Případy 1. oddělení 3 – 13.díl – Trik

Přidej hodnocení

Pripady 1.oddeleni 3

 

Majitel autobazaru zmizí pár týdnů před svatbou. Jeho snoubenka i nejbližší kolega z práce ochotně spolupracují s policií a zdá se, že profesní i soukromý život pohřešovaného nemá trhliny. Policisté se nemají čeho chytit. Jenže, jak vždycky říkal Plíšek: Když si spis přečteš dvakrát a nic, přečti si ho potřetí. A měl pravdu…(ČESKÁ TELEVIZE)

  

Loading

Případy 1. oddělení 3 – 12.díl – Loterie

5/5 - (1 {hlasů})

Pripady 1.oddeleni 3

 

Do pražských ulic se vrací vyřizování účtů mezi ruskojazyčnou mafií. Bohužel v rámci jejich boje přijde o život i zcela nevinný člověk. Mocní ve vedení mafiánských skupin jsou neúprosní a kdo nehraje podle jejich pravidel, musí z kola ven. Proniknout do těchto struktur vyžaduje vynikající úsudek, a ještě lepší kontakty…(ČESKÁ TELEVIZE)

  

Loading

Případy 1. oddělení 3 – 11.díl – Spolubydlící

2/5 - (1 {hlasů})

Pripady 1.oddeleni 3

 

Soužití nájemníku v jednom sdíleném bytě se stane osudným dvojici studentů. V jednom z pokojů byly nalezeny jejich mrtvoly, ale z výpovědi dalších spolubydlících vyplývá, že se navzájem neznají a nic o sobě nevědí. Je na policii, aby objasnila…(ČESKÁ TELEVIZE)

  

Loading

Případy 1. oddělení 3 – 10.díl – Smolař

3/5 - (1 {hlasů})

Pripady 1.oddeleni 3

 

Případ vraždy mladého muže v parku Na Kavalírce zaměstná policisty z 1. oddělení na dlouhé měsíce. K činu došlo za tmy, na opuštěném místě, beze svědků. Jediným dostupným vodítkem je projektil z použité zbraně. Ale takovou mají jen v Praze tisíce lidí. Nezbývá než zahájit pátrání po pistoli, které se protáhne na několik měsíců a Kozák musí své rozhodnutí patřičně odůvodnit nové paní ředitelce…(ČESKÁ TELEVIZE)

  

Loading

Případy 1. oddělení 3 – 9.díl – Romeo a Julie

3/5 - (1 {hlasů})

Pripady 1.oddeleni 3

 

Když učitelka Jaroslava Lhotáková nepřijde do práce, mají kolegyně obavu o její bezpečnost. Oba manželé Lhotákovi jsou nalezeni zavraždění v rodinném domě v pražských Běchovicích. Zmizení obrazů, šperků a elektroniky ukazuje na loupežnou vraždu. Na místě činu se znovu řízením osudu ocitá i Václav Plíšek a jeho úsudek jako vždy přispěje k objasnění případu…(ČESKÁ TELEVIZE)

  

Loading

Případy 1. oddělení 3 – 8.díl – Střihač

Přidej hodnocení

Pripady 1.oddeleni 3

 

V Klánovickém lese je nalezen zastřelený detektorář – hledač pokladů. Vzhledem k místu činu policie nemá k dispozici svědky a po počátečním šetření ani motiv činu. Jedinou stopou je střelná zbraň, která byla o šest měsíců dříve použita při vloupání do rodinného domu. Mají oba případy souvislost?…(ČESKÁ TELEVIZE)

  

Loading

Případy 1. oddělení 3 – 7.díl – Tramvaj

4/5 - (1 {hlasů})

Pripady 1.oddeleni 3

Vyšetřování podezřelého z vražd tří taxikářů pokračuje. Důkazů přibývá. Ve stejné době je ale v tramvaji č. 17 nalezena zastřelená důchodkyně. Stala se další obětí taxivraha? Nebo po Praze běhá víc šílenců se zbraní v ruce? Tato možnost je pro policisty ve chvíli, kdy veřejnost i média prahnou po odpovědích, noční můrou. Zdá se, že v takové situaci pomůže už jenom zázrak…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Případy 1. oddělení 3 – 6.díl – Taxivrah

