté občas chybují, což může zkomplikovat vyšetřování. Kriminální seriál podle reálných případů uplynulých dvaceti let pokračuje vraždou taxikáře na opuštěném místě v pražských Kunraticích, která souběžně zaměstnává hned několik policejních týmů v hlavním městě, než se vše spojí v jeden případ. Pachatel s mimořádnou dovedností, díky níž dlouho uniká dopadení, byl odsouzen na doživotí…(Česká televize)

 

 

Loading

Případy 1. oddělení 2 – 1.díl – Slepý svědek

2.5/5 - (1 {hlasů})

Případy 1. oddělení

První epizoda druhé řady kriminálního seriálu Případy 1. oddělení se vrací k mediálně známým kauzám. Vrah, který utloukl dvě pracovnice advokátní kanceláře v centru Prahy, byl usvědčen vyšetřovacím pokusem, který se zapsal do dějin domácí kriminalistiky. Příběh už byl jednou televizně zpracován, ale tentokrát ho uvidíte s důrazem na skutečný průběh vyšetřování…(Česká televize)

 

 

Loading