Průsmyk – 8.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Der Pass

Uplynul rok od ohlášeného uzavření případu vraždícího Krampuse. Ellie se rozhodla na vše zapomenout a odstěhovat se do klidné vesničky u jezera, Gedeon ale neúnavně pátrá dál, aby sebe i ostatní přesvědčil, že bestiální pachatel je stále na svobodě.. Kdo z nich bude mít pravdu?…(Česká televize)

Loading

Průsmyk – 7.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Der Pass

Tisk sehrál velice důležitou a často kontraproduktivní úlohu v celém vyšetřování. Očerňování policie a diskreditování vyšetřovatelů skrze osobní kauzy podryly důvěru v Gedeonův a Ellin úsudek. Když tisk informuje o muži s maskou Krampuse, který byl zastřelen při policejním zásahu, veřejnost i policejní špičky uvěří úspěšnému uzavření případu. Podařilo se ale pachatele skutečně dopadnout?…(Česká televize)

Loading

Průsmyk – 6.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Der Pass

V oblíbeném nákupním středisku v Pasově lákají návštěvníky na mimořádně výhodné slevy. Vedení střediska je tím ale zaskočeno – žádnou slevovou akci totiž nevyhlásilo. Gedeon si snahu koncentrovat co nejvíce lidí na jednom místě okamžitě spojí s hrozbou teroristického útoku a pokouší se mu zabránit. Čas ale pracuje proti policejním jednotkám…(Česká televize)

Loading

Průsmyk – 5.díl

4.7/5 - (6 {hlasů})

Der Pass

Po krachu plánu s dopadením vraha s pomocí Sebastiana Brunnera se vyšetřovatelé vydávají po stopě čertovské masky, vrahova převleku. Vyšetřovatelé nalézají starý případ vraždy a jsou přesvědčeni o jeho spojitosti s činy „vraždícího krampuse“. Rozhodnou se vyslechnout všechny možné podezřelé zapomenuté kauzy, mezi nimi i neškodně vypadajícího Gregora Ansbacha…(Česká televize)

Loading

Průsmyk – 4.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Der Pass

Gedeon a Ellie se rozhodnou využít vlivu Sebastiana Brunnera a vlákat vraha do pasti. Pro svůj plán ale musí dalece překročit meze zákona, k čemuž má mnohem blíže Gedeon, než zásadová Ellie. I pachatel ale začíná zosnovat své plány, o jejichž dosahu nemají vyšetřovatelé ani tušení. Blíží se svátek svatého Mikuláše a v horských městech vycházejí do ulic masky krampusů v doporovodu Mikuláše a anděla…(Česká televize)

Loading

Průsmyk – 3.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Der Pass

Vyšetřování rituální vraždy přivádí detektivy k symbolice legendy o krampusovi, děsivé mýtické postavě čerta, který podle tradice odplácí lidem za jejich prohřešky. Tato stopa je přivede k Sebastianu Brunnerovi, enigmatickému vůdci náboženské sekty, která sídlí v hlubokých lesích a její členové se připravují na zánik současného světa. Je Brunner sám Krampus a nebo byl pro bestiálního vraha jen inspirací?…(Česká televize)

Loading

Průsmyk – 2.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Der Pass

Během vyšetřování brutální vraždy německého podnikatele je na horské sjezdovce nalezena jeho milenka, nahá, zkrvavená a silně traumatizovaná. Ellie a Gedeon pochopí, že mají co dočinění s velice inteligentním psychopatickým vrahem, který se svým obětem z neznámého důvodu krutě mstí…(Česká televize)

Loading

Průsmyk – 1.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Der Pass

V horském průsmyku na rakousko-německé hranici je nalezeno zmrzlé tělo, naaranžované v duchu pohanského rituálu. Podivný případ spadá do dikce Rakouské i Německé policie a přijíždí jej vyšetřovat velice nesourodá dvojice detektivů. Energická a zásadová Ellie Stockerová se na místě činu setkává s rakouským kolegou Gedeonem Winterem, jehož bohémský zevnějšek doprovází velmi neortodoxní postupy. Společně se vydají po stopě pachatele děsivého činu, který v prostředí Alp nemá obdoby…(Česká televize)

Loading