Přidej hodnocení

Pripady 1.oddeleni 3

Během tří měsíců dojde v Praze k vraždám tří taxikářů. Policie rozjíždí detailní vyšetřování, jsou upřesněny a prohledány trasy, kudy vozy jely. Balistické zkoušky potvrdí, že jde o jednoho pachatele. Další stopy však chybí. Tlak médií na policii roste. Veřejnost, a hlavně taxikáři chtějí odpovědi. Vrah jedná impulzivně, bez zábran, riskuje. Řádí v Praze psychopat?…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Případy 1. oddělení 3 – 5.díl – Řetízek

Přidej hodnocení

Pripady 1.oddeleni 3

Policisté 1. oddělení jsou povoláni k případu vraždy ženy, která se příležitostně živila jako zlatnice. Krádež šperků zřejmě také byla motivem násilného činu. Pachatel použil hned několik vražedných mechanismů. Jako by si nevěděl rady, jak svou oběť usmrtit. Komu mohl stát lidský život za pár řetízků? Adélin citlivý přístup zásadně přispěje k vyřešení případu…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Případy 1. oddělení 3 – 4.díl – Exploze

Přidej hodnocení

Pripady 1.oddeleni 3

Mladá manželka vietnamského podnikatele a matka dvou malých dětí je vážně zraněna při výbuchu auta na pražském sídlišti. Bomba vybuchla v manželově voze, který se výjimečně chystala použít. Byl důvodem bombového útoku konkurenční boj ve vietnamské komunitě? K vyřešení případu je třeba nejprve překonat hradbu mlčení a uzavřenost uvnitř komunity…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Případy 1. oddělení 3 – 3.díl – Veteráni

5/5 - (1 {hlasů})

Pripady 1.oddeleni 3

Chování maskovaného zločince při přepadení auta bezpečnostní agentury probudí zájem Václava Plíška. Policejní bard po odchodu od pražské mordparty hlídá bezpečí zákazníků nákupního centra a záznamy z kamer hravě doplní odborným komentářem. Pro nováčky na 1. oddělení tak může působit jako přechytralý důchodce. Přesto rád nabídne své zkušenosti mladším kolegům a přispěje k vyšetření případu…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Případy 1. oddělení 3 – 2.díl – Flaška

Přidej hodnocení

Pripady 1.oddeleni 3

Případy 1. oddělení je kriminální seriál inspirovaný 14 skutečnými případy, které řešili po roce 1989 policisté oddělení vražd na území Prahy. 1. oddělení je elitní útvar, který v posledních letech dosahuje objasněnosti trestných činů okolo 95 %. Jeho příslušníci zasahují, dojde-li k vraždě, pokusu o vraždu, těžkému ublížení na zdraví s následkem smrti nebo dalším nejzávažnějším zločinům…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading

Případy 1. oddělení 3 – 1.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Pripady 1.oddeleni 3

V zahradě rodinného domu v pražských Strašnicích jsou nalezeny kosterní ostatky dvou mužů. Soudní lékař tvrdí, že těla zde byla pohřbena různě dlouho. Může jít o oběti sériového vraha? Vyšetřovacích verzí je několik, ale žádná z nich neladí s odborným lékařským posudkem. Tým 1. oddělení doplněný o nové tváře, vyšetřovatele Jiřího Netíka (J. Loj) a operativkyni Adélu Čulíkovou (B. Bočková), se v komplikovaném případu snaží odhalit, kdo je vlastně oběť a kdo pachatel. A to v situaci, kdy šéf oddělení Tomáš Kozák naráží na komplikovanou komunikaci s nadřízenými a nová pravidla korektního vyjadřování…(ČESKÁ TELEVIZE)

Loading