Půlnoční zpověď – 8.díl

Přidej hodnocení

Půlnoční zpověď

 

Maxim unesl Stelu a z Alberta se snaží násilím dostat přiznání, kam ukryl tašku se šperky. Zmizení Stely znepokojuje jejího manžela a začne ji hledat. Vichr se nevzdává a chce případ dotáhnout už kvůli Říhovi. Ale až svědectví Steliných klientů Hruškových ho ve finále přivede k usvědčení zákeřného vraha. Případ ukradených diamantů všem změnil život a každý dostal po zásluze…(PRIMA ORIGINALS)

  

Půlnoční zpověď – 7.díl

Přidej hodnocení

Půlnoční zpověď

 

Zkušený Říha si je jistý souvislostí všech vražd s loupeží diamantů a s gaunery v černém autě. Dojde k přepadení Šimona a také Stela dostane výhrůžný vzkaz ohledně dcery Niki. Pod tlakem událostí se přiznává Říhovi, že ví o uloupených špercích. Ani Vichr nezahálí v pátrání po nebezpečném pachateli. Ten má ale náskok a nic ho nezastaví. Stela i Albert se ocitnou v ohrožení života…(PRIMA ORIGINALS)

  

Půlnoční zpověď – 6.díl

Přidej hodnocení

Půlnoční zpověď

 

Podezřelá Edith Krausová se už nestačí obhájit a zkolabuje. Říhu zavede vyšetřování všech vražd zpět ke Stele a dozví se o jejích traumatech z dětství. Chamtivost se nevyplácí a Olda si koleduje. Albert a Stela probírají stará tajemství. Zločinci v černém autě hledají ztracené šperky a obětí přibývá. Libor má zbraň. Stela panikaří, ale Albert drží zpovědní tajemství a neprozradí nic ani policii…(PRIMA ORIGINALS)

  

Půlnoční zpověď – 5.díl

Přidej hodnocení

Půlnoční zpověď

 

I přiznání je forma zpovědi, ale Šimon ani Stela nemají v plánu přehrabovat se v minulosti. Drzý Olda ztrácí zábrany. Škodolibě Libora pomlouvá a Stelu šikanuje, že Alberta udá na policii kvůli drogám. Nový klient Maxim zachrání Stelu před pronásledovateli v černém autě a Libor žárlí. Alberta trápí smrt matky. Šimon je venku z vazby a otrávené víno usvědčuje Edith ze zločinu…(PRIMA ORIGINALS)

  

Půlnoční zpověď – 4.díl

Přidej hodnocení

Půlnoční zpověď

 

Olda vyhrožuje Albertovi, že zničí jeho tajný botanický výzkum a chce výkupné. Vyšetřovací verze obou vražd se rozcházejí. Říha prověřuje uloupené diamanty, zatímco Vichr hledá vraha v rodině Krausových. Jeho hlavním podezřelým je právě Šimon. Advokátka potřebuje na jeho obhajobu svědectví terapeutky Stely, ale ta kvůli němu odmítá lhát. Sleduje ji černé auto a začíná se bát o život…(PRIMA ORIGINALS)

  

Půlnoční zpověď – 3.díl

Přidej hodnocení

Půlnoční zpověď

 

Irina vydírá Šimona a chce zbohatnout i na tajemství Stely. Albert vede rozpolcený život jako kněz a zároveň jako vědec. Nečekaná vražda v parku vnese do pátrání Říhy a Vichra nové souvislosti. Po diamantech se shání Irinin syn Alex, ale také zločinci. Stelin žárlivý manžel Libor s kolegou Oldou pomáhají Albertovi s opravou kostela, ale intrikán Olda by rád přišel k penězům…(PRIMA ORIGINALS)

  

Půlnoční zpověď – 2.díl

Přidej hodnocení

Půlnoční zpověď

 

Důvod k vraždě influencerky Marianny mělo dost lidí. Byla na nože s tchýní a manželství s cholerickým Šimonem skončilo rozvodem i přes manželské terapie u Stely. Uklízečka Irina se přetvařuje a lže. Ví o zmizelých diamantech, a hlavně má u sebe disk s kompromitujícími informacemi, který hodlá zpeněžit. Pravda je skrytá pod povrchem a jen Albert tuší, kde je schovaná taška se šperky…(PRIMA ORIGINALS)

  

Půlnoční zpověď – 1.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Půlnoční zpověď

 

Sebevražda Marianny Krausové odkryje vypjaté vztahy v zámožné rodině jejího exmanžela, ale také protne osudy dvou odcizených sourozenců, kněze Alberta a vztahové terapeutky Stely. U ní si totiž těsně před svou smrtí Marianna odložila kabelku s šokujícím obsahem. Stela věří, že jí Albert pomůže bez účasti policie tašku vrátit. Oba tím dávají v sázku vše, na čem jim nejvíc záleží…(PRIMA ORIGINALS